Dusunce Nehri

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Ne aradigimi bilmiyorum ama bulmak istedigim bir sey var ve aradigim sey derin sularin altinda bi yerdeymis gibi geliyor. Kendimi bildim bileli ruyalarimda hep bunu goruyorum. Cok buyuk yuvarlak bir goz, goz bebegi kirmizi renkte S seklinde tek gozlu, tum kollarini acmis sarmal seklini almis 8 kollu, evrimlesmis kocaman bir ahtapot hatta kraken de denilebilir. Cok derinde bi yerde.
Dediğiniz şey yunan mitolojisine giriyor.Kraken dediğiniz şey tanrıların bile adını duyunca korkudan titrediği ve dünyanın sonunu getirebileceğini inandıkları bir varlık.Hiçbir tanrı bu canavarla yüzleşmeye cesaret edememiştir.Zeus bile.Acaba aradığınız şey sizi yok edebilecek bir şey olabilir mi?Bu yüzden varlıklar size aramamanız gerektiğine dair bir mesaj gönderiyor olabilir mi?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Dediğiniz şey yunan mitolojisine giriyor.Kraken dediğiniz şey tanrıların bile adını duyunca korkudan titrediği ve dünyanın sonunu getirebileceğini inandıkları bir varlık.Hiçbir tanrı bu canavarla yüzleşmeye cesaret edememiştir.Zeus bile.Acaba aradığınız şey sizi yok edebilecek bir şey olabilir mi?Bu yüzden varlıklar size aramamanız gerektiğine dair bir mesaj gönderiyor olabilir mi?
4 yada 5 yasimdan beri sol elimin uzerine tarif ettigim yaratigi ciziyorum, kraken diyelim. O zamanlar da nerden gordumde cizdim durdum hep hatirlamiyorum. 25 yasindayim hala ara ara cizmeye devam ediyorum benimle butunlesen bir sembol gibi oldu.

soylediginiz sey icin sunu anlatayim.

Bir gece ruyamda: Cok yasli bi kadin yanima geliyor ve bir seyler konusuyoruz ne konustugumuzu hatirlamiyorum. Sonra acale bi sekilde beni bi yere gonderiyor.

Ani bi ruya gecisi oluyor: asiri karanlik simsiyah bi boslugun icindeyim sanki uzayda suzuluyorum ama suyun dibi gibi ama o kadar dipki uzay gibi sonra asagiya bakiyorum ve tarif ettigim krakeni goruyorum ama asiri buyuk. O an hissettigim ona giden bi kurbanmis gibiydim ve birazdan yok olucagimi dusunerek korkuyla uyanmistim.

Punishment

Banlı Kullanıcı
Tanrıcılık oynayan adam, bir gün Tanrı'nın kazdığı kuyuya düşecek.

Aisling

Kayıtlı Üye
Delirmek fikri beni ürkütüyor. Sanırım en büyük korkum bu. Ama hayat akıllılar için çok daha acı değil mi? Belki de delirmek o kadar kötü değildir.

Aisling

Kayıtlı Üye
Tüm acıları tüm kederleri keskin bir zekayla kavramak zorunda olmak çok dayanılmaz. Bazen gerçeklikle gerçek olmayanı ayırt edemiyorum. Ve hayal dünyamda kaybolup gidiyorum. Hayat türlü zorluklarla dolu ve ben hayattan kopup kaçıyorum. Her şeyi idrak etmek acısından kaçıyorum.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Belkide Tanrı ölmüştür ve bizler onun bedeninde uremis kurtcukdan bile daha kucuk bir şeyiz.