EVDE BULDUM YARDIM EDİN

malalexx

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR EVDE BIR MUSKA BULDUM VE KORUMALAR YAPARAK AÇTIM. İÇİNDE NE YAZDIGIBI VEYA NE ILE ALAKALI OLDUGUNU BELIRTEBILECEK OLAN VAR MI? RESMI BURAYA YUKLEYEMEDIM HATA ILE KARSILASTIK DIYOR SITE. NASIL GOSTERICEM SIZE?

Retro

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın da ben şu evde bulunan muskalar ve tılsımlarla ilgili konuları okuyunca sizlerin nasıl evlerde yaşadığınızı gercekten çok merak ediyorum.

Yani kaç odalı, ya da kaç katlı evlerde yaşıyorsunuz?

Siyah beyaz filmlerdeki, hani şu meşhur yangınlarda yanarak o nesli tükenen o ahşap evlerde mi yaşıyorsunuz?

Evdeki muskayi nerde buldunuz mesela ? Bir anda komudinin üstüne mi belirdi? Babannenizin muskası olamaz mı, ev halkına sordunuz mu kimin muskası diye?

1+1 dairede yaşayan biri olarak evde muska bulmak bana zengin insanların başka derdi yok diye düşündűrmüyor değil..

malalexx

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın da ben şu evde bulunan muskalar ve tılsımlarla ilgili konuları okuyunca sizlerin nasıl evlerde yaşadığınızı gercekten çok merak ediyorum.

Yani kaç odalı, ya da kaç katlı evlerde yaşıyorsunuz?

Siyah beyaz filmlerdeki, hani şu meşhur yangınlarda yanarak o nesli tükenen o ahşap evlerde mi yaşıyorsunuz?

Evdeki muskayi nerde buldunuz mesela ? Bir anda komudinin üstüne mi belirdi? Babannenizin muskası olamaz mı, ev halkına sordunuz mu kimin muskası diye?

1+1 dairede yaşayan biri olarak evde muska bulmak bana zengin insanların başka derdi yok diye düşündűrmüyor değil..
Teşekkürler.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR EVDE BIR MUSKA BULDUM VE KORUMALAR YAPARAK AÇTIM. İÇİNDE NE YAZDIGIBI VEYA NE ILE ALAKALI OLDUGUNU BELIRTEBILECEK OLAN VAR MI? RESMI BURAYA YUKLEYEMEDIM HATA ILE KARSILASTIK DIYOR SITE. NASIL GOSTERICEM SIZE?
Muska fotokopi ise çöpe rahatça atabilirsiniz. Fotokopi çalışmaz

Punishment

Banlı Kullanıcı
Evdeki muskayi nerde buldunuz mesela ? Bir anda komudinin üstüne mi belirdi?
Kızlarına gizli şekilde muskalar yazan babalar da var. Kızı evli farkli evde anlamıyor saksı toprağında bulmuş, bana anlatmıştı eve pek gelen giden de yok diye. Ben bir gün babasinin gizli ilimler kitabina goz atarken kitabin arasinda kizlarinin adlari yazılı muskalar bulmuştum. Tahminim anne baba ve kizlari arasinda büyük bir gecimsizlik vardı bunun sifalanmasi icin yapiyordu.

Retro

Kayıtlı Üye
Kızlarına gizli şekilde muskalar yazan babalar da var. Kızı evli farkli evde anlamıyor saksı toprağında bulmuş, bana anlatmıştı eve pek gelen giden de yok diye. Ben bir gün babasinin gizli ilimler kitabina goz atarken kitabin arasinda kizlarinin adlari yazılı muskalar bulmuştum. Tahminim anne baba ve kizlari arasinda büyük bir gecimsizlik vardı bunun sifalanmasi icin yapiyordu.

Evet, doğrudur. Aile bireylerinin belli ortak konularda birbirlerine baskınlığı yetmediği zaman, iletișimde de acımasızca engellendiklerinde köprüleri yakıp bașka yollara bașvurabiliyorlar. Gönlü alınmayan herkes kolayca savaşı daha üst boyuta taşıyabilecek hale gelebilir. Bence sevgi eksikliği var herseyin temelinde.

Türkiyede en çok yapılan büyüler gelin kaynana büyükleriymiș. Rahmetli Salih Memișoğlu demişti

Gelin çok konuşuyor, hemen dil bağlama büyüsü; gelin eski köye yeni adet getiriyor, gelin oğlunu dolduruyor, gelin perdemi beğenmiyor, hemen bir ayırma büyüsü..

Ya da kaynana oğlunun üstüne çok düşüyor hemen soğutma büyüsü.

