enerji çalışmaları ile ilgili endişelerim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freeblood

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Nis 2009
Mesajlar
4
Tepkime puanı
1
öncelikle herkese selamlar

Enerji
çalışmaları ve inisiye ile ilgili birkaç şey gözüme çarptı. Bu sitede urum'un isim listesi alıp inisiye adaylarının odaklanarak zikir çektiklerini ve bazı deneyimler yaşadıklarını okudum. Başka sitelerde de (onlara değil size soruyorum çünkü sizin daha iyi yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum:D ) başka başka zikirler duydum. İsim listesine adını yazdırmadan da bu deneyimleri yaşayanlar var temel olarak hepsinde uygulanma şekli aynı. Zikir edilen varlık kimi zaman allah, kimi zaman cebrail, kimi zaman düşmüş melek isimleri, kimi zaman frekansını artırıp yükselmiş Ustatlar (Saint Germain v.b) ya da kerimden geleni kabul ediyorum şeklinde. Burada kafama şu takıldı. Biz odaklanma esnasında bir varlığı mı çağırıyoz? Onun enerjisi mi bize bu deneyimleri yaşatıyor? Öyleyse çoğumuz bilmeden bilmediğimiz bir şey çağırıyor.Ya da acaba urum bize bir süreliğine cin filan mı yolluyor diye düşünüyorum. (inisiye esnasında karaltı görme,odaklanmayanlarda hatta inanmayıp isim yazdıranlarda bile bu deneyimlerin yaşanmış olmasını kendimce öyle açıklıyorum)[FONT=&quot]. Bu enerji akışını önemli ölçüde hissetmiş kişilerin psi-vampirlerin ilgisini çekmeyi nasıl başardıklarını anlayabilmiş değilim.
Belki saçma gelecek bu soruları yanıtlarsanız ve bu cahil arkadaşınızı biraz olsun bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

[/FONT]
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,090
Tepkime puanı
377
Zikir işe konsantrasyonu artırır, zihnin boşaltılıp odaklanmasını sağlar, ne tarz bir inisiye çalışması olacaksa ona uygun isimler zikredilir. Bunu seçmek ise uygulayıcıya kalmıştır, ister islami bir isim seçer ister ilgili tanrı ve tanrıca isimlerini ya da bazı kutsal kişileri. Ve zikre başlamadan önce de filancadan geleni kabul ediyorum denir, burada filanca size enerji verecek kişinin adıdır. Üzerinize onun göndereceği enerjiyi alacağınızı kabul ettiğinize dair bir beyandır bu. İnisiyeler varlıklı da olabilir varlıksız da herkesin bir tarzı vardır ama temelde niyet ederek başlar uygulayıcı. Siz odaklanma sırasında kimseyi çağırmıyorsunuz. Deneyimler kişiye özeldir, herkes enerji alırken farklı şeyler hissedebilir, bazıları aynı tarz da hissedebilir ya da kimi hiçbir şey hissetmez. Ya da kişi öylesine konsantre olmuştur veya frekansını öyle tutturmuştur ki inanmasa bile o deneyimi yaşaması normaldir. Tabi arada psi-vampirler de olacaktır ama bunlardan korumayı da inisiye çalışmasını yapan bilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst