Dünyada ki en net ufo görüntüsü (kumburgaz)

• Konbuyu başlatan Pocahontas
  • Başlangıç tarihi

Psişik

Kayıtlı Üye
Haktan bey bu yaz daha çok ufo gözlemleyeceğimizi belirtti bir tv programında.Yapmamız gereken gökyüzünü biraz daha dikkatli seyreylemek hem tefekkürede vesile olur.He bu arada benim gibi paniğe kapılıp kameraya almaya giderken yere düşmemeye özen gösterin:Angel_anim:

Ori

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşım uzaylılıar var inanıyorum ama bu video çok saçma

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Neden ben açamıyorum bu görüntüleri?

Psişik

Kayıtlı Üye
Görüntü bendede açılmadı ama eğer kumburgaz ufosu ise bunların teknk analizi yapıldı zaten orjınal kanıtlar bunlar ve yalçın yalman bey bu çekimleri tk başınada yapmamış yanında insanlarda var.

seriner

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar insanlar haricinde evrende 17000 alem varmış..

Wolf

Banlı Kullanıcı
Bu ışık oyunu.Tamam uzaylılar vardır ama bunun gerçek olduğunu sanmıyorum

ardean

Kayıtlı Üye
ben gece 02 sularında evımın balkonundan güneydoğu doğrultusunda gördüm kırmızı bır ısık kendı eksenı etrafında dönuyordu gözlerımı kıstım tuhaf kocamandı bırden buyudu hemen telefonumu aldım kameraya alayım dıye şarj zayıf yazıyordu şarja taktım geldim , yukseldı yukseldı yok oldu. ıkıhafta sonra akşam 20:00 sularında gördüm doğu ıstıkametınde yolda gokyuzunde aynı cısmın sarı renklısı benı bekleyen arkadasımı aradım gelsın oda şahıt olsun dıye bu sefer telefona cekmek aklıma gelmedı nokia6230i cok net olacagını sanmıyordum zaten ama askerde de benzerlerini gece görmustum bence varlar keısnlıkler meteor vs deıldı yeryuzune paralel hızlıca ınmıordu sabıt duran ısık yayan gızemlı kendı eksenınde donen sonra belırlı bır yone sabıtce özellıkle yeryuzunun tam tersıne yukselen cısımlerdı

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
1.20'den snraki olayı pek anlamadım. Lakin 2.14 esnasında çekilen görüntü bir askeri aracın görüntüsüdür.

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
Ufoya elbette inanıyorum ama bu görüntüler hiç inandırıcı değil :D

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
ufoya ınanıyorum gerçekten varlar görüntüler ama tam inandırı deil :s

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
NASA ve U F O' LAR

“ Astronotların birçoğu UFO’ları gördüler . Fakat kendilerine gözlemleriyle ilgili herhangi bir tartışmaya girmemeleri için emir verilmiştir. NASA’nın elinde UFO’ların yakın mesafeden çekilmiş pek çok fotoğraf ve filmi vardır.”
Dr. Garry Handerson

“ Uzayda bizim gidip keşfetmemizi bekleyen bazı ilginç hayat formları olabilir. Dünyadan başka yerlerde de hayat olabileceği ihtimalini kuvvetlendiren tanımlanamayan bazı objeler Dünya etrafında şimdiye kadar pek çok kereler izlenmiştir.”
Gordon Cooper
Amerikan Astronotu

“ Hem çok üstün bir yaradanın bu uçsuz bucaksız evreni yaratmış olduğunu söylemek , hem de böyle bir evrende sadece bizlerin zeka sahibi varlıklar olduğumuzu düşünmek son derece abes kaçmaktadır.”
Donald Slayton
Astronot

“ Aldrin, Ay’daki UFO’ların renkli filmlerini hem modülün içinden hem de Ay’a ayak bastıktan sonra çekmiştir.”
Prof. Dr. Vladimir Azhazha

Kaynak:Siriusufo

solucanselo

Kayıtlı Üye
Gerçekten net görüntüler, paylaşım için teşekkürler...

Venomgang

Kayıtlı Üye
Bişey demiyorum insanlarımız saf..G.O.R.A daki tabak bunlardan daha gerçek =D ufo gördüğünü sanan masum kardeşilerim benim...

nesesi_yeter

Kayıtlı Üye
ya ilk görüntüler 1:17 ye kadar olanlar sanki adamın kamerayı hareket ettirmesiyle olmuş gibi de sonraki görüntüler çok değişikmiş

darkangels

Banlı Kullanıcı
Tam da denk geldi benim ablamda dün gece 4 suları ufo gördüğünü iddia etti :))

yapıress

Kayıtlı Üye
arkadaşlar resmen dalga geçiyorlar oradaki ufo değil karanlıkta ki feneri oynatıyolar 2.sinde karanlıkta avizeyi gösteriyor kamerayıda sallıyolar ki hareket ediyomuş gözüksün 3.de de uçağı çekmişler inanmayın deccali n oyunları kanmayın

yapıress

Kayıtlı Üye
ufo dediğiniz yalan onlar cinlerin ifritleridir kanmayın bu oyuna da gelmeyin

JuMPeR

Kayıtlı Üye
18.000 tane alem var deniyor..Bizim bildiklerimiz sanırım hayvanlar alemi,insanlar alemi,cinler alemi desek hadi en kötü bitki alemi desek 17.996 tanesinide daha adını bile duymadık daha bilmediğimiz neler var Allah bilir..Daha insanları çözemeden başka varlıkları çözmeye çalışıyoruz insanoğlu akıllanmaz :)