Gizlilik perdesini aralamak

ikbal1505

Guest

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
tabii ki biliyorum büyütülecek birşey degil kişiye has da degil araştıran bulur...

Tavrınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Burası da zaten bu tür konuları araştıran merak eden insanların girdiği bir site bir başvuru kaynağı. Biliyorum diyor paylaşmıyorsunuz bir de öğretmen edasıyla ödev veriyorsunuz üstü kapalı gidin araştırın şeklinde. Bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız bu tür gereksiz tavsiyelerde de bulunmanıza gerek yok bence.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
@edna teşekkür ederim duygularıma tercüman oldunuz.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
kardeşim ehli olana verilir..söylenir ben sizi tanımadın size yılların birikimini hemencecik veremem mahsur görün ayrıca konuyu ben açmadım açan arkadaştan istemeniz daha dogru degil mi konuyu ben açarsam yazmazsam hakkınız var...evet öğretmenim merakınızı gidereyim

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Tavrınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Burası da zaten bu tür konuları araştıran merak eden insanların girdiği bir site bir başvuru kaynağı. Biliyorum diyor paylaşmıyorsunuz bir de öğretmen edasıyla ödev veriyorsunuz üstü kapalı gidin araştırın şeklinde. Bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız bu tür gereksiz tavsiyelerde de bulunmanıza gerek yok bence.

kardeşim ehli olana verilir..söylenir ben sizi tanımadın size yılların birikimini hemencecik veremem mahsur görün ayrıca konuyu ben açmadım açan arkadaştan istemeniz daha dogru degil mi konuyu ben açarsam yazmazsam hakkınız var...evet öğretmenim merakınızı gidereyim

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog

O zaman susun........

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Konuyu açan arkadaş cevap vermiyor ve insanlar konuyla ilgili bir çok soru soruyor siz ben biliyorum ama konuyu açan arkadaşa ayıp olmasın düşüncesiyle susmayı tercih etmiyorsunuz sayın semiyanocibel burada soru soran insanlara adeta ben biliyorum ben biliyorum ama size vermicem vermicem işte gidin araştırn bulun tarzında bir edayla yaklaşıyorsunuz ben bunu anlamkta güçlük çektiğimi söylüyorum

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
O yasaklı olduğu için ona yazamıyoruz. Yılların birikimini formda paylaşmıyorsanız neden yorum yapıyorsunuz anlamış değilim açıkçası. Yada Formlar neden vardır?? Birşeyler paylaşmak için değil mi? Yanılıyorsam affola...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
O yasaklı olduğu için ona yazamıyoruz. Yılların birikimini formda paylaşmıyorsanız neden yorum yapıyorsunuz anlamış değilim açıkçası. Yada Formlar neden vardır?? Birşeyler paylaşmak için değil mi? Yanılıyorsam affola...

estagfurullah kontejyana çok ayıp olur kardeş kızma lütfen banada hak ver olaya kendi açından bakma sadece

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
45
Görüntüleme
2K
Üye silindi 76175
Ü
Ü
Cevaplar
4
Görüntüleme
796