EVDE BULDUM YARDIM EDİN

Retro

Kayıtlı Üye
Amma yazdınız... Okumaya üşeniyorum...
Ruh sana ait değil. Yaratıcıya ait. Satamazsin kardeşim. O kadar.

Okuyun diye yazmadım, çenem düştü diye yazdım.

Satmak zaten mecaz anlamda bir satmak.

Yaptığın seçimlerin seni belli mahrumiyetlere sürükleyebileceğini anlamıș ve onaylamış olmana rağmen, daha çok zaman var diyip süreci umursamamak ama işin ciddiyetini anladığın zaman da kendi elinle hazırladığın sonu tatmak zorunda kalmayı kendine yedirememek anlamında.

Siz de haklısınız ne diyim şimdi size. Ben semavi dinlerdeki yaratıcıya göre yazdım. Her tanrının kuralı kendine şimdi.

Retro

Kayıtlı Üye
Kara denen büyü ayrıca. Adalet için kullanılır. Savunma için de kullanılır. Hastalığı başka yere aktarmak için kullanılır. Cadılar eski dinlerin papazlari ve imamları. Yeni dinler gelince cadılık günah oldu.

Cadılık durup dururken neden günah oldu?

malalexx

Kayıtlı Üye
Durup dururken olur mu hiç? Her din kendini yüceltip başka dinleri kötüler. Özellikle semavi dinlerin diğer dinlere tahammülü yok. Rakip istemezler.
Hocam, kiside büyü varsa havas ilmi kullanilarak yapilan celpler etki eder mi? Etmese bile kisiyi biraz da olsa etkiler mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam, kiside büyü varsa havas ilmi kullanilarak yapilan celpler etki eder mi? Etmese bile kisiyi biraz da olsa etkiler mi?
Şimdi göğüste kursununuz var. Üstüne çelik yelek gitseniz fayda olur mu? Kursundan kurtulacaksınız. Ondan sonra çelik yelek mı giyersiniz , silikon mı taktirirsiniz. Ne istersiniz.
Yani büyüden kurtulun.

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben konuya yönelik bir şey söyleyeceğim. Sırf bu sebepten evime çok insan almıyorum. Sadece çekirdek ailem gelebiliyor. Bence ev çok mahrem bir alan. Görüşmek isteyen dışarıda görüşebilir.
Fotoğraf konusuna gelince site üzerinden yükleme yapıp burada linkini paylaşabilirsiniz

malalexx

Kayıtlı Üye
Şimdi göğüste kursununuz var. Üstüne çelik yelek gitseniz fayda olur mu? Kursundan kurtulacaksınız. Ondan sonra çelik yelek mı giyersiniz , silikon mı taktirirsiniz. Ne istersiniz.
Yani büyüden kurtulun.
Kurtulamadık bir turlu be güzel hocam, uzaktan okuma ile yapabilecegimiz etkili yontem varsa forumda eger beni bi oraya isinlar misin lütfen

Efgan

Kayıtlı Üye
Evet, doğrudur. Aile bireylerinin belli ortak konularda birbirlerine baskınlığı yetmediği zaman, iletișimde de acımasızca engellendiklerinde köprüleri yakıp bașka yollara bașvurabiliyorlar. Gönlü alınmayan herkes kolayca savaşı daha üst boyuta taşıyabilecek hale gelebilir. Bence sevgi eksikliği var herseyin temelinde.

Türkiyede en çok yapılan büyüler gelin kaynana büyükleriymiș. Rahmetli Salih Memișoğlu demişti

Gelin çok konuşuyor, hemen dil bağlama büyüsü; gelin eski köye yeni adet getiriyor, gelin oğlunu dolduruyor, gelin perdemi beğenmiyor, hemen bir ayırma büyüsü..

Ya da kaynana oğlunun üstüne çok düşüyor hemen soğutma büyüsü.

Büyü herkese nasıl da umut ışığı olabiliyor. Nasıl da ikiyüzlü olabiliyor insanlar. Sonuçta büyü arkalarından çevirdiğin bir dalavera.
Büyü sihir irade bağlama için yapılır.Büyü yapana, yazana Rabbim huzur vermesin.Cennettine sokmasın.

Şiron

Kayıtlı Üye
Kara büyülerden bahsediyorum evet. Cinlerin marifetli olanları ile yapılan büyüler.
Cinlerin bazı türleri tefeciler gibidirler. Bir kere işiniz düşerse onlara borcunuzu ödeseniz bile yeniden size yardım vermek için hayatınızın başka alanlarında kısırlık yaratırlar ve onlara başvurmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyü ile gelen Cinle bașetmek çok zordur. Çünkü her an 3. Gözünüz ve 6. Hissiniz açık olmalıdır ki içinizden yükselen bulanık hislerin sahte olduğunu anlayabilin.

Ama bu pratik hayatta çok zordur. Amirinizle sorunlar yaşarsınız bir anda, komsunuzla, aile bireyleri ile, eşinizle...

Bazen içinizi sıkar, bazen keyfinizi yerine getirir, bazen de belli kişilere karşı içinizde korku veya kin hisleri olușturur, mesela aile bireylerinizden bazılarına karşı tavır alırsınız ama bu durumun sebebi yoktur.

Duruma uyanamazsanız, cin sizin büyün duygu haritanızı bozarak sizi problemli biri haline getirebilir.

Ama büyülenmiș olmak Kuran'a göre çok ucuz bir numaradır. Eğer yeteri kadar temiz bir kalbiniz varsa, zaten şeytanın hilesini hemen farkedersiniz.

Yani büyüyü hem potansiyel bir tehlike olarak bildiren, hem de onu itibarsızlaștırarak iç yüzünü haber veren tek kaynak benim gördüğüm Kurandır.

Geçen açtığım konunun tercümanı gibi olmuş bu yazılar ne kadar da aydınlatıcı çevremle konuşmak isteyipte insanlara bir türlü anlatsamda onların anlamaması ve burada yazılan yazıların bir o kadar anlamlı olması, yazılarınıza katılıyorum gerçekten de deneyimle sabit cümleler hepsi. Ve eklemek istediğim bir düşüncem var bütüncül ele alırsak bedeni şayet ne bedeni nede ruhu ayırmadan bir kere onlara bedeninde yol açtı ise insan bedenin her organını tapulu malları gibi gayette rahat satın alabiliyorlar. Cüzi ve külli olarak iradelere mensubuz kişi kötülük dairesinde kalıp isteyerek ve bilerek kötülüğe kanallık yapıyorsa artık o beden delik deşiktir fiziki alemde biz et olarak insan cinsinde görsekte gerçekten gören göz görür demek istiyorum. Beden ve bedenin ardında ki o yönetici gölgeyi .