doğayla bütünleşmek

Şaman

Kayıtlı Üye
Doğayla bütünleşme cadılığın temelindedir.Doğayla bütünleşmek cadılığın kendisidir.
Doğayla bütünleşmek her cadının yapması gereken birşeydir.Doğayla bütünleşirken cadı aynı zamanda kendisi ile bütünleşir.Çünkü doğada kendi içinde bir beden,beden kendi içinde bir doğal sistemdir.Doğayla bütünleşmek belirli bir süre içinde olmaz.Bir SÜRE değil SÜREÇtir.

Doğayla bütünleşmek için ilk yapmanız gereken samimi olmak ve onunla bütünleşmeyi güç için değil onunla bir olmak için istemelisiniz.Sık sık meditasyon yapın,kendinizi dinleyin,doğal yaşamla iç içe olmaya çalışın.Bir bitki yetiştirin eğer mümkünse evinizde.O bitki ile bütünleşip onu anlamaya çalışın.

Doğayla bütünleşmenin ise belirli bir alemeti vardır diyemem onu siz hissedersiniz.Ama en çok yapmanız gereken ise doğayı izlemek izledikçe öğreneceksiniz.
Ateşi izleyin yanarken
Suyu izleyin akarken
Yağmuru izleyin yağarken
Rüzgarı dinleyin eserken
Toprağa dokunun tohumu beslerken
Ağaçları dinleyin hışırdarken
Ve kendinizi dinleyin içinizdeki ses konuşurken

ayperisi

Kayıtlı Üye
3 gecedir ay ı ve yıldızları seyrederek uyuyorum o kadar güzel bir duygu ki...Meğer ay ne kadar güzel parlıyormuş...

ayperisi

Kayıtlı Üye
şaman 2 gün yokum net te.Hafta sonu yüksek bir dağın tepesinde ve bu dağın barındırdığı masmavi krater gölünün yanında çadır kuruyoruz:))Çok heyecanlıyım bol bol doğa ile birebir bütünleşme fırsatım olacak:)İnan kalbim güm güm atıyor mutluluktan:))Bakalım doğa da beni sarıp sarmalayacakmı:)Toprak,hava,ateş,su bütün elementlerle dost olmak istiyorum bu kampta:)Hepinize iyi haftasonları diliyorum.Işık ve sevgi ile kalın:)

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
ayyy çok güzeeel bu fırsatı çok iyi değerlendir

Şaman

Kayıtlı Üye
ayperisi ' Alıntı:
şaman 2 gün yokum net te.Hafta sonu yüksek bir dağın tepesinde ve bu dağın barındırdığı masmavi krater gölünün yanında çadır kuruyoruz:))Çok heyecanlıyım bol bol doğa ile birebir bütünleşme fırsatım olacak:)İnan kalbim güm güm atıyor mutluluktan:))Bakalım doğa da beni sarıp sarmalayacakmı:)Toprak,hava,ateş,su bütün elementlerle dost olmak istiyorum bu kampta:)Hepinize iyi haftasonları diliyorum.Işık ve sevgi ile kalın:)
ayy harika yaa:D
umarım istediğin gibi hatta istediğinden daha ii geçer

ayperisi

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir deneyim oldu bu benim için.Biraz ürkütücüydü ama.Gece çökünce kocaman kapkaranlık ormanda 2 kişiydik...Sabaha kadar dua ettim korkudan:)Sonuç uykusuzluk ama diğer deneyimlerim güzeldi.