Enerji Alanı Görme Tekniği

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
150
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
Benim bu konuda bir sorum var. İnsanlara odaklandığımda- arkalarında beyaz veya krem bir duvar varsa özellikle - tüm vücudunun etrafında şeffaf bir dalgalanan ışık görüyorum. Duman gibi, kreme, beyaza da kaçıyor. Arkadaki duvarın rengi mi kendi rengi mi anlayamıyorum ama. Kendimde de görüyorum aynaya baktığımda. Bu gördüğüm eterik beden diye biliyorum ama burada aura denmiş. Herkeste aynı görüyorum ama. Aura renkleri farklı diye biliyorum. Gördüğüm aura mı diye şüpheye düştüm.
 

hazaR

Tecrübeli Üye
Katılım
30 Haz 2011
Mesajlar
2,208
Tepkime puanı
608
Konum
İstanbul
İş
Passenger.
Aura bütün bedenleri kapsar ve çok daha geniştir.O görülen kremimsi ışık ise fiziksel auradır yani auranın vucuda en yakın katmanı ve diğer adı da eterik beden olan kısmı.
 

aLy.

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Kas 2012
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konum
Giresun
İş
Öğrenci
Karanlık bir ortamda ışık tutmadan elime bakmaya başladım, yavaş yavaş elimin karanlıkta kaybolduğunu silindiğini gördüm, arkaplanla beraber simsiyah olmuştu. Bu auramın siyah olduğunu mu açıklıyor? ki aura ile pek alakası olduğunu sanmıyorum elim tamamen kayboldu, bu durumun açıklaması var mı?
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,091
Tepkime puanı
350
Auranız siyah değil öncelikle. Karanlıkta herkesin gözü alıştığında etraftakileri daha net seçmeye başlarken sizde tam tersi olmuş. Bazen zifiri karanlıkta ışık öyle bir emilir ki göz gözü görmez.
 

Hh2

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Tem 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Bahsettikleriniz aura değil pşisik radyasyon. Duygu durumu ile aurayı karıştırmayınız lütfen. Auraların rengi sabittir değişmez.
Ben bugun aynaya bakarken goruntu beyaz oldu,yuzumun sekli degisti ve kalbim cok hizli atmaya basladi ve kalp atisimi gorebiliyordum, gectiginde titremeye basladim nefesim duzensizdi. Sizce bu nedir?
 

fgn1

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Aurayı çalışma yapmadan görebilmek yetenekmidir ? Ve bir sorum daha var.Güneşli havalarda gökyüne (boşluk) baktığımda minik minik(nokta) çok hızlı hareeeket eden şeyler görürüm ben hep.Minik ışın parçacıkları giibi havada milyonlarca.Gözüm yada tansiyonumla ilgili değil :) Bunu sadece açık havada görebiliyorum.Arkaplan berrak ve netken.Bu konu hakkında bilgisi var mı ? Yada aynısını yaşayan ?
Aynı probleme benziyor bende böyle bir şey yaşayıp göz doktoruna gitmiştim :) Merceğin önüne gelen ölü hücreler demişti. Arada hala bazen geliyor. :)
 

eRKe SoLToN

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Eyl 2013
Mesajlar
9
Tepkime puanı
2
Konum
Adana
İş
Öğretmen
Birkaç defa denedim. Elimin hangi noktasına odaklandıysam orası siyah oldu. Diğer alanlar normal, odaklandığım noktadan siyah bir duman yayılıyor.
 
Üst