Dua arıyorum ??

asilbey

Kayıtlı Üye
Merhaba ,

Ben birini çok seviyorum ama bunu söyleyemiyorum . Terslenmekten korkuyorum . Bunun için bana nasıl bir şey önerebilirsiniz . Dua olursa çok daha iyi olur . Allah herkesin isteğine göre versin.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
onun seni terslememesi içinmi yoksa kendinde söyleme cesareti bulabilmen için mi?

Meyra

Banlı Kullanıcı
yada red edilmekten korkuyorsun..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Sürekli Allah'ın Vedûd esmasını zikred.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Merhaba ,

Ben birini çok seviyorum ama bunu söyleyemiyorum . Terslenmekten korkuyorum . Bunun için bana nasıl bir şey önerebilirsiniz . Dua olursa çok daha iyi olur . Allah herkesin isteğine göre versin.

Derin bir neves alıp 50 kere Bismillahirrahmanirrahim zikredin ve hafiften ona doğru üfleyerek istediğinizi söyleyin . Tabi ki zikretmeden önce içten niyet etmelisiniz

zenithmx

Kayıtlı Üye
terslenmemek için tam belirli bir dua yok çünkü. maji uygulaması var. ama sevgili Amethyst in tarifine uyabilirsiniz. ayrıca Vedud esması genel olarak göze hoş görünmek içindir hepsi kalpten inanarak yapıldığında etkilidir. görüyorum ki inancınız da var.

asilbey

Kayıtlı Üye
Evet maji olarak mumla bir maji yaptım . Mumu elimize döküyorduk .Ama pek bir işe yaramadı gibi ...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet maji olarak mumla bir maji yaptım . Mumu elimize döküyorduk .Ama pek bir işe yaramadı gibi ...
Önce normal usüllerle bir deneyin. Normal gidip bir konuşun. Ya da benzeri uygun davranışları deneyin. Sonra, en son maji uygulamalarına girişin. Bu önerimin sebebi, sizi sosyallikten uzaklaştırmamak içindir. Yani bir zaman gelir neredeyse kendi dilinizi, elinizi, aklınızı kullanmayı bırakır, her şeyi majiyle çözmeye çalışırsınız. Oysa ki bu işler bir birine bağlıdır çünkü nefes alan bir insansınız. Önce yaşamın ve insanın gerekleri yerine gelmeden zaten diğer işler de olmaz.

Angel777

Kayıtlı Üye

Bu uygulamayı biliyorum, ben paylaşmıştım. Ama uygulama size cesaret verme uygulaması değildir, aşık etme ve aşkı güçlendirmek için düşük etkili basit bir uygulamadır.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Önce normal usüllerle bir deneyin. Normal gidip bir konuşun. Ya da benzeri uygun davranışları deneyin. Sonra, en son maji uygulamalarına girişin. Bu önerimin sebebi, sizi sosyallikten uzaklaştırmamak içindir. Yani bir zaman gelir neredeyse kendi dilinizi, elinizi, aklınızı kullanmayı bırakır, her şeyi majiyle çözmeye çalışırsınız. Oysa ki bu işler bir birine bağlıdır çünkü nefes alan bir insansınız. Önce yaşamın ve insanın gerekleri yerine gelmeden zaten diğer işler de olmaz.

Çok haklısın Chillout..Bu tür durumlarda yaptığın yorumlar hep önce normal yolların denenmesi.Bu konuda da yine tebrik ediyorum seni..

Bencede önce normal yolları denemeli eğer olmazsa o durumda belki başvurmalı..çünkü kendi istediği içinmi seni sen istiyorsun diye mi isteyecek bu önemli bence..

asilbey

Kayıtlı Üye
Evet normal yollarıda deneyeceğim . Daha sonra bu maji , havas vs yollara başvuracağım . Sizede konu hakkında yorumlarınız için teşekkür ederim

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..

Evet normal yollarıda deneyeceğim . Daha sonra bu maji , havas vs yollara başvuracağım . Sizede konu hakkında yorumlarınız için teşekkür ederim

En sağlıklısı öyle olacaktır..Rica ederim kendi adıma :D yardımcı olabildiysem..