Gece aynı yatakta olmasanız bile kişiye sarılmak mümkün

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Süper teknik bu akşam seninleyi jenifer :) denek lazım :)

Astralll

Banlı Kullanıcı
Bu yöntemin olması için düşündügünüz kişinin sizi tanıyor olması ya da sevmesi gerekir diye biliyorum. Dogrumudur?

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
zannetmem sizin onu tanıyor olmanızda yetebilir.

lakin ben her şey gibi tekniklerinde kullanılmadan önce hak edilmesinden ve olabildiğince az kullanılarak değerinin korunmasından yanayım bu yüzden bu güne kadar bir kişi ile denedim sadece

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
O kişi hissedecek mi peki? Mühim olan o :)

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bencede o kişi bunu hissedebilecek mi? Bende denemek istiyorummm :) :))))))))

yalan

Kayıtlı Üye
benim uyguladigim teknik yastiksiz :D sadece yanimda oldugunu düsünürüm ..
ama bana sanki biraz sacma geliyor ,cünkü nasil olurda yaninda olmayan bir
insani hissedebiliriz? hep zaten korkum olmustur ,belki o sarildigim bir varlik olabilir diye..
sitedeki bilgili insanlarda biseyler yazsa =)
ama yinede bende hissetmistim cogu zaman mesela o düsündügüm kisi uyuyorsa uyumasini ..tarif edilecek zor bisey biraz :D

descop

Kayıtlı Üye
İş
O kişi hissedecek mi peki? Mühim olan o :)

evet aradaşlar o kişide bunu hissedebiliyor sorarken detaya inmek istemedim ne kadar ve nasıl hissettiğini bilmiyorum lakin ben gerçek anlamda sarılıyormuş gibi hissediyordum üşüdüğünü bile hissetmiştim ve sormuştum sen dün gece üşüdün mü diye

VenusDavis

Kayıtlı Üye
Paylaştığınız için çok teşekkür ederim Sayın descop. Bu gerçekten ilgimi çekti..
Bunu yapabilmek için herhangi bir şeyde usta olmak gerekiyor mu ? Ben henüz hiç bir çalışma yapmadım, onun için soruyorum. Ya da şöyle sorsam daha iyi; önceden bir çalışma yapmak gerekiyor mu, yoksa sadece odaklanıldığında hemen olur mu_

descop

Kayıtlı Üye
İş
Paylaştığınız için çok teşekkür ederim Sayın descop. Bu gerçekten ilgimi çekti..
Bunu yapabilmek için herhangi bir şeyde usta olmak gerekiyor mu ? Ben henüz hiç bir çalışma yapmadım, onun için soruyorum. Ya da şöyle sorsam daha iyi; önceden bir çalışma yapmak gerekiyor mu, yoksa sadece odaklanıldığında hemen olur mu_

enerjiler üstünde biraz deneyim sahibi olmak fena olmaz doğrusu ama yinede denemeden bilemeyiz

Kader33

Banlı Kullanıcı
ilginc denemekte fayda var. Paylasiminiz icin tskler.

Ü

Üye silindi 58480

Aslında mantıklı.
Eskiden de bağır taşları vardı. Sevdiği askere, savaşa, çalışmaya vs giden kadınlar o taşa sarılarak uyurdu.

Simüle etmekte her zaman fayda var tabi cnm.
Simüle ede ede bu hale geldik zaten.

Ne de olsa beynin tek bir ana fonksiyonu var, o da simüle edebilmeyi öğrenmek ve oluşturduğu deneyimi yokluk içinde iken bile sürdürmeyi başarmak. Buna iman diyoruz belli doğrultuda kozmik marifetlerle bulusturuldugu vakit.

Ceydacan

Kayıtlı Üye
En saçma bu hayal dünyasında yaşama gerçekçi ol bence

ookan744

Kayıtlı Üye
Yöntemlerimi paylaşma kararı aldım arkadaşlar.

Teknik tamamen bana ait.

Tek ihtiyacınız bir yastık...

Ebatları sarılacağınız kişinin gövdesine yakın olması daha faydalı olur.

Yatağa girdiğinizde yanınıza yastığı koyun yorganı da üstüne örtün ve yan yatın.

Vücudunuz yatağa alıştığında elinizi yastığın üstüne koyun ben kolumu dik konumda tutuyorum eğer olmaz ise sizde kolunuzu dik şekilde tutarak deneyebilirsiniz.

Elinizi yastığın üstüne koyduğunuzda sevdiğiniz kişiye odaklanın iyice odaklandığınızda bedeninizde bir şeylerin değiştiğini fark edeceksiniz farklı bir enerji akımı olacak.

Bu enerjiyi yastığa boşaltmaya başlayın yavaş yavaş kalp atışlarını ve nefes alışını hissetmeye başlayacaksınız.

Yeterince belirginleştikten sonra yastığınıza sarılın.

İyi uykular dilerim :)
O benden gitti değil yastık tüm evrenin enerjileri birleşse bana geri dönmez unutmaya çalışıyorum en büyük ayrıcalıkta unutmak tabi nasip olursa