Büyü herkese nasıl da umut ışığı olabiliyor. Nasıl da ikiyüzlü olabiliyor insanlar. Sonuçta büyü arkalarından çevirdiğin bir dalavera.

Retro

Kayıtlı Üye
Evet, doğrudur. Aile bireylerinin belli ortak konularda birbirlerine baskınlığı yetmediği zaman, iletișimde de acımasızca engellendiklerinde köprüleri yakıp bașka yollara bașvurabiliyorlar. Gönlü alınmayan herkes kolayca savaşı daha üst boyuta taşıyabilecek hale gelebilir. Bence sevgi eksikliği var herseyin temelinde.

Türkiyede en çok yapılan büyüler gelin kaynana büyükleriymiș. Rahmetli Salih Memișoğlu demişti

Gelin çok konuşuyor, hemen dil bağlama büyüsü; gelin eski köye yeni adet getiriyor, gelin oğlunu dolduruyor, gelin perdemi beğenmiyor, hemen bir ayırma büyüsü..

Ya da kaynana oğlunun üstüne çok düşüyor hemen soğutma büyüsü.

Büyü herkese nasıl da umut ışığı olabiliyor. Nasıl da ikiyüzlü olabiliyor insanlar. Sonuçta büyü arkalarından çevirdiğin bir dalavera.

Ben büyü yapan, yaptıran bir insanın annen bile olsa seninle gerçek anlamda samimiyet kurabildiğine inanmıyorum. Çünkü niyeti seni birșeylerden engellemek iken, hiç oralı değilmiş gibi davranabiliyor sana. Hem aşık olduğun o damat adayını tüm gücü ile senden soguturken, hem seninle așk acını seninle paylașıyor düşünsene.

Korkunç. Ama insan doğru ruhani gelişimi yakalarsa babası bile olsa, enerji boyutunda aslında celladı olduğunu anlar. Çünkü belli sinsilikleri yapan kişinin aurasindan belli șualar eksilir. Kararma olur. Bakmayı bilen anlar

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben büyü yapan, yaptıran bir insanın annen bile olsa seninle gerçek anlamda samimiyet kurabildiğine inanmıyorum. Çünkü niyeti seni birșeylerden engellemek iken, hiç oralı değilmiş gibi davranabiliyor sana. Hem aşık olduğun o damat adayını tüm gücü ile senden soguturken, hem seninle așk acını seninle paylașıyor düşünsene.

Korkunç. Ama insan doğru ruhani gelişimi yakalarsa babası bile olsa, enerji boyutunda aslında celladı olduğunu anlar. Çünkü belli sinsilikleri yapan kişinin aurasindan belli șualar eksilir. Kararma olur. Bakmayı bilen anlar
Çok doğru, hissedersin, şüphe varsa içten gelen bir şüphe.. bunun ardı da vardır. Büyücümden garip bir şekilde korkardım, şimdi o benden korksun..

Retro

Kayıtlı Üye
Bu arada benim büyü anlayışım level 1 :

kendi doğrunu, başkasına dayatmak; dayatamıyorsan da ne pahasına olursa olsun o kișiyi yıkmak, hasta etmek, kendi derdine düşürmek, kaza ve belalara sürüklemekten geri kalmayacak kadar şiddetli arzu duyacak hale gelmek. Çünkü elinde kaderin içindeki alt kaderin akışını değiştirecek bir güç var. Senin yerine bunu yapacak kișiler de var. Pyasa zaten hazır yani.

Punishment

Banlı Kullanıcı
babası bile olsa, enerji boyutunda aslında celladı olduğunu anlar.
Çok doğru, hissedersin, şüphe varsa içten gelen bir şüphe.. bunun ardı da vardır. Büyücümden garip bir şekilde kkorkardım, şimdi o benden korksun..
Aynen katılıyorum, bunu en iyi büyüyü yiyen kişi bilir... Yani kimin sana sinsi ve karanlık yönüyle yaklastigini en iyi sen bilirsin. İyi yönünü gosterdigi diger insanlar degil.

Bu arada benim büyü anlayışım level 1 :

kendi doğrunu, başkasına dayatmak; dayatamıyorsan da ne pahasına olursa olsun o kișiyi yıkmak, hasta etmek, kendi derdine düşürmek, kaza ve belalara sürüklemekten geri kalmayacak kadar şiddetli arzu duyacak hale gelmek. Çünkü elinde kaderin içindeki alt kaderin akışını değiştirecek bir güç var. Senin yerine bunu yapacak kișiler de var. Pyasa zaten hazır yani.
Haklısınız.
Ama uzerinize büyü yapıldığını öğrenince intikam ateşi ile sizde ayni alt bilince çekiliyorsunuz. Burdan yukarı cikabilmekte kolay degil en azindan benim icin oyle degil.

