Eşya parçalanması bozulması

Merkür84

Kayıtlı Üye
Merhaba eski eşim eşyalarımı gasp etti alamıyorum o eşyaları kullanamasın yansın parçalansın istiyorum elimden hiçbir şey gelmiyor bana önerebileceğiniz bir dua olumlama büyü varmı teşekkürler

U

Utopia

Hukuki yollara başvuramıyor musunuz? Allahım evlensen bir dert evlenmesen ayrı dert

Demre

Kayıtlı Üye
Senin hayatini gasp etmis, hayatin olacak umuduyla hayatina aldigin insan.. hayatinin gasp edilmesine dayanabildin de eşyaya mi dayanamadin arkadasim..

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Merkür84

Kayıtlı Üye
Senin hayatini gasp etmis, hayatin olacak umuduyla hayatina aldigin insan.. hayatinin gasp edilmesine dayanabildin de eşyaya mi dayanamadin arkadasim..
Hırs yaptım gibi bişey kullanamasın istiyorum gidip kırmak istiyorum satsam zaten para etmiyor

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
İstediğiniz şey ufak bir şey değil. Ben işin bilir kişisi değilim ama siteden öğrendiğim kadarıyla istediğiniz kadarufak bir etkiyi öyle sözle, okumayla yapamazsınız. Daha karmaşık şeyler gereklidir ki bunu siz de öyle yapacam diyip yapamazsınız. Her şeyin bir nizamı, sistemi var. Bu tür şeyler o kadar kolay tarif edilseydi bugün herkesin becerdiği bir şey olurdu diye düşünüyorum. Yaptırın, yaptırmayın diye öğüt vermem ama kendiniz yapamazsınız onu bilir ve söylerim :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Açmış olduğunuz iki konu birbirine bağlı görünüyor. Öbür konuda düşünen ve inanan üyemiz çok güzel tavsiye vermiş size. Kendinizle ilgilenin. Siz iki sene artık birlikte yaşamadığınız eski kocanizla ilgileniyorsunuz.
Dikkatimiz nerede ise, enerjimiz orada. Kendinizle ilgilenmeye başlayamazsanız eğer, hayatınız hiç bir zaman duzelmeyecek.

Yapmak istediğiniz işlemin duası ya da olumlaması olmaz. Bedduası ve kara büyü olur. Ve yine dendiği gibi, tecrübesi olmayan yapmamalı. :)

Demre

Kayıtlı Üye
Hırs yaptım gibi bişey kullanamasın istiyorum gidip kırmak istiyorum satsam zaten para etmiyor
Size haksizlik yaptiysa, o eşyanin icinde huzurla yasayamaz zaten. Allah a havale edin gitsin.. Belki gec gelir O nun adaleti ama muhakkak gelir. Siz kapanan kapilara bakmayi birakip, yeni guzelliklere acilacak pencerelere verin dikkatinizi bence. Unutmayin ki hersey tam da olmasi gerektigi gibi gerceklesiyor hayatimizda. Neden oldu diye dusunmek yerine, nasil bir ders cikaririm basima gelenlerden diye bakin olaylara. Ofkeniz, hazimsizliginiz sadece size zarar verir. Ki ömür yeterince uzun degil kendinize bu haksizligi yapmak icin. Inadina guzel dusunup, inadina guzel yasamak icin emek harcayin ki iyilessin yaralariniz. Hersey gonlunuzce olsun.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Benim görüşüm geçmişte kalmış bu insanı unutmanız ve yoluna devam etmeniz siz ona olan kızgınlığınızı ve kırgınlığınızı eşyalara yöneltmek istiyorsunuz. Bunlara takılı kaldığınız müddetçe kendinizi üzmeye devam edersiniz. eşyalara zarar verseniz de içiniz soğumaz. Yolunuza devam edin arkanıza bakmayın mutlu olduğunuzda o kişi zaten kuduracaktır.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Mya cım, niye şaşırıyorsun ki? Savunmasız kadının eşyalarını gasp eden adam cezayı hakediyor. Benim de deney yapmam lazım. Mis gibi kobay işte. :devilish:

Ne yapacak acaba diye şaşırdım size bir söylemek haddime değil üstadım :love:
Evet haklısın herkes hak ettiğini yaşasın :)