Duvardaki yazi ne anlama gelior

Kader33

Banlı Kullanıcı
slm arkadaslar cuma sabahi ben yari hayal yari gercek uyandim ve duvarda kirmizi bir yazi yaziyordu okuyamadan kayboldu gitti... ayrica bu ilk defa degildi bi ara öncede uyandimda duvarda arapca yazi gördüm ve yukariya dogru yükselip kayboldu...

Acaba sizce bi anlami varmi bu yazinin? acaba bi uyarimiydi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yazının ne olduğunu öğrenmeden biz nereden bilelim uyarımıydı değilmiydi ?
Evet uyarıydı desek uyarının içeriğinden haberdar olmamız gerekicek.

KronoM

Kayıtlı Üye
koskoca evrende milyonlarca uzaylı türü , milyonlarca dil var ve onlarında büyücüleri var onlarda onlara büyü yapıldığında rüyalarında uzaylı harfleri mi görüyor.

o gördüğün duvar yazısı beyninin oyunu veya bir varlık sana gösteriyor olabilir. belki büyü de yapılmıştır.
seçenek çok :D

dünyalı

Kayıtlı Üye
duvar mı var yazı mı var:) burda düşünüp resim neden açılmadı diyorum......kusura bakmayın ama gece gece güldürdünüz beni ya :)
sahi siz ne gördünüz? :))))

Ü

Üye silindi 58480

Acaba sizce bi anlami varmi bu yazinin? acaba bi uyarimiydi?

Uyarı olsaydı ne yazdığını okur ve anlardın.
Eğer gerçekten uyarı ise zaten yeniden gelir. Gerçek uyarılar sen uyarıyı idrak edene kadar peşini bırakmaz merak etme.

ayrica bu ilk defa degildi bi ara öncede uyandimda duvarda arapca yazi gördüm ve yukariya dogru yükselip kayboldu..

Bence biraz da sen kendini toparla.
Ya izlediğin hint filmini biterkenki cast akışında yakaladın, ya da evren sana mesaj göndere göndere artık hangi dilde anlatacağını şaşırdı.

Ü

Üye silindi 67799

Herşeyin bi manası olmaz sıradan bir rüya yada hayal