Retro

Kayıtlı Üye
Çok doğru, hissedersin, şüphe varsa içten gelen bir şüphe.. bunun ardı da vardır. Büyücümden garip bir şekilde korkardım, şimdi o benden korksun..

Büyü yapan kişinin ahireti olmaz derler.
Ahireti olmamak ruhu olmamak demektir ve bu dünyada bunun ișaretleri illa görülür.
Yani auraları çok sönük olur bu tiplerin. Ruhunu satmışlardır. Diğer bir değișle aura alanlarındaki cazibe merkezlerini stadyum ışığı söndürür gibi söndürmüșlerdir. Şeytan tüyü ile hareket ederler ama. O daha dikine bir enerjidir. Bu insanların en büyük özelliği ise tahammülsüz ve izdirapli bir ruh ile yaşamak zorunda kalmalarıdır. Hased ettikçe izdiraba yakalanirlar, izdiraba yakalandıkça büyü yaparak insanların enerjilerini bozarlar, insanlar kendini toparladikca bunlar yine izdiraba yakalanırlar. Yine büyü yaparlar.

Bir kere büyünün bir şekilde birilerini sekteye uğratabildiğini gören kişi artık emek verme, zahmete girme, hakederek edinmeye çalışma, hele ki dua etme işine hiç girmez.

Kriz - eroin döngüsü gibi, hased - büyü döngüsü içine girer. Hased ettikçe saç telini, adet kanını bulmak için çöplerini karıştırır. Büyü yaptıkça şeytanlașır. Şeytanlaștıkça büyü yapar.

Ortacağda Avrupada büyücü kadınların canlı canlı yakılmasını çok iyi anlıyorum. Düşünsenize Harutla Marut gelmiș gibi bir trend başlıyor. Herkes birbirine büyü yapıyor. Exorsizm denen cin çıkarma ilmini de İsanin öğrettiği şekilde bilen çok az kimse olduğu için de herkes cinnet geçirmeye, fevri davranmaya, kendinden geçmeye başlıyor.

Büyü faili meçhul bir suikasttir. Cadılar canlı canlı yanarken gözlerinin yaşına bile bakilmadı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Büyü yapan kişinin ahireti olmaz derler.
Ahireti olmamak ruhu olmamak demektir ve bu dünyada bunun ișaretleri illa görülür.
Yani auraları çok sönük olur bu tiplerin. Ruhunu satmışlardır. Diğer bir değișle aura alanlarındaki cazibe merkezlerini stadyum ışığı söndürür gibi söndürmüșlerdir. Şeytan tüyü ile hareket ederler ama. O daha dikine bir enerjidir. Bu insanların en büyük özelliği ise tahammülsüz ve izdirapli bir ruh ile yaşamak zorunda kalmalarıdır. Hased ettikçe izdiraba yakalanirlar, izdiraba yakalandıkça büyü yaparak insanların enerjilerini bozarlar, insanlar kendini toparladikca bunlar yine izdiraba yakalanırlar. Yine büyü yaparlar.

Bir kere büyünün bir şekilde birilerini sekteye uğratabildiğini gören kişi artık emek verme, zahmete girme, hakederek edinmeye çalışma, hele ki dua etme işine hiç girmez.

Kriz - eroin döngüsü gibi, hased - büyü döngüsü içine girer. Hased ettikçe saç telini, adet kanını bulmak için çöplerini karıştırır. Büyü yaptıkça şeytanlașır. Şeytanlaștıkça büyü yapar.

Ortacağda Avrupada büyücü kadınların canlı canlı yakılmasını çok iyi anlıyorum. Düşünsenize Harutla Marut gelmiș gibi bir trend başlıyor. Herkes birbirine büyü yapıyor. Exorsizm denen cin çıkarma ilmini de İsanin öğrettiği şekilde bilen çok az kimse olduğu için de herkes cinnet geçirmeye, fevri davranmaya, kendinden geçmeye başlıyor.

Büyü faili meçhul bir suikasttir. Cadılar canlı canlı yanarken gözlerinin yaşına bile bakilmadı.
O nasıl fanteziler öyle? Başlıyalım:
Yani auraları çok sönük olur bu tiplerin.
Kendi gözünüzle mı gördünüz? Aura ruh mu? Tabiki değil.

Ruhunu satmışlardır
Ruh bedene ait değildir beden ruha ait. Ruh satılamaz. Beden satılabilir.

