Diş Ağrısı İçin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

Besmele ile 1000 ( bin ) kere ihlas suresini okuyun diş agrısı gormezsiniz

kaynak : İslam Ahlakı adlı bir kitaptan okudum

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Kişisel olarak algılama ama bu konuya girip yorum yazmadan çıkamazdım.Zaten bin kere ihlas suresini okuduğumuzu farzedelim o ağrı o anlık unutulurki zaten :)

la79

Kayıtlı Üye
bu konunun açılması iyi oldu diş ağrısı deyip geçmemek gerekir öyle bir ağrıdır ki bütün kimyanızı bozabilir daha evvelsi gece yaşadığım için taze tecrübeyle konuşuyorum,,sinirlerim öyle bozulduki bi gülmeye bi ağlamaya başladım ayrıca üşüme titreme ateş basma mide bulantısı baş dönmesi hepsini yaşadım,hani bi ara kafamı duvarlara vurup parçalamak istedim birde bayramın 4 gününe denk gelmesi işin tuzu biberi oldu siz siz olun dişinizin çürümeye başladığını hissettiğiniz anda vakit kaybetmeden doktora gidin

guzelcem

Kayıtlı Üye
,hani bi ara kafamı duvarlara vurup parçalamak istedim, siz siz olun dişinizin çürümeye başladığını hissettiğiniz anda vakit kaybetmeden doktora gidin...katılıyorum kardeş size aynısını bende yaşadım hele ramazan ayında sürekli dişim ağrıdığı an başıma ve gözlerime kadar bedenime bile vuruyordu:((( diş ağrısı cehennem gibi birşey dün kanal tedavisi yapdırdım bitdim ama:( nasıl ağladım sinirlerime vurunca :( çarşamba günü tekrar gidicem daha tedavi bitmedi ben bitdim ALLAH kimseye diş baş kulak ağrısı yaşatmasın.iş işten geçmeden doktora gitmekde fayda var, bu işler okumakla olmaz ALLAH korusun ölüme kadar götürür...

la79

Kayıtlı Üye
,hani bi ara kafamı duvarlara vurup parçalamak istedim, siz siz olun dişinizin çürümeye başladığını hissettiğiniz anda vakit kaybetmeden doktora gidin...katılıyorum kardeş size aynısını bende yaşadım hele ramazan ayında sürekli dişim ağrıdığı an başıma ve gözlerime kadar bedenime bile vuruyordu:((( diş ağrısı cehennem gibi birşey dün kanal tedavisi yapdırdım bitdim ama:( nasıl ağladım sinirlerime vurunca :( çarşamba günü tekrar gidicem daha tedavi bitmedi ben bitdim ALLAH kimseye diş baş kulak ağrısı yaşatmasın.iş işten geçmeden doktora gitmekde fayda var, bu işler okumakla olmaz ALLAH korusun ölüme kadar götürür...
Aynen öyle hiç şakaya gelmez zaten kalbe bağlı enfeksiyon bütün vücuda yayılabilir sinir sisteminin bozulmasından tut baş,kulak ağrısına kadar yol açabiliyor inş allah sizde tez vakitte atlatırsınız ben hiç kanal tedavisiyle uğraşmadım direkt çektirdim bu çektirdiğim 4 diş yakında dişsiz kalıcam bu gidişle ama çok rahatladım sizede geçmiş olsun:)