Etkili Yöntemler Arıyorum

L'altrá

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba, bu psişik olaylara bir müddet ara vermiştim ve şimdi çok etkili olamasa da az çok bir şeyler yapabiliyorum. Ama yeteneklerimi daha da geliştirmek istiyorum. Telepati, telekinezi ve astral seyahat yapabilmek için etkili yöntemler arıyorum. Ve üçüncü gözümü de açmak istiyorum. Bunlar için ne yapmalıyım. Lütfen yardım edin..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu bahsettiğiniz yetenekleri ne için kullanmaya planlıyorsunuz? Çok vakit ve emek isteyen yetenekler bunlar. Elde ettiğiniz an ne olacak?
Başlangıç için bir tanesini seçmenizi öneririm.

Naden

Kayıtlı Üye
İkisiyle gördüklerimize inanamaz iken 3. Sü kalsın diyip gideyim ben 😊

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Bu sayılanlar arasında inandığım tek şey astral seyahattir. Bunun için yatmadan önce seyahatinize odaklanmanız gerek. Düşünce yoğunlaştırma teknikleri uygulayabilirsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhaba, bu psişik olaylara bir müddet ara vermiştim ve şimdi çok etkili olamasa da az çok bir şeyler yapabiliyorum. Ama yeteneklerimi daha da geliştirmek istiyorum. Telepati, telekinezi ve astral seyahat yapabilmek için etkili yöntemler arıyorum. Ve üçüncü gözümü de açmak istiyorum. Bunlar için ne yapmalıyım. Lütfen yardım edin..

Arkadaşım. Biraz yanlış anlamışsın durumu galiba. Bu tür yetenekler öyle ara verip tekrar başlanacak şeyler değildir. Bu kitap okumak gibi bişey değil okumaktan vazgeçtim sonra geri okumaya döndüm diyebileceksin. Ya da şarkı söylemeye ara verip tekrar sonra başlamak gibi bişey değil. Senin sesin yok ise şarkı söyleyemezsin. Söylesen bile çirkin bir müzik çıkar ortaya. Yetenek temelden gelmezse geliştirmek belli bir yere kadar gelir. Ayrıca etkili yöntem diye birşey yoktur. Bu yetileri kullanabilecek etkili yetenekleri olan kişi vardır.