Eşyaların Manyetize Edilmesi

logii

Kayıtlı Üye
Katılım
17 May 2009
Mesajlar
1,044
Tepkime puanı
270
Eşyaların Manyetize Edilmesi

İnsandan yayılan manyetik enerjileri özellikle bazı eşyalar çok kolaylıkla depolayabilmektedir. Bunlar arasında; pamuklu ve yünlü dokumalar, cam, altın, çelik plakalar ve tahta cisimler ve su sayılabilir. Özellikle suyun manyetik enerjileri depolaya-bilmede çok daha etkin rol oynadığı bilinmektedir.

Yine "Anadolu Halk Geleneklerinde karşılaşılan, okunmuş suların şifa dağıttığına dair inancın köklerini burada aramak icabeder. Bu inancın da ilk ortaya çıkışı bu prensibe dayanmakla birlikte aradan geçen yıllar, asıl kökeni unutturmuş geriye sadece dinsel ağırlıklı bir tema kalmıştır. Oysaki dinsel bir tema değil, bu inancın temeli tamamen parapsişik bir fenomene yani manyetizme bağlıdır...

Uzakta olan bir kimseye bu şekilde manyetik paslar gönderilebilir... Yapılan deneysel çalışmalar bunun mümkün olabileceğini göstermiştir.

Suyu nasıl manyetize edebiliriz?
Suyun manyetize edilebilmesi için bir tasın içine su doldurun. Karşısına geçip oturun ve konsantre olarak ellerinize manyetik enerjilerinizi biriktirin. Parmaklarınızın uçlarını suya sokun ve 2 dakika süresiyle manyetik etkilerinizi suya yönlendirin. Daha sonra iki elinizle birlikte çok yavaş olarak suyun üstünden dikey paslar yapın... Parmaklarınızı birleştirerek el uygulaması yöntemiyle manyetik akışkanlarınızı suya geçirmeye devam edin... En son olarak ellerinizi kabın yanından tutarak hem el uygulaması yapmaya devam edin, hem de suya 10 kez sıcak üfleme yapınız.

10 dakikalık bir süre içinde bir tas su çok kolaylıkla manyetik tesirlerle doldurulabilir. Çalışmanız bitince suyu ağzı kapalı cam bir şişeye ya da bir kavanoza boşaltabilirsiniz. Cam şişeye bir başkası dokunmamalı ve mutlaka beyaz bir bezle iyice sarılmalıdır.
Suyu manyetize ederken, hangi amaçla bu işlemi yapıyorsanız, mutlaka zihninizden kuvvetle bunu geçirmeli ve bu konsantrasyonunuzla, o isteğinizi manyetik enerjilerinizle birlikte suya geçirmelisiniz. Böylelikle neyi hedeflediyseniz, o isteğiniz gerçekleşmesi daha kolay olacaktır.

Eğer belirli bir isteğiniz yoksa hiç bir şey düşünmeden sadece manyetik enerjilerinizle de, suyu manyetize edebilirsiniz. Bu tür manyetize edilmiş sular içene güç veren doping gibi bir etkide bulunurlar.

Manyetize edilmiş suların çok güçlü bir etkisi vardır. Adeta sihirli bir güç gibidir. Ani etki gösterirler. Manyetize edilmiş suların tadında da bir değişme olur. En az 2 - 3 gün bu sular saklanabilir ve etkileri kaybolmaz. İpek bir örtüyle örtülerek saklanmaları tavsiye edilir.

Ne yazık ki bu tekniği bilen bazı kişilerin, bu tür uygulamaları olumsuz yönlerde de kullandıkları görülmüştür... Manyetik enerjileriniz adeta birer taşıyıcı gibidir. Eğer onlara negatif duygu ve düşünceler yüklerseniz onları taşırlar. Zarar vermek isledikleri bir kişiye manyetize ettikleri suyla negatif enerjiler göndererek onları çok büyük sıkıntılara sokan kişiler her toplumda çıkmıştır. Dileriz ki, bundan sonra ve özellikle de 2000'li yıllarda bu teknikler hep pozitif düşüncelerin taşıyıcıları olarak çalışsınlar... Ümidimiz ve temennimiz budur...
Negatif düşünce enerjileri arasına katılmadığı müddetçe manyetik enerjilerin hiç bir zararı yoktur. Fazlası derhal bünyeden atılır. Manyetik etkiler bir ilaç gibi tek yönlü gücü yoktur. Özel olarak şu hastalığa iyi gelir, şu hastalığa iyi gelmez gibi bir ayrımı da yoktur. Manyetik enerjiler bütün organlara etki ederler. Organizmanın işleyişinde dengesizlik yaratan her şeyi düzene sokarlar. Sağlığı oluşturan güçleri dengeye oturturlar. Belki biraz abartılı bir bitiriş olacak ama biz yine de söyleyelim: Sanki her derde deva gibidirler...

El ele tutuşmanın ardındaki gerçekler...
Yollarda el ele tutuşan gençleri gördüğünüzde de manyetik etkilerin gücünü hatırlayınız... Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırmada gençlerin niçin el ele tutuşuyorsunuz sorusuna verdikleri cevap ilginç bir sonucu ortaya çıkartmış durumdadır.

Gençler el ele tutuştuklarında: Cinsel bir dürtü değil, kendilerinin de tanımlamakta zorluk çektikleri bir rahatlama, gevşeme ve huzur hissettiklerini söylüyorlardı...

Gerçekten de el ele tutuşan gençler aslında farkında olmadan birbirlerine manyetik enerjiler göndermektedir. El ele tutuşmada farklı kutuplar bir araya geldiği için, (sağ sol elle veya sol sağ elle) otomatik olarak manyetik enerjiler sakinleştirici, huzur verici gevşeme halini sağlamakta ve gençlerde büyük bir rahatlama etkisi meyda getirmektedir. Kuşkusuz ki, gençlerin arasındaki yoğun sevgi ve aşk; bu enerjilerin kolaylıkla birbirlerine aktarılmasında da çok büyük bir fonksiyon gömlektedir...


Kaynak:Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,560
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Güzel bir yöntem. Zaman zaman güçsüz düşüyorum. Bunu kullanabileceğimi düşünüyorum. Bakalım bi deneyeyim. Tşkler.
 

paradise1970

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Eyl 2011
Mesajlar
11
Tepkime puanı
1
Bu manyetize edilmiş suyu olaylar, istekler üzerinde nasıl uygulayacağımızdan bahseder misiniz biraz? Bu manyetize suyu bir dilek, istek için hazırlayıp içiyor muyuz yine şifada olduğu gibi, ne yapıyoruz? Şimdiden teşekkürler.
 

[XTR] Similar Threads

Üst