Enerji mi Beden mi?

Punishment

Banlı Kullanıcı
P den sonra geliyosunuz bir de.😎
Bosverin ya daha bir sey anlatmamaya karar verdim

Herkese az cok dadaniyorlar merak etmeyin; ruyada, astralde, zihinde. Kimi kisa sureli, kimi uzun. Kimi farkinda, kimi degil buna takildiysaniz eger. Biz bunları çoktan aştik, konusma hususunda. Ben esyaya hukmedecek kadar guclu nasil bir varlik. Varlik türünü merak ettim.

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
P den sonra geliyosunuz bir de.😎

Herkese az cok dadaniyorlar merak etmeyin; ruyada, astralde, zihinde. Kimi kisa sureli, kimi uzun. Kimi farkinda, kimi degil buna takildiysaniz eger. Biz bunları çoktan aştik, konusma hususunda. Ben esyaya hukmedecek kadar guclu nasil bir varlik. Varlik türünü merak ettim.
Ben bir şey bilmiyorum

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
insana baktıkları zaman hep tepeden bakarlar zaten uçuyolar yer çekimi işlemiyo her evde varlar evin duvarlarının köşelerinde tavana kafaları deyer şekilde yaşıyolar 3 metreden bi insana baktıklarında kendi gözleriyle tabikide küçük ufak görüyolar çünkü havada duruyolar sen yerde duruyosun yüksekten bakıyolar hep

mesela duvarların arkasındaki insanı enerjisi aurasıyla görüyolar insanın kaşını bedenini kıyafetini felan görürler ama elektronikten korkarlar ışık aniden çıkıyoya yanıp sönen şeylerden korkarlar renkliyse bide mavi kırmızı yeşil felan,

mesela insana bakınca etrafında vücudunda renk olarak görüyo renk beyazsa yanaşamıyo yanmaya başlıyo aurası enerjisi azalıyo küçülüyolar gelen varlık öbür alemden türüne göre güçlü bir türdense ,red demon,iblis,şeytan,satan, gibi bişeyse aurası çok büyük oluyo ve yakıcı bir aurası oluyo o zaman insanda ateşli hastalık felç kalıcı piskolojik yara şizofreni yapabiliyo sırf aurasının etkisi