Garip bı telve anlayan bişey diyebilir mi?

mssmonster

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün içimden kahve içip kapatmak geldi ve sonra aklıma,çok önceden üye olduğum uzun zamandır girmedigim bu site geldi. Nedendir bilmem belki anlamlandırmadigm bişeyler bu telvelerde vardır,beni yönlendirebilecek bı arkadaş da bu sitede vardir.Belki de yoktur bilemiyorum.Bilen,biseyler görebilen yazarsa çok sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalarIMG20210709180647.jpgIMG20210709180703.jpg

cosmo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün içimden kahve içip kapatmak geldi ve sonra aklıma,çok önceden üye olduğum uzun zamandır girmedigim bu site geldi. Nedendir bilmem belki anlamlandırmadigm bişeyler bu telvelerde vardır,beni yönlendirebilecek bı arkadaş da bu sitede vardir.Belki de yoktur bilemiyorum.Bilen,biseyler görebilen yazarsa çok sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalarEkli dosyayı görüntüle 2076Ekli dosyayı görüntüle 2077

Ara sıra fal bakarım. Fal çok grafik olduğundan bir şeyler karalayasım geldi.

öncelikle fincanın ortasındaki nasıl bir gözdür öyle...

Birbirine söz vermekte olan bir erkek ve bir kadın ile başlıyor fal. Söz dediğim, bir evlilik sanki. Erkek bunu yaparken bir başkasının üstüne basmış. Ondan destek mi almış acaba maddi manevi? Öyleyse bu destek aileden gelmiş (anne olabilir, ama başkasının aracılığıyla verilmiş bir destek). Bu yakın sayılabilecek bir geçmiş gibi. Sonrasında gelen figürler biraz endişe verici. Birisi, bir erkeği ateşe atacak, güçlü bir ateş. Ateşin başında dikilmiş bir de şeytan var. Ama uzun saçlı bir kadın bacaklarından yakalamış o şeytanı, devirmeye gücü yetecek gibi sanki. Bu kadının bebeklerle bir bağı var. Evlat hayaliyle yaşayan, sonrasında da sıkıntılı bir hamilelik süreci geçirmiş-geçirecek bir kadın olabilir. Kadın bu süreçte ufak çaplı bir zenginlik elde edecek. Bir deniz atı (sadakat) yapışmış saçlarına ama başkası onu almaya mı çalışıyor? Kadın doğum yapıyor. Kollarında bir bebek, yakın olduğu bir adama sunuyor onu. Bu adam eşi değil de aileden biri gibi (baba vs gibi). Bu kadın o kişiden bir şeyler saklıyor ve biraz mahcup. Sonra çocuk büyüyor, 3 yaşından büyük değil daha. Aileye bereket ve muhabbet getiriyor. Şapkalı bir adam, saçları omuzlarında bir kadına sadakatini sunuyor başka bir kadının tepesinde. Arkalarından konuşanlar var. Kadın her şeyi herkese anlatmamalı, falda bu konuda bir uyarı var.

ne kadar tutar bilemiyorum, uzun zaman oldu :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kahve falı uzmanı değilim, ama fotoları görünce içimden yorumlamak geldi.
1. Fotoda gözüme çarpan ilk şey fincanın dibindeki meme. Meme berekettir , bolluktur. Soldan sağa bakarak ilk gördüm korkmuş bir surat ve onun yanındaki uzaklaşıp kaçan karanlık bir varlık. Kötülükler sizden uzaklaşıyor, korkup kaçıyor. Canını kurtarmaya çalışırcasina topallaya topallaya koşuyor. Bu düşmanlar da olabilir, sıkıntılar da.
Sağında saçları rüzgarda savuran bir kadın görüyorum, kaçanlara bakıyor cesur ve katı bir şekilde. O siz olmalisiniz.

2. Fotodaki çok coşkulu ve bereketli tablo var. Folluga oturmuş bir tavuk var ve kıçından yumurta çıkıyor. Yeni bir fikir veya yeni bir hayat doğuyor. Yanında amuda kalkmış köpek, dost veya koruyucu. Sağında rahminin içinde bir bebek gördüm. Ya hamilelik ya da yeni bir başlangıç olabilir.
Çok iyi bir döneme giriyorsunuz. :)

Son düzenleme:

abc123

Kayıtlı Üye
fal yorumlarını gorunce bırımızın goz olarak gordugunu dıgerımızın meme olarak gormesını kastedıyorum, aklıma bır soru geldı.

sımdı bu uzman falcılar varya hanı dedıklerı cıkanlar. mesela bunlardan 4-5 tanesını bır araya toplasak aynı fıncanı sırayla bırbırlerınden habersız yorumlatsak onlara. nasıl seyler cıkar acaba. denenmıs mı boyle bır sey daha once ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yapi
fal yorumlarını gorunce bırımızın goz olarak gordugunu dıgerımızın meme olarak gormesını kastedıyorum, aklıma bır soru geldı.

sımdı bu uzman falcılar varya hanı dedıklerı cıkanlar. mesela bunlardan 4-5 tanesını bır araya toplasak aynı fıncanı sırayla bırbırlerınden habersız yorumlatsak onlara. nasıl seyler cıkar acaba. denenmıs mı boyle bır sey daha once ?
Yapılmamalı böyle bir şey. Hatta ben yorumu yazarken başkasının yazdığını farkında olsaydım yazmazdim. Geleceği bir bakıma falcı şekillendiriyor çünkü.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji

Buna benzer bişey yaptım.Tam aynısı değildi ama 3 Falcıda birbiriyle doğru orantılı şeyler söyledi.Bu üç falcının birbirleriyle alakası yok bu arada.

cosmo

Kayıtlı Üye
Bence bunu yapmak güzel olurdu. Ben aslında ne kadar tutacağını da merak etmiştim, diğer yorumlarla karşılaştırmak istemiştim. Geleceği şekillendirme konusunda ne kastedildiğini anlamadım. Fal bakılan kişi öneriyi almaya daha açık olduğundan, söylenenleri daha çok dikkate alabilir, bundan mı bahsediliyor?

business woman

Kayıtlı Üye
Bu da ürkütücü geldi açtığımda. Pandemi sürecine girmeden önce baktırmıştım bi fal. Daha da kapatmamıştım. İlk gördüğünüz şey ne acaba?
IMG_20210728_110037.jpgIMG_20210728_110044.jpgnIMG_20210728_110154.jpg