Düşmüş Melek Kanı Taşıyanlar

öldürüldüm

Kayıtlı Üye
zihninde seninle beraber gözlerini kullanan,yani senin gözleri ortak kullandığın düşmüş melek ve ya cinler olabilir ama senin kan olarak düşmüş bir meleğin ya da cinlerin kanını taşıdığın mevzu bir yönü yok

crepusculo

Kayıtlı Üye
zihninde seninle beraber gözlerini kullanan,yani senin gözleri ortak kullandığın düşmüş melek ve ya cinler olabilir ama senin kan olarak düşmüş bir meleğin ya da cinlerin kanını taşıdığın mevzu bir yönü yok
Çok teşekkür ederim fakat kaynak rica edecektim sizden mümkün müdür?

öldürüldüm

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim fakat kaynak rica edecektim sizden mümkün müdür
Çok teşekkür ederim fakat kaynak rica edecektim sizden mümkün müdür?
Kabala info yazılarından çıkardım bu yorumu dilersen oku dilemezsen okuma
İnsan ve cinlerle ortak kullanımı var beynin yani gözün mistik dünyalar böyle idare ediliyor sevgili kardeşim crepusculo makale olup olmadığını kastediyorsan direk sözüme göre yoktur dengeli bir ışığınız olsun grş

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
çok saçma yani melek kanı taşımak ne demek melek melekler cidden dünyayamı gelecek bir melekle şeytan zaten bu alemde savaşmaz şeytanın adem oglunun önünde savaşması kendine hakarettir onun gözünde bu alemde yaşanmaz zaten savaşları , Düşünün mesela siz cinsiniz uçak gibi uçabiliyosunuz bir insandan 5-10 daha görüş mesafesinden görüyorsunuz niye insanın gözünü kullansınki 5 saniyede istedigi yere uçacak gücü varken yada 10 daha fazla gözleriyle görürken niye insan gözlerini kullansın internettiki her kitaba inanmayın microsoft programlarıyla sizde büyü kitabı yapabilirsiniz örnek mesela 100 lerce farklı kabala pdf kitabı var hepsi farklı gerçek kabala zaten şuan dünyada ya 5 en fazla 12-50 kişinin elindedir en güçü büyü kitaplarındandır kadim büyüler vardır söylentiye göre

crepusculo

Kayıtlı Üye
Kabala info yazılarından çıkardım bu yorumu dilersen oku dilemezsen okuma
İnsan ve cinlerle ortak kullanımı var beynin yani gözün mistik dünyalar böyle idare ediliyor sevgili kardeşim crepusculo makale olup olmadığını kastediyorsan direk sözüme göre yoktur dengeli bir ışığınız olsun grş
Çıkışmanı anlamsız buldum açıkçası size kötü veya kırıcı bir ithamda bulunduğumu görmüyorum,teşekkürler.

öldürüldüm

Kayıtlı Üye
"dilersen oku dilemezsen okuma" çıkışma değildir,tavrım yanlış anlaşılmasın.

Irma888

Kayıtlı Üye
Düşmüş Melek kanı taşıdığına inananlar var mı? Ya da gerçekten taşıyan. Eğer böyleyseniz bunu nasıl anladınız neler yaşadınız anlatır mısınız lütfen :)
Madde planda var olmayan dünya dışı formlara insani vasıflar yüklemek “kanı olması, gözü olması “ ve bunun gibi ... doğru bir düşünce şekli olmayabilir. İsterseniz bu açıdan yeniden düşünün.Huzurla kalın. İyi günler.

crepusculo

Kayıtlı Üye
Madde planda var olmayan dünya dışı formlara insani vasıflar yüklemek “kanı olması, gözü olması “ ve bunun gibi ... doğru bir düşünce şekli olmayabilir. İsterseniz bu açıdan yeniden düşünün.Huzurla kalın. İyi günler.
Teşekkür ederim,herhangi bir düşünce şekli belirtmedim bilgi alışverişi için açmış olduğum bir konuydu.Sevgi ve ışıkla.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Düşmüş Melek kanı taşıdığına inananlar var mı? Ya da gerçekten taşıyan. Eğer böyleyseniz bunu nasıl anladınız neler yaşadınız anlatır mısınız lütfen :)
Düşmüş melek diye birşey yok ki onların nefisleri yok Nurdan varlıklardır günah işlemezler. Yaratıcının emrinden asla çıkmazlar bunun için var olmuşlardır.Düşen varlıklar insan ve cin ırklarıdır.

ThEnd

Kayıtlı Üye
Düşmüş Melek kanı taşıdığına inananlar var mı?
Müsait olduğumda bu konuyla ilgili, 4 dini baz alarak olan bilgilerden, el yazmalarından ve mitlerden bahsedeceğim. Kan taşıma olayını da açıklarım. Bir daha siteye ne zaman girerim bilmediğim için en son yorum yaptıklarımda kalsın bu :)

Moderatör tarafında düzenlendi: