Gece annemin elini tutan el var nasıl kurtulabiliriz?

mutluinsan

Kayıtlı Üye
Annem bir kaç gecedir uykuda bir elin bileğini sıkı sıkı kavradığını söylüyor. Sanki yanında bir uzanmış gibi hissediyormuş.bakmaya cesaret edemiyormuş. birkaç dakika sonra kendiliğinden kayboluyormuş.Annem 74 yaşında ve çok tedirgin ve mutsuz oldu , ne yapmalıyız?Yaşadığı şey nedir?Nasıl kurtulabilir? 4 ay önce yaşlı ablası rahmetli oldu. Onunla ilgili bir durum olabilir m? Lütfen yardımcı olabilecvek varsa tavsiye bekliyorum,teşekkürler.

Alex06

Kayıtlı Üye
Annem bir kaç gecedir uykuda bir elin bileğini sıkı sıkı kavradığını söylüyor. Sanki yanında bir uzanmış gibi hissediyormuş.bakmaya cesaret edemiyormuş. birkaç dakika sonra kendiliğinden kayboluyormuş.Annem 74 yaşında ve çok tedirgin ve mutsuz oldu , ne yapmalıyız?Yaşadığı şey nedir?Nasıl kurtulabilir? 4 ay önce yaşlı ablası rahmetli oldu. Onunla ilgili bir durum olabilir m? Lütfen yardımcı olabilecvek varsa tavsiye bekliyorum,teşekkürler.
Yaşlılar sıklıkla depresyona giriyorlar uyku bozukluğu yeme bozukluğu nedeni bulunamayan ağrılar. Öncelikle bir doktora görünün geriatri kliniği olabilir bu yaşadığını da muhakkak anlatın. Çok etkili ilaçlar var biz kayınvalidem için kullandik çok rahatladı. Bunun dışında benim onerebilecegim bir şey yok. Belki öteki alemlerden iletişime geçen varlıklar vardır bilemem. Önce sağlık kısmını bir halledin. Devam ederse burada arkadaşlar sizi yonlendirirler