Hased ettikçe izdiraba yakalanirlar, izdiraba yakalandıkça büyü yaparak insanların enerjilerini bozarlar, insanlar kendini toparladikca bunlar yine izdiraba yakalanırlar. Yine büyü yaparlar.
Orası tam olarak öyle olmuyor. Olan şu. Varlıklar kişinin sırasına bir "kanca" atmış oluyorlar. Bir bağ oluşuyor. Ve o kişinin ertrafinda onu büyü yapmaya zorlayacak olaylar olmaya başlar.

Ortacağda Avrupada büyücü kadınların canlı canlı yakılmasını çok iyi anlıyorum.
İşte buna kızdım. Auropaya gidin. Sokaklarda güzel kadın pek göremezsiniz. Sebebi, cadı avcıların güzellik geni ateş ile yakmış olmalarını. Kanıtsız, ıspatsız sırf güzel diye bir kadını yakabilirlerdi. Büyü denen şey papazlar de yapar. Mesele papazların dışında baskalarin özellikle de kadınların büyü yapması. Hristiyanlık denen şey zaten bir maji türü. Kendi varlıklarıyla ve ritüellerle. Rakipleri yakıyorlardı. Kötü insanlar var tabi.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Ortacağda Avrupada büyücü kadınların canlı canlı yakılmasını çok iyi anlıyorum.
Ama o dönemde çoğu kadın masum... dini inançlarından dolayi yakilan insanlarda var ozellikle ispanya da hem musluman hem yahudiler. Bi cok insan masum. Çok masum kanı dökülmüş. O nedenle zaten karanlik cag diyoruz, Avrupa'nın o dönemine.

Orası tam olarak öyle olmuyor. Olan şu. Varlıklar kişinin sırasına bir "kanca" atmış oluyorlar. Bir bağ oluşuyor. Ve o kişinin ertrafinda onu büyü yapmaya zorlayacak olaylar olmaya başlar.
Cok sıradışı bir bilgi oldu benim icin bilmiyordum

Retro

Kayıtlı Üye
O nasıl fanteziler öyle? Başlıyalım:

Kendi fikrim olduğunu yazmayı da hep unutuyorum değil mi? 😩

Yazdıklarım benimle aynı veya benzer görüye sahip kişileri bağlar )) onun haricinde de iletişime açığım tabi ki.

Kendi gözünüzle mı gördünüz? Aura ruh mu? Tabiki değil.

Aura, etrafımızı saran elektromanyetik alan kabaca. 7 ayrı menzile yani çakraya indirgenerek kainatı uçtan uca anlamlandırmaya yardımcı bir öğreti.

Ruhu anlamada aura önemli bir kademe olabilir ; ama ruh gizemini tam anlamı ile temsil eder mi etmez mi orası yoruma dayalı.

Ayrıca gözle görülmez ki ruh.
Ben gözle de önünü arkasını görürüm ama. Ruhun neyse jestlerin de o olur çünkü.

Ruh bedene ait değildir beden ruha ait. Ruh satılamaz. Beden satılabilir.

Her bedenini satan ruhunu satmış olmaz.
Ama her ruhunu satanın bedeni de satılmış yani ziyan olmuştur. (bence)

Katılıyorum.

İşte buna kızdım. Auropaya gidin. Sokaklarda güzel kadın pek göremezsiniz.

Katılmıyorum.
Bütün kadınlar güzel.

Sebebi, cadı avcıların güzellik geni ateş ile yakmış olmalarını. Kanıtsız, ıspatsız sırf güzel diye bir kadını yakabilirlerdi. Büyü denen şey papazlar de yapar. Mesele papazların dışında baskalarin özellikle de kadınların büyü yapması. Hristiyanlık denen şey zaten bir maji türü. Kendi varlıklarıyla ve ritüellerle. Rakipleri yakıyorlardı. Kötü insanlar var tabi.

Katılıyorum.
Cadıların yakılmasına anca papaz büyücüleri fetva verebilir. Yani kiliseyi haklı görmüyorum tabi ki. Kilisenin işi exorsizm ile demon kovmak ve halkı musallatlara karşı bilgilendirmek olmalıydı.

Retro

Kayıtlı Üye
Ruh bedene ait değildir beden ruha ait. Ruh satılamaz. Beden satılabilir

Beden ruha ait olsa ne değişecek ki?
Ruh tektir. Bedenine yapılmış kozmik bir tekliftir ruh.
O teklifi reddetmek sana kalmış. Ruh bilincine çıkamadan da sana ait bir gölge bilincin var nasıl olsa. Ego denmiş ona.

Ego ile de yaşanır, okunur, öğrenilir, sex yapılır, büyü yapılır, kek yapılır, bir ömür ego ile de geçer sonuçta.

