Dışkı İle Yapılan Büyü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
toga da bir acenta var yııladır çalışan bir büyü acentası bu şirket büyü turzmine ön ayak oluyor aynı şirketin haitide de bir şubesi var

bu şirket. bir çok büyüye ihtiyaç duyan kişiyi büyücülerle buluşturuyor. maliyeti ise 100 milatdan fazla ediyor türk lirası ile.

bağlamak istediğiniz kişi size öelsiye bağlanıyormuş bir çok ünlü kişi bu büyülerin tesiri altında bir çok kişi bu büyüye başvururyor. aslında haber değeri taşıyan bir bilgi ben yazayım belki bir gazatecinin ilgisini çeker ve araştırır.

yapılan büyü oranın toprak ve bitkilerinden hazırlanan bir bebekle yapılıyor.

bağlanmak istenen kişinin adı bir keçiye veriliyor ve keçi canlı olarak gömülüyor daha sonra bebeğe bağlamak isteyen kişiden alınan dışkı ve tırnaklar yerleştiriliyor topluı olarak ayin yapılarak kişi ..... yeiyecek kadar bağlanıyormuş

yıllardır işin içindeyim hayatımda ilk defa dışkıyla yapıaln bağlama duyuyorum kötülük yapmak için tuvalate atılan büyüler var ama bu çok tuaf geldi

ayperisi

Kayıtlı Üye
Bencede ama bu büyünün malzeme temini baya bi zor:DAyrıca keçiye sevdiğimizin ismi veriliyomuş ya çok güldüm:)Neden derseniz yıllar önce doğuda görev yaparken bi keçiye sevdiğim insanın adını vermiştim:D

fot

Kayıtlı Üye
yiyecek kişiden çok hayvana acırım ya.ne öyle canlı canlı.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
ilk defa böyle bir yöntem duydum ilginç

peril

Kayıtlı Üye
ewewttt cadıların ucmak için bilinen merhemi duymustum bu onadan beteR çıktı o merhemi yapmak daha mide bulandıRmaz kötü biR cadı için :D gibi bence

weeshne

Kayıtlı Üye
Ben de uzun yıllar önce küçük bir çocukken yaşlı teyzelerin bir konuşmasına kulak misafiri olmuştum. Bir bağlama büyüsünde hedef şahsa kendi idrarını suya karıştırıp içirmekten bahsediyorlardı. Tabii bazı ritüeller eşliğinde. :eek:

dido06

Banlı Kullanıcı
arkadslar bu kadar sasırmayın bızım ülkemızdede böyle bır uyu var hatta kuzenıme yapıldıgı ıddıa edılıyor yıllardır surer ve cok etkılır bı cok kısıde duydum özellıkle ıc anadolu yozgat sıvas ve erzıncan erzurum tarafında yapılıyo yanlız ıkı asamsı varmıs duydugum kadarıyla yapılcak kısıye önce bı tılsımlanmıs okunmus seker ıkram edılıyo aradan bı sure sure sonra affınıza sıgınark (yapan kişinin bayayının regl dönemının kanı kurutulup hazırlanıyo) kurumus kanı x sahsın kahvesıne katıp ıcıryolar ve ölünceye kadar bu buyuyu bozmakda cok zormus ona baglı kalıyo o erkek bosansa dahı bır baskasıyla evlenemıyo aklından gönlunden cıkarımayor cokda tehlıkelı bı buyu amacına ulasıyosun kişi sana baglı ama yan tesırıde olan bır buyumus adam aynı zamanda cok asabı ve huzursuz olmaya baslıyom ( bizzatbız bu buyuyu bı abımıze yapılmıs cocuklugumdan berı duyarum ve adam bosanalı 12 sene oldu ve halen ekar ve yanlıız) bu dedıklerım sadace buyuklerımden duyduklarım nasıl yapıldıgı ne okundugunu bılmıyorm

tamoyem

Kayıtlı Üye
keçiye yazık ya saçma sapan şeyler bide canamı kıyıyo yani pesssssssssssssss lütfen böyle saçmalıkları yayınlamayın bu sitede cahiller sahi sanır yapar ya sizde vebal alırsınız

oksana

Kayıtlı Üye
keçiye acıdım valla canlı canlı göm oda can taşıyor. Regl döneminde sevdiğinin ve bağlanmasını istediğin erkeğe içeceğin içine 1 damla adet kanı koyup içirirsen senden ayrılamazmış diye duymuştum.Arkadaşım yaptı ama ayrıldılar.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
keçiye yazık ya saçma sapan şeyler bide canamı kıyıyo yani pesssssssssssssss lütfen böyle saçmalıkları yayınlamayın bu sitede cahiller sahi sanır yapar ya sizde vebal alırsınız

Bu sitede yayınlandıysa gidip 100 milyar verip de bunu yapacak kimi tanıyorsunuz onu merak ettim.Ve ayrıca bir gazetecinin ilgisini çeker belki,haber değeri var diyerek açılmış bir başlık bu farkındaysanız.

