enerjiyi hissetme çalışması

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
165
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
ellerinizi karşılıklı olarak sanki bir topu ellerinizle tutacakmış gibi hafif avuç açarak,parmaklar sıkı kapalı tutun . birbirlerine yaklaştırın , top gibi bir nesneyi kavrar gibi avuçlar gibi yaklaştırın enerjiyi hissedebiliyor musunuz? elleriniz birbirini itiyor mu bir şey ellerinizi itiyor gibi oluyor mu?Sanki ters iki kutuptaki mıknatısın birbirini itmesi gibi? Küçük bir çocuğa bir elini açmasını söyleyin sizde bir avucunuzu açın ve ona itmesini söyleyin, çocuğun sizinle enerjiyi nasıl hızla ve güçle sıkıştırabildiğine şaşıracaksınız. Hem onun yalan söylemeyeceğine inandığınızdan enerjiyi hissetmenizin gerçekliğine inanabilecek ve yazımdan etkilenmeden enerjiyi tutabildiğinizi bileceksiniz.
 

peril

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Kas 2008
Mesajlar
432
Tepkime puanı
16
Az aydınlatılmış bir yere gidin. Ellerinizi birbirine hızla sürtün. Ardından, yaklaşık 6 cm uzaklıkta avuç içleriniz birbirine bakacak şekilde tutun ve birirlerine değmemesine dikkat ederek kısa kısa, ileri geri hareket ettirin. Böylece enerjinizi "oluşturacaksınız". Şimdi, ellerinizin arasına bakın. Ne görüyorsunuz?
Şimdi de çok yavaş bir şekilde, ellerinizi birbirinden uzaklaştırmayı deneyin. Ne görüyorsunuz? Ne hissediyorsunuz?
Alıştırmaları, gördüklerinizden emin olana kadar tekrar edin. Bunda garip veya gizemli hiçbir şey yok. Tersine, tümüyle doğal!
 

dido06

Banlı Kullanıcı
Katılım
23 Kas 2008
Mesajlar
133
Tepkime puanı
2
Bu sürtünme etkisiyle fizik anlamında bir elektriklenme oluşması olmasın?
 

Whısper

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Ara 2008
Mesajlar
152
Tepkime puanı
9
acık söylemek gerekirse ellerimde gözüken birseye rastlamadim fakat ısınma hissettim buda sürtmenin verdiği doğal birşey fakat kontrol edemediğim gercek birşey var ..Bir nesneye odaklandiğimda Elimi ona doru uzatip sanki elimin bir parcasi gibi hissetmeye basliyorum ve onu yawas yawas kendime doğru cekiyorum ..İnanirmisiniz Bunu Kahveme şeker atarken bazen de maus'u oynatırken basit seylerde kullaniyorum ... Fakat salon kapısını kapatıcak kadar güclü deil..bunun gibi aciklayamadigim konular var...Uyuyamiyorum uyusamda yani bedenim uyuduktan sonra bedenimden cıkıyorum..Etrafıımı görüyorum..Evden cıkıp dolaşıyorum Telefonumun caldigini duydugumda kosarak bedenime doğru gidiorum.ve gözümü kapatıp actigimda uyanmiş oluyorum ve telefona bakiyorum..Bu ve bunun gibi bircok sey ...Birinin bana yardım etmesini istiyorumm...:oops:
 

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
165
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
acık söylemek gerekirse ellerimde gözüken birseye rastlamadim fakat ısınma hissettim buda sürtmenin verdiği doğal birşey fakat kontrol edemediğim gercek birşey var ..Bir nesneye odaklandiğimda Elimi ona doru uzatip sanki elimin bir parcasi gibi hissetmeye basliyorum ve onu yawas yawas kendime doğru cekiyorum ..İnanirmisiniz Bunu Kahveme şeker atarken bazen de maus'u oynatırken basit seylerde kullaniyorum ... Fakat salon kapısını kapatıcak kadar güclü deil..bunun gibi aciklayamadigim konular var...Uyuyamiyorum uyusamda yani bedenim uyuduktan sonra bedenimden cıkıyorum..Etrafıımı görüyorum..Evden cıkıp dolaşıyorum Telefonumun caldigini duydugumda kosarak bedenime doğru gidiorum.ve gözümü kapatıp actigimda uyanmiş oluyorum ve telefona bakiyorum..Bu ve bunun gibi bircok sey ...Birinin bana yardım etmesini istiyorumm...:oops:[/
telekinezi inisiyesi talebini urum değerlendirecektir. selamlar.
 
Üst