fakirlikten kurtulmak ve kötü ruhlardan korunmak için solomon'un majikal tılsımı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
fakirlikten kurtulmak ve kötü ruhlardan korunmak için solomon'un majikal tılsımı

jüpiterin 7. pantekalidir. inannarak ve göülden yapıldığında etki eder.

Ekli dosyayı görüntüle 8597

lotus

Kayıtlı Üye
bunları ve tüm tılsımları bu konuda tecrübeli kişiler yapmalı sanıyorum..
yoksa benim gibi bilgisiz kişilerce yapılmasının bir değeri olmuyor yanılmıyorsam..:confused:

Pantea

Kayıtlı Üye
Kisiye ozel olarak mi hazirlanmali yoksa yukaridaki seklin aynisini cizmek ve tasima yeterlimidr? Ayrica neyin uzerine ve ne zaman cizilmeli?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ben yapamam diye düşünmeyin yapın ve deneyin. solomon tılsımları çoğunlkla kan la bez üzerine yazılır yada deri. ama kırmızı bir kalem ve bir kaığt üzerinede yazılabilir

slayer396

Banlı Kullanıcı
ya bu siteye bişeye çok ihityacım için üye oldum ama arkadaşlar bizim yok etmeye çalıştıımız şeyleri öğretiolar .yok zombi yaratma filan .bunları yapmaktan çok yok etme yöntemlerini yazında bi işe yarayın...

sayın arkadaşlar büyü yapma yok erkeği aşık etme fln dışarıda daha büyük sorunlar var.pkk dan rusyadan abd den de büyük savaş zamanı yaklaşıor ve siz aşk ile lanetleme ile uğraşıorsunuz .vodoo büyülerine baktım yok zombi yapma yok aşık etme yok bilmem ne .bakın gerçek vodoo büyüleri eski tarihlerde yerlilern bazı mahluklardan korunmak için geliştirdikleri yöntemlerdir.adamların işi gücü yokda aşk la meşkle mi uğraşcaklar.

vodoo yöntemleri veya bazı şeylerden korunma yöntemleri için msn adresim den bna ulaşabilirsiniz.bu sitedekilerden daha az ama daha yararlı bilgiler verebilirim vs vs

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sayın arkadaşlar büyü yapma yok erkeği aşık etme fln dışarıda daha büyük sorunlar var.pkk dan rusyadan abd den de büyük savaş zamanı yaklaşıor ve siz aşk ile lanetleme ile uğraşıorsunuz .vodoo büyülerine baktım yok zombi yapma yok aşık etme yok bilmem ne .bakın gerçek vodoo büyüleri eski tarihlerde yerlilern bazı mahluklardan korunmak için geliştirdikleri yöntemlerdir.adamların işi gücü yokda aşk la meşkle mi uğraşcaklar.

vodoo yöntemleri veya bazı şeylerden korunma yöntemleri için msn adresim den bna ulaşabilirsiniz.bu sitedekilerden daha az ama daha yararlı bilgiler verebilirim vs vs

bu çamur atma meseleside ne ilginç yahu biz sitemizden memnunuz asrika büyüleri dünyada en çok ticareti yapılan bir kurumdur büyü yaptırmak için seyehat acentaları gibi acentalar var. vodoo sadece afrika değil karayiplerde yapılmaktadır. adamların işi güç aşka meşklemi uğraşınlar kadar komik bir yaklaşım olmaz

ikincisi sitemiz paranormal olayların olduğu bir sitedir. gündem ekonomi siyaset gibi konular işlenmemktedir. dışarda dediğiniz şey içinde yaşladığım durumdur kişiler bunlarla ilgilenebilir ama sitemizde değil

başka sitelere gidin bu sitenin amacı belli okuma yazmanız olduğuna göre iyi okuyun büyücülük okulu denmiş msn adresinden bilgi vereceksenizde bura ne işiniz var kendine başka yerden iş bulun sitemizi bize çamur atarak kullanmanıza musade etmiyorum

slayer396

Banlı Kullanıcı
bn afrika die bişi yazmadım ztn dikkatli okursan yerliler yazdım.madem bukadar büyü biliyorsun ndn güzel kızları kendine aşık edip barlarda takılmıyorsunda böle sitelerde msj lar yazıosun.

gothness

Kayıtlı Üye
slayer haklısın ama urumunda açıkladığı gibi bu sitenin formatı bu yani..aksi halde sanıyorum siyasi gündem ile ilgili bir portal olurdu bende sitede yeniyim yanlış anlamanı istemem kimseyi desteklemek için bunu yazmıyorum böyle olduğu için bunu yazıyorum eğer bu site seni cezbetmiyorsa neden burada olduğunu ve buradaysan neden bunları yazdığını anlayamadım :S