Ama kozmik anlaşmaya göre, ego basamağından üst basamağa çıkma hakkını kaybedersin büyü işine girersen.

Ruh binek enerjidir. Bilincini ruha bindiremezsen ölüm ötesindeki yaşama da asgari şartlarda bașlayamazsın ve ölümün ile birlikte kendi yarattığın hafiza zihninin içine atılırsın. Plak gibi takılıp kalırsın. Çünkü ego sana anca dar alanda bir saltanat vadeder. Ego gölge varlıktır. Ruhsallığında hayat bulamazsan, ego seni anca zihinsel farkındalık olarak destekler ki bu son derece yetersiz bir yatırımdır ölüm ötesi için. Çünkü atom bombası yapacak kadar zeki olmanın öldükten sonra sana kutsal bir getirisi de olmaz.

Ölümden sonrası için ise zihin becerileri gerekmiyor, daha sprituel beceriler varsa inşa ettiğin onlarla devam ediyorsun yola.

Neyse çok uzattım.

Iste büyü işine giren kişi malesef en fazla ego bilincinin zirvelerine kadar yükselebilir. Gerisi onun için tanımsızdır. Ve ölümden sonra da tanımlamaya gücünün yetmeyeceği olaylar içinde (zihin kodlanmıșlıkları) bocalayıp duracaktır.

Büyücünün ahireti olmaz. Harut ile Marut 2 düşmüş melek, yani 2 kudretli cindir. Her istediğini yaparlar ama anlaşmayı önce kabul edeceksin. Ruhu reddeceksin.

Ruhunu satmak ile bedenini satmak burada aynı kapıya çıkıyor. Bedenini satsan da sonuçta ruha bir daha ulaşacak cihazın hekleniyor. Sonuçta ruhtan engelleniyorsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben baya varlıklıymışım, ağzımda gümüş kaşıkla doğmuşum ne güzel..
@Retro arkadaşımızın bahsettiği kara büyü dür. Çünkü insanlar büyü gücünü kötüye kullandılar, aileleri dağıtmak, masumlara zarar vermek için. İşte lanetlenenler o azıtıp sapıtanlar.
Bazen yani çoğunlukla ciddi bu işlerle başvurman gereken durumlar olabiliyor, başka türlü insanların yavşaklığıyla baş edemediğin zamanlar oluyor, bu da nefsi müdafaadır, ve kısasta hayat vardır derler..

Retro

Kayıtlı Üye
Ben baya varlıklıymışım, ağzımda gümüş kaşıkla doğmuşum ne güzel..
@Retro arkadaşımızın bahsettiği kara büyü dür. Çünkü insanlar büyü gücünü kötüye kullandılar, aileleri dağıtmak, masumlara zarar vermek için. İşte lanetlenenler o azıtıp sapıtanlar.
Bazen yani çoğunlukla ciddi bu işlerle başvurman gereken durumlar olabiliyor, başka türlü insanların yavşaklığıyla baş edemediğin zamanlar oluyor, bu da nefsi müdafaadır, ve kısasta hayat vardır derler..

Kara büyülerden bahsediyorum evet. Cinlerin marifetli olanları ile yapılan büyüler.
Cinlerin bazı türleri tefeciler gibidirler. Bir kere işiniz düşerse onlara borcunuzu ödeseniz bile yeniden size yardım vermek için hayatınızın başka alanlarında kısırlık yaratırlar ve onlara başvurmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyü ile gelen Cinle bașetmek çok zordur. Çünkü her an 3. Gözünüz ve 6. Hissiniz açık olmalıdır ki içinizden yükselen bulanık hislerin sahte olduğunu anlayabilin.

Ama bu pratik hayatta çok zordur. Amirinizle sorunlar yaşarsınız bir anda, komsunuzla, aile bireyleri ile, eşinizle...

Bazen içinizi sıkar, bazen keyfinizi yerine getirir, bazen de belli kişilere karşı içinizde korku veya kin hisleri olușturur, mesela aile bireylerinizden bazılarına karşı tavır alırsınız ama bu durumun sebebi yoktur.

Duruma uyanamazsanız, cin sizin büyün duygu haritanızı bozarak sizi problemli biri haline getirebilir.

Ama büyülenmiș olmak Kuran'a göre çok ucuz bir numaradır. Eğer yeteri kadar temiz bir kalbiniz varsa, zaten şeytanın hilesini hemen farkedersiniz.

Yani büyüyü hem potansiyel bir tehlike olarak bildiren, hem de onu itibarsızlaștırarak iç yüzünü haber veren tek kaynak benim gördüğüm Kurandır.