Doğal Mum

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhaba,witchcraft uygulamalarım için mum arıyorum fakat bir türlü doğal mum bulamıyorum.Nereden temin edebilirim ?Witchcraft uygulamalarında bakkal mumu kullanılır mı ? Kimyasallı (parafin ve ya petrol gibi maddeler içeren) mumlar kullanılır mı ?
İnternet üzerinde baya bi araştırdım fakat doğal mum satan yer yok gibi.Daha önce alım yaptıysanız yardımcı olursanız sevinirim.

Dracolia

Moderator
Merhaba, uygulamalarda doğal mum kullanmak her zaman daha iyidir, sitemizin instagram hesabı mabetsanat'ta doğal malzelemerden yapılan el yapımı mumları bulabilirsiniz..

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhaba, uygulamalarda doğal mum kullanmak her zaman daha iyidir, sitemizin instagram hesabı mabetsanat'ta doğal malzelemerden yapılan el yapımı mumları bulabilirsiniz..

Bakacağım,fakat açıkça söyleseniz ben de bu kafa karışıklığından kurtulsam 😂.Maddi durumum pek iyi değil kullanabilir miyim ? Kullanamaz mıyım ?

S

SoldierO

Bal mumundan kendinizde yapabilirsiniz. Renk içinde doğal boyalar mevcut. Maddiyatı aşıyorsa bakkal mumu kullanabilirsiniz. Hatta ritüellerden önce mumların üzerine ellerinizi getirin ve mumun rengine göre ellerinizden mumlara o renkte bir enerji yüklediğinizi imajine edin.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Bal mumundan kendinizde yapabilirsiniz. Renk içinde doğal boyalar mevcut. Maddiyatı aşıyorsa bakkal mumu kullanabilirsiniz. Hatta ritüellerden önce mumların üzerine ellerinizi getirin ve mumun rengine göre ellerinizden mumlara o renkte bir enerji yüklediğinizi imajine edin.
Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.Forunmda bi konuda okumuştum kafama takılmıştı.Tekrardan teşekkürler.