Dimmrunir - karanlığın rünleri

heves16

Kayıtlı Üye
Önemli! Konuyu tamamen, tüm yorumlarıyla okumadan, soruyu sormanız, şiddetle rica ediyorum.

Dimmrunir - karanlığın rünleri.
Bunlar, balmumu üzerine oyulmuş mum büyüsü rünleridir. İzlanda'dakiler arasında en sıradışı ve en eski runelerden biri.
İlk ve en önemlisi: Bu alfabe mum büyüsü içindir. Bu harfler bir mum üzerinde kazılır ve istenen amaç için yakılır.
Mumun üstünde tek bir rune çizilir. BİR MUM İÇİN, TEK BİR RUNE. Bu runeleri sadece tek bir mum yakarak uygulayabilirsiniz ya da kağıtta veya başka bir nesneye çizdiğiniz formül ile birlikte uygulayabilirsiniz. Yaptığınız ritüeli güçlendirmek için, mumun üstünde amaca uygun runeyi kazarak , ritüeli guclendirebilirsiniz.

Muma kazılan runenin hangi yöne baktığı önemlidir:
Aşağı - maksimum gücü kullanın, bir kerelik güçlü bir vuruş yapın.
Sola - engelleri temizlemek, çok sayıda bloğun veya işlemden önce ortadan kaldırılması gereken sorunların olduğu bir alanla çalışmak.
Yukarı – uzun süreli yoğun etki, tekrarlanan etki. Kısacası uzun bir vuruş.
Sağına - Orada işlerin nasıl olduğunu bilmiyorsanız, alevi kendi takdirine göre çalışması için serbest bırakın.

b – Arzu veya Hedef. Belirli bir programı yürütür.
c – Hakikate ulaşır, gizliyi ortaya çıkartır, veya korumayı kaldırır.
d – Pus. Bir kısım gizlenir, bir kısım (istenen kısım) normalden daha parlak bir şekilde vurgulanır.
e – Bir şeyi açmak, hacklemek değil, açık erişim
f – Zorla açar ve bu konumda sabitler. Yamalanamayacak bir delik açar.
g – Tamamlama, idealleştirme, gereksