gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Youtube'ta deste tanıtımı izlerken: astrocenter adlı sayfa da link belirtmişlersi ordan...

D

DAİMON

Kolay kolay hiç bir siteye üye olmam. Google da araştırma yaparken bir kaç defa karşıma çıkmıştı üye olmadım. Aylar sonra tekrar tekrar karşıma çıkınca sorulan sorular kısmında bir kaç soruya da verilen cevapları okuyunca daha fazlasını okumak için üye oldum. Urumhamatahayil in cevaplarını sürekli okuyordum bildikleri yaptıgı yorumlar beni çok etkiliyordu(nasıl her şeye bu kadar derin yorumlar verebiliyor diye okudukça zihnim açılıyordu) tabi hesabındaki resimde öyle?. Devamında diğer üyeleride ufak ufak keşfedince tabi sitenin duruşu da güven verince müptelası olduk. Site kurucularının yaydıkları sinerji güzel, ben o güven duygusunu hissettim ardından itimad duygumda arttı. Her türlü gizli ilimlerde öyle yada böyle asla başka bir yerde ulaşsam dahi böylesi güven duyabilecegim başka bir site sanırım bulmak zor olurdu. Nasip bence. Öyle düşünüyorm. Sağlam bir süzgeçe sahip olduktan sonra buradaki her bilgi beni bir insan olarak çok farklı noktalara taşıdı, taşımaya da devam ediyor. Hemen hemen her gün giriyorum. Buradaki insanların birbirlerinden istifade etmelerine vesile olan herkese minnetlerimi sunuyorum.

ceyda

Kayıtlı Üye
Ben nasıl keşfettiğim evp oujia board ve ilgimi çeken peri tarotu ilgimi çekti bende peri tarotu aldım okadar paranormal olay hiç olmadı yaşamadım

EkSen

Kayıtlı Üye
Araştırmacı yazarım ve 2015 yılında vizyona giren İfritin Diyeti filminin senaristiyim. İlgi alanım metafizik varlıklar ve beşinci boyut üzerinedir. Başkalarının başına gelmiş gizemli olayları okumaktan hoşlandığım ve ipuçlarını aradığım için buraya üye oldum.

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Arkadaşım cadı olmak istediğini söylüyordu sorularından biraz bıkmıştım, soru paylaşıp cevap alabileceği bir kaynak araştırırken buldum bakmışken bende üye oldum ona tavsiye ettim, kendi ruhuma yakın insanlara yakın olmak ve bunu hissetmek hoşuma gitti. Işıkla kalın.

yeşilZeytin

Kayıtlı Üye
Nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum. Muhtemelen herkes gibi keşfetmişimdir. :)

Ü

Üye silindi 56746

Google sağ olsun. :) ne aratıyordum hatırlamıyorum ama iyi ki bulmuşum.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Merak ettiğim bir konuyu nette araştırırken bulmuştum :)

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Ben bu siteyle büyüdüm? ilk keşfettiğimde 13-14 yaşlarındaydım sanırım. Nasıl oldu tam hatırlamıyorum. Sessiz sedasız, gizliden gizliye Urum'u takip ederdim, çok da korkardım. Bana çok fazla şey katmıştır. Mamafih, eskiden daha bir güzeldi sanki buralar... Zamanla her şey değişiyor işte.

Psichi

Kayıtlı Üye
İlk zamanları çok daha iyiydi. Gereksiz paylaşımlar yoktu. İçeriklerde sınırlama vardı ve deneyime göre erişebiliyordu. İlk hesabımı kaybettim.internette denk gelmiştim siteye cinler hakkında gördüğümden farklı olarak neler bilinmekte diye merak etmiştim. O zamanlar cevap verenlerinde bilgsi yerindeydi. Sene 2008 olması lazım :).

Impulse

Kayıtlı Üye
Ben ilk keşfettiğimde 2018 yazıydı, tatildi.
1 ay neredeyse sadece yazılanları okumuştum özellkle urum un yazıları dikkatimi çekiyordu. Zamanla digerlerni keşfettim.
Hiç aktif değildi. Sonra yavaş yavaş bende yazmaya başladım arkadaşlarla muhabbet geliştirdik uzaktan uzaga, saygı çerçevesinde konuşuluyordu. Şimdiki gibi onun bunun yazdıgına aşağılarcasına hakaretvari eleştiriler yoktu.
Son 3 aydır bir kaç insanın densiz yorumlarıyla insanlar galeyana geldiler küçümsemeye başladılar her yazılanı. O gün bugündür mabet seviyesiz insandan geçilmiyor.
Bilgi paylaşımından ziyade fikrini belirtenler konuşuluyor.

Az evvel güncellenmiş konular arasında sayın urum un paylaşımını gördüm onu bugün ben yapsam ben yahut bir başkası yapsa afaroz ederler.

Geçmişte bir sürü İslami paylaşımlar yapılmış, sayılı esmalar önerilmiş. onları bugün yapsak sorun olur, dalga geçilir, hemen eleştiri yağmuruna tutuluruz.

Dar kafalı ve ön yargılı insanlar istemediklerini ötekileştirerek kendilerini var ederler.
Böylelerinin yaşam biçimidir bu yöntem. Çünkü yok olmaktan korkarlar.