Film ve Dizi Replikleri

Chantal

Kayıtlı Üye
"ağladım çünkü seninle konuşamadım. ağladım çünkü sen beni görmüyorsun ve ben seni seviyorum. sen ancak birisi öldüğünde duygusal yaklaşabiliyorsun. senin duygu radına girmek için illa ölmek mi lazım behzat? cesaretin olmadan ne yapacaksın ki? hayatımda tanıdığım en korkak adamsın. herkese meydan okuyorsun ama kendi duygularından korkuyorsun. geçmişe saplanıp kalmışsın. en büyük acıları sen çektin di mi, ben hiçbi bok bilmiyorum ki. acı nedir bilmem, yalnızlık nedir bilmem! dünyanın ekseni kaydı behzat? 12 cm yerinden oynadı, sen bana 1 cm bile yaklaşmadın. saplantılısın. mutsuz olalım, ne var? biz de mutsuz oluruz. ben seninle mutsuzluğa da varım."
Behzat ç.

Şansa inanmam. Birbirimizi sonsuzluktan beri
tanıdığımıza inanıyorum. Nasıl biliyor musun? Büyük patlama olduğunda evrendeki bir araya gelip sıkışmış bütün atomlar tek noktadan dışarıya doğru patladı. Benim atomlarım ve senin atomların
kesinlikle birlikteydi. Kim bilir, 13.7 milyar yıl içinde kaç defa daha bir araya gelmişlerdir. Benim atomlarım senin atomlarını tanıyor. Atomlarım atomlarını hep sevdi.
-I Origins

Sofi : Phasianidae (Sülüngiller) hakkındaki hikayeleri biliyor musun?
Ian : Ne? Hayır.
Sofi : Bir kuş çeşidi; bütün zamanını tek bir ana sığdırabilen bir kuş. Ve sürekli aşkın ve nefretin ve korkunun ve mutluluğun ve üzüntünün aynı anda şarkısını söyler. Hepsi birlikte muhteşem bir ses topluluğu oluşturur.
Ian : Sen nerelisin?
Sofi : Başka bir gezegenden. Ve bu kuş, hayatının aşkıyla tanıştığı zaman, hem üzgün hem de mutlu oluyor. Mutlu çünkü, her şeyin onun için yeni başladığını görüyor ve üzüntülü çünkü, her şeyin bittiğinin de farkında.
-I Origins

Sauron

Kayıtlı Üye
Ne zaman kalkıcağımı sana mı sorucam aslanım ?

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
+ John seni çok kıskanıyorum. Zihnin çok durgun, sıradan. Nadiren kullanılıyor.

+ İmkansız olanı elediğinde, olanaksız olsa da, elinde kalan gerçek olmalıdır.

+ Bütün hayatlar sona erer, bütün kalpler kırılır. Değer vermek, bir avantaj değildir Sherlock.

+ Güzellik ; çocukluk izlenimlerine, etkilerine ve örnek alınan kişilere bağlı yapıdır.

+ O 4 kişiyi sırf acı çektiği için öldürmedin. Acı insanı uyuşturur. Sevgi daha şiddetli motivasyondur.

+ Meleklerin tarafında olabilirim ama sakın, onlardan biri olduğumu düşünme.

+ Duygu denilen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan, kimyasal bir kusurdur.

Yüksek İşlevli Sosyopat

S

Sehane

Cersei-Lannister.jpg

---------------
875354f8bf14e390a14c0850e522d7a3.jpg