Evimde Dolaşan Varlık

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu tür deneyimler için çok dürüst ahlaklı karakterli olmaya gerek yok. Bitli baklanin kör alıcısı olur. Millete bağlama yapan sagmal ineğine ceviren köylü kurnazı tipler de görür eroini kokan içen farkli uç hayatlar yaşayan sapkinlar da.. evinde kendi mütevazi hayatına devam eden dilinden elinden belinden herkesin emin olduğu Salih kullar da. İyisi pozitif ruhani varlıkları görür kötüsü kötüsü kök cakrada sıkışıp kalmıştır reptilleri sapkın cinleri görür. Bunda genetik de etkilidir bazıları doğuştan kötüdür.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bence herşeyi dine bağlamanız doğru değil yinede saygı duyuyorum. 1400 yıl önce yaşamış yaşayıp yaşamadığı bile kesin olmayan bir insanın söylediklerine göre hayatınızı şekillendirmek bana göre en büyük kumardır.
Hayatımızı kimsenin hakkını çiğnemeden insan haklarına saygılı iyi dürüst namuslu şerefli karakterli bir insan olarak yaşamamız kumar mıdır yani? Eğer böyleyse ben öldükten sonra yok olmaya da razıyım. Bu yaştan sonra başka türlü bir insan olacak değilim.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Taşıma suyla değirmen dönmez bu arada. İlim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir. Haddin bilmektir.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Hayatımızı kimsenin hakkını çiğnemeden insan haklarına saygılı iyi dürüst namuslu şerefli karakterli bir insan olarak yaşamamız kumar mıdır yani? Eğer böyleyse ben öldükten sonra yok olmaya da razıyım. Bu yaştan sonra başka türlü bir insan olacak değilim.
Bence şeytan diye bir şey gerçekte yoksa, kişioğlu uydurmuşsa onu, kendine bakarak, kendisini örnek alarak uydurmuştur."(İvan Karamazov)

Alakan

Kayıtlı Üye
Göremiyorsanız doğru frekansta değilsinizdir. Varlık ile iletişim kuran insanlar da "her" varlık ile iletişim kuramıyor. Bir de tabii ki amaç var. Sizden talebi olmayan kapınızı niye çalsın...

Efgan

Kayıtlı Üye
Evimde dolaşan varliklar la nasıl iletişim kurabilirim ?

Birde bu varliklar ( ben cin diyorum da insan lar cin ne varlık diyor özellikle başka dinden insanlar) bizi nasıl görür? Bixim gördüğümüz şekilde mi bedenimiz i
Ve sesleri nasıl işitir
Yoksa onlarda ayna gibi bisey var bizi ordan mi izliyorlar
Hayal dünyam geniştir:D
Ama yine de yardımcı olun sevinirim
Benim en çok merak ettiğim konulardan birisi şunlrdır ;Niçin zenginlerin evlerinde varlıklar dolaşmıyor?Varlıklar niçin zenginleri darlamıyor.Niçin zenginler varlıklarla iletişim haline geçmiyor?

(“Sağ elindekini at. Asân, onların sihirbaz hilesiyle yaptıklarını yutar. Onların oyunları bir sihir hilesidir. Sihirbazlar elde ettiği sonuç itibariyle iflâh olmazlar, başarıya ulaşamazlar.” dedik.) Tâ-Hâ Suresi 69. Ayet

Efgan

Kayıtlı Üye
Evimde dolaşan varliklar la nasıl iletişim kurabilirim ?

Birde bu varliklar ( ben cin diyorum da insan lar cin ne varlık diyor özellikle başka dinden insanlar) bizi nasıl görür? Bixim gördüğümüz şekilde mi bedenimiz i
Ve sesleri nasıl işitir
Yoksa onlarda ayna gibi bisey var bizi ordan mi izliyorlar
Hayal dünyam geniştir:D
Ama yine de yardımcı olun sevinirim
Bence Sigmund Freud'un TOTEM VE TABU kitabını oku.Bunu sana tavsiye ederek iyilik mi yoksa kötülük mü yaptım bilemeyeceğim.

(“Sağ elindekini at. Asân, onların sihirbaz hilesiyle yaptıklarını yutar. Onların oyunları bir sihir hilesidir. Sihirbazlar elde ettiği sonuç itibariyle iflâh olmazlar, başarıya ulaşamazlar.” dedik.) Tâ-Hâ Suresi 69. Ayet

hekate22

Kayıtlı Üye
Herkez varlıktan bahsediyor görüyoruz diyolar
Bende daha farklı seyler oluyor. Gecen yıl öğle vakti dinleniyordum. Mars'ın yuzeyini gördüm. Tabanın yüzeyini yakından tarıyordum , hatta niye bu kadar sanki büyüteçle inceler gibiydi. Sonra anladım demek görmem gereken birşey varmış ,
yüzeyde kumun altında küçük bir canlı yukarı çıkmaya çalışıyordu. Mars'ın yüzeyi ince kumlu bu arada belirteyim çok da kızıl değil ama dünya yüzeyinden kızıl ve kumsal toprağı gibi ince ama daha katı yani deniz kumu gibi hemen dağılmıyor 😃 gülesim gelmişti marsta yaşam mı vardı

acid

Kayıtlı Üye
Belkide insanlarla dalgada geçiyor olabilirler bilerek korkutup nas felak okuyunca korkuyormuş gibi yapıyorlardır. Belkide Gerçeği biliyorlardır din diye birşey yoktur. karşı insanın yapısına göre şekil alıp şaka yapıyorda olabilir. Bunlar kesin olarak bilebileceğimiz şeyler değil Bende bu evrende insan dışında inanılmaz varlıklar olduğunu düşünüyorum belki bu cin dediğimiz şeyler onlara göre çok basit varlıklardır
Tecrübeyle sabit dualar ya da ayetlerden etkilenmedikleri. Etkilenen varsa bilmem. Espri ve sahiplenme anlayışlarının bizden çok farklı olduğuna eminim. Bence onlar için birer besiniz.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Tecrübeyle sabit dualar ya da ayetlerden etkilenmedikleri. Etkilenen varsa bilmem. Espri ve sahiplenme anlayışlarının bizden çok farklı olduğuna eminim. Bence onlar için birer besiniz.
Ben dinlerin bile onların eseri olduğunu düşünüyorum