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Burası bir paranormal bir sitedir. Buradaki yazılara inanmasanız bile saygı duymak zorundasınız. Bu sizi ilk ikaz edişim ikinci sefere siteye girişiniz engellenecektir. Bilginize.

demon

Kayıtlı Üye
zararlı işlere bende karşıyım hemde sonuna kadar .
bence sadece yararlı işlere yer verilmeli. mesela korunma gibi...
işin diğer boyutuda burdaki bilgiler için millet milyarlar akıtıyo ( eski para ile ) :hang:

stok19

Kayıtlı Üye
HEY Cahilin saf katkısız hali....! Madem çok yeteneklisin bu sitedeki üstadları ve beni yok etde (Ben çırak bile sayılmam okuyucuyum ) Güçlerini ikna olalım :)

• Beğendim
Tepkiler: dgo

AkeLdan

Kayıtlı Üye
bn afrika die bişi yazmadım ztn dikkatli okursan yerliler yazdım.madem bukadar büyü biliyorsun ndn güzel kızları kendine aşık edip barlarda takılmıyorsunda böle sitelerde msj lar yazıosun

O değil de ben bu mesaja ağzımı bırakıp başka uzuvlarımla gülerim.(Sayın site sakinlei affınıza sığınıyorum bu arada):biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Selam Yule adının anlamı wicca ayramı biliyosundur heralde ... Ben wicca olmak için çok ugraşıyorum ya senin bildigin ek bilgi varsa paylaşır mısn? :nopity:

DNZ33

Kayıtlı Üye
urum verdiğin tılsım çok güzel ama ben bunları yazamam kopya çeksem olurmu beze karbon kağıdıyla kopya çekip kanla üstünden gitsem olurmu bide ben kanı nerden bulcam, ne kanı lazım?kendi kanın deme ben iğneden çok korkarım.:boat: bu konuları yazarsan sevinirim.
Bu arada veb günde vir kere vakıa suresini okumanın fakirlik konusunda yardımcı olduğunu biliyorum Vakıa suresi zenginlerin suresi olarak söylenir.hani sizivlede paylaşayım dedim:)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
urum verdiğin tılsım çok güzel ama ben bunları yazamam kopya çeksem olurmu beze karbon kağıdıyla kopya çekip kanla üstünden gitsem olurmu bide ben kanı nerden bulcam, ne kanı lazım?kendi kanın deme ben iğneden çok korkarım.:boat: bu konuları yazarsan sevinirim.
Bu arada veb günde vir kere vakıa suresini okumanın fakirlik konusunda yardımcı olduğunu biliyorum Vakıa suresi zenginlerin suresi olarak söylenir.hani sizivlede paylaşayım dedim:)
Kan olmak zorunda değil.. Olsa daha iyi ama, kırmızı kalemle de yazılabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bn afrika die bişi yazmadım ztn dikkatli okursan yerliler yazdım.madem bukadar büyü biliyorsun ndn güzel kızları kendine aşık edip barlarda takılmıyorsunda böle sitelerde msj lar yazıosun.
Aslanım, senin gibi on beş yaşında birinin hayali belki barlarda koluna birilerini takarak dolaşmak olabilir. Zaten yaşın da uygun değil bu tür ciddi büyü ve paranormal meselelere. Siteden çıkarıyorum seni. Büyüdüğünde sen istediğini yaparsın bırak abilerin, ablaların, teyzelerin, amcaların ciddi işlerini yapsınlar.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Selam Yule adının anlamı wicca ayramı biliyosundur heralde ... Ben wicca olmak için çok ugraşıyorum ya senin bildigin ek bilgi varsa paylaşır mısn? :nopity:

Evet adımın anlamını biliyorum. Bunun için ek bir bilgi ne verebilirim bilmiyorum. Bunun için buradaki konuları okuyunuz. Onları öğrenmeniz ve uygulamanız halinde birçok konuya kolayca hakim olabilirsiniz.

azura

Banlı Kullanıcı
Bu tür tılsım işlemleri yapılacağı vakit en iyi yöntem insan kanı ile yapılması uygun gelir. Herhangi bir hayvanın kanı tılsımın tam oturaklı olmasını sağlamaz.

Tılsım için üzerine çizilecek deri saf geyik derisi olmalı ki tılsımın etkisini kısa sürede olmasını sağlar..

iigood

Kayıtlı Üye
bu tilsimin vakti zamani nedir hangi zamanda uygulanmalidir