Giden Sana Dönsün

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Siz yukarıda konuyu paylaşan Osirisin belirttiği niteliklere sahip ve hakim misiniz? Degil iseniz zaten yaptığınız uygulama çalışmaz. Sorunuzda da yazdım buraya da ekleyeyim. Karmik bir olumsuzluk olusturmamissiniz. Sade yaptığınız çalışmamış.

boyle birseyi ben uygulamak istesem. (Gerçi ben kendime uygulama yapmayı tercih ederim bir başkasının iradesine degil )

Ayrica su anda gökyüzünde 4 baba gezegenin kare acısı var. Geçtiğimiz dönemde de gökyüzü sert acılara sahipti. Yeni ay olsa ne olur. Tek basına yeterli değildir. Mesela venus günü ve saatinde bir yeni ay olsa etkisi kuvvet kazanırdı. Siz sadece herhangi bir yeni ayDa yaptınız. Peki yeni ayhangi burçta idi? Örneğin keşke terazide olsaydi.

Bu konularda deneyiminiz olmasa da Önceden biraz Bilgi birikimi yapsanız , sogani kişininsıklıkla geçtiği bir yere yakın gommenin veya yapabiliyorsanız kişiye yedirmeyin etkiyi nasıl arttıracağını tahmin eder ve uygulamaya eklerdiniz. ya da bildiğiniz vesu aşamada buraya eklemek istemediğim bambaşka şeyleri ekler uygulamanın tutarlılığını arttırmış olurdunuz.

Korkacaginiz bir durum yok, yeterki kendime birsey olacak kötü birsey yaptım gibi saplantı haline girmeyin. Aranızdaki karmik bag zaten kopmuş ki kişi başkasına aşk duyuyor. Bir de boyle düşünün.

Eğitim derken,tabii ki bunun okulu filan yok.Ama takdir edersiniz ki her işin bir temeli olmalı.Cadılık alıştırmaları ve benzeri çalışmalarımız var sitede.Onlara çalışıp,belli başlı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Yeni ay'ın göründüğü ilk akşam veya yeni ay'ın çıkacağı şafak vakti yapabilirsiniz.

Belli bir saate gerek yok.Ama siz isterseniz Venüs saatini takip edebilirsiniz.