Gece yaşadığım neydi ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Teşekkürler. En açıklayıcı bunlar oldu sanırım . Evet lambayı açmak için duvarlara sürüne sürüne yetişmeye çalıştım ve çok zorlandım . Ayağa kalkmakta . Çok yorgun bir hafta oldu evet. Vardiyali çalışıyorum gece vardiyasindan çıktığım gün oldu bu olayda .

Merhaba,
Ruh kendi bulunduğu maddi boyuttan çıkmanın yolunu deneyimlediğinde sürekli seyahat etmek ister. Sizden ricam uykuya bilinçli bir şekilde dalın, yorgunluğun verdiği etkiyle yavaş yavaş dalmanız "Madral" kapılarını ruha aralar. Bilinçsizce yapılan bu seyahatlerin bir çoğu ölümle yada bölünmeyle sonuçlanabiliyor. Dikkatli olun lütfen.

Bilginize Saygılarımla.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Bölünme derken ? Uykuda yapılan seyahatler fiziki bedenimizi etkiler mi?

Merhaba,
Astral Seyahat sırasında Ruh ile Maddi (Beden) ilişkisini sürdürmeye devam eder. Beden gücünü ruhtan, ruh ise gücünü Tanrı'nın rahmetinden alır. (Bazı kaynaklarda spatyom dan ya da "Zimzur" dan aldığı da yazar.) Zihinde ki her hareketlilik aslında ruhun deneyimlediği sonradan insanın algılamaya başladığı olgulardan oluşur. Bizim salise-saniye olarak adlandırdığımız o kavram bu ikili için çok şey ifade ediyor aslında. Astral Seyahat sırasında ruh yaşadıklarını ve gördüklerini bilinçli bir şekilde deneyimlerse bunları sınıflandırabilir, içgüdülerini yönetme yetkisine sahip olur. Ancak bilinçsizce yapılan bir Astral Seyahat büyük bir tehlike demektir. Farklı bir boyutta sıkışıp kalabiliriz, ruhumuz ile bedenimiz arasında "Madral" kapıları kapanabilir, ya da Astral Seyahati sonlandırırken Ruh bulunduğu boyuttan maddi boyuta geçerken içgüdülerinin ve zihninin kontrolünü kısmi olarak kaybedebilir. Buna bölünme denir.

Bilginize Saygılarımla.

mwwo89

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ruh kendi bulunduğu maddi boyuttan çıkmanın yolunu deneyimlediğinde sürekli seyahat etmek ister. Sizden ricam uykuya bilinçli bir şekilde dalın, yorgunluğun verdiği etkiyle yavaş yavaş dalmanız "Madral" kapılarını ruha aralar. Bilinçsizce yapılan bu seyahatlerin bir çoğu ölümle yada bölünmeyle sonuçlanabiliyor. Dikkatli olun lütfen.

Bilginize Saygılarımla.
İlk başta uyumadan telefonla oynama işini bırakmak lazım o zaman :) dedikleriniz beni korkuttu fakat devamlı başıma gelen bir durum değildi. Ama çok enteresan hislere kapıldım rüyadan artık herneyse hem öncesi hem sonrasında. Dediklerinizi dikkate alacağım. Madral kapisi nedir?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
İlk başta uyumadan telefonla oynama işini bırakmak lazım o zaman :) dedikleriniz beni korkuttu fakat devamlı başıma gelen bir durum değildi. Ama çok enteresan hislere kapıldım rüyadan artık herneyse hem öncesi hem sonrasında. Dediklerinizi dikkate alacağım. Madral kapisi nedir?

Merhaba,

Madral Kapısı; maddi boyutla manevi boyut arasında ki devasa kapıdır. Bu kapının efendisi "Dumni" dir.