Arıca gerçekten de kötü büyüler bunlar.Yok regl kanı,yok dışkı,yok keçi öldürmek.Kimse yapmaya girişmese ne güzel olurdu.

Kaderde varsa olur zaten herşey bence.

amethyst23

Kayıtlı Üye
katılıyorum bunu yapan insanlıktan çıkmış olmalı.birilerine bu tür büyüler hakkında bilgi vermek bile büyük cesaret aslında.Allah O tür insanlardan korusun uzak tutsun,şeytan bile bu kadar tehlikeli değildir en azından ne yapacağını biliyorsun tahmin edebiliyosun şeytanda.bunu yapan satanistlerden farksızdır!!!

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bu bilgiler siz bilin diye veriliyor yapın diye değil. Haa nasıl önleyeceksiniz diye sorduğunuzu duyar gibiyim; zaten tarifler eksiktir. O yüzden boşuna canınızı sıkmayın bizler işimizi biliyoruz.

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
katılıyorum bunu yapan insanlıktan çıkmış olmalı.birilerine bu tür büyüler hakkında bilgi vermek bile büyük cesaret aslında.Allah O tür insanlardan korusun uzak tutsun,şeytan bile bu kadar tehlikeli değildir en azından ne yapacağını biliyorsun tahmin edebiliyosun şeytanda.bunu yapan satanistlerden farksızdır!!!
Tek bir cümle ile Özetlemek istiyorum..
Soruna çözüm olamıyorsanız lütfen parçasıda olmayın..
Günah ve haram olduğu doğrudur. Fakat yapan ve uygulayan kendi özgür iradesiyle yapmaktadır.
Modlarında bu konuda hassasiyet gösterip butür mesajlara izin vermiyeceğini ümit ediyorum...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
bende hala papaz büyüsü nasıl çözülür diye kara kara düşünüyorum ben yeni katıldım çok da bilgili sayılmam aranızda bana yardım edecek birileri varmı.teşrkkür ederim.:eek:fftopic:

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
dışkı yemek çok da anormal birsey degil antropolojik verilere baktıgımızda ilkel topluluklarda tanrı olarak tapındıkları bitki ve hayvanları ayinden sonra yemektedir bunun temel sebebi kutsal olana , inanılana tapınma ona yakın olma halidir islamiyette de allahın şah damarından daha yakın oldugunun söylenmesi gibi birsey kutsal olanın içimizde barındırılması amacı kısaca

mimoza

Kayıtlı Üye
bu adet kanıyla yapılan büyüde bi de dua mı okunuyor? vaaaaayyyyyyy... merakımdan soruyorum hangi dualar bunlar.. Ayrıca bu diri diri gömilen keçi ie ilgili büyüyü yıllar önce duymuştum. çok tehlikeli ve vahşi bence..

Ajan 47

Kayıtlı Üye
bu adet kanıyla yapılan büyüde bi de dua mı okunuyor? vaaaaayyyyyyy... merakımdan soruyorum hangi dualar bunlar.. Ayrıca bu diri diri gömilen keçi ie ilgili büyüyü yıllar önce duymuştum. çok tehlikeli ve vahşi bence..

Hangi dualar olduğunu çoğu kişi bilmez .

snoopy

Kayıtlı Üye
dışkıdan medet umup da birini kendinize bağlamak ve bundan mutlu bir birliktelik ummak biraz saçma ...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dışkıdan medet umup da birini kendinize bağlamak ve bundan mutlu bir birliktelik ummak biraz saçma ...
Uygulamaların çoğu öyledir. Daha doğrusu uygulamalar saçma değildir, insanların beklentileri öyledir. Her şeyi bir arada isterler oysa ki büyü ile bağlanmış bir kişi dünyanın en kuvvetli teknikleri ile mutlu bir sevgili robotu haline de gelse, uygulamayı yapan ancak hastalıklı bir mutluluğa sahip olur. Çünkü içten içe bilir ki o kişi bir robottur ve o uygulama sayesinde bağlanmıştır. :)