Geri döndürmek ve Acı

Beylane

Kayıtlı Üye
antidepresan kullanman lazım.daha doğrusu bir doktora görünmen gerek.
zorla güzellik olmuyor buna benzer şeyleri bende yaşadım 7 aylık ilişkimdi ama seninkisi gibi şerefli şekilde bitmedi.
şuan allaha şükür daha iyiyim.anti depresan kullandım bu süre zarfı içerisinde.
lustral -atarax kullandım

7 senedir kullanıyorum bir faydası olmadı

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Neden doğum günlerinizde ya da kendinizle başbaşa kaldığınızda yıldızlara bakıp dilek tuttuğunuzu biliyorum... Ama size şunu söylemek istiyorum; hayatta çok sevdiğiniz ve kaybettiğiniz şeyleri geri getirmek için sihre ya da yıldızların büyüsüne yaslanmayın, hayatta yanınızda olması gereken insanlar zaten sizin hep yanınızdadır ve orada kalacaklardır ama gidenler için ise yapılabilecek bir şey kalmamıştır... Size hayatta en çok sevdiğim sözü söyleyeyim mi bu söz aranızda kendini mutsuz yalnız ve umutsuz hisseden insanlar için yeryüzün de söylenmiş belki de en güzel sözdür... Hepimiz bir bataklıkta yaşıyoruz ama bazılarımız yıldızlara bakıyor. Kendi içinizde ki yıldızları kaybetmeyin...

Saygılarımla.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Saplantı değil. Onu ne zaman görsem kalbim yerinden cıkıcak gibi olurdu. Benim zoruma hiçbir sebep yokken ayrılması.
Sizi artık sevmiyor olabilir ? Başkasından hoşlanmış olabilir?
Bir sebep yokken çıkmamıştır emin olun. Ayrıca tavsiyeye uyup psikoloğa gidin lütfen, intihar ettiğinizde ne değişecek size geri mi dönecek? Emin olun üzülür bir iki seneye unutup başkasıyla evlenir. Sizi hayatında istemeyen birini ne kadar severseniz sevin zorla hayatınızda tutmak kendi öz değerinize hakaret olur.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Böyle mesaj atanların çoğu havas ilmiyle öyle yada böyle uğraşmaları çok ilginç değil mi? Görülmeyen varlıklarla iletişim Süleyman öldükten sonra bitti. İletişime geçmek yasaklandı. Birsürü hadis ve ayet ile kanıtlanır
Her "öylr böyle" işlerle uğraşa insanlar her önüne her canı istediğine " beni sevmiyor vah vah" hemen büyü yapayım deseydi o ilimler ilimlikten çıkardı. İlimi taşıyan öğrenen uygulayan insanlar seçicidir, dünyada sizin derdinizden çok büyük dertler var, sırf biri size geri dönmüyor diye intihar ediyorsunuz ama bunun pskolojik olduğunı kabul etmiyorsunuz,sizce de bir gariplik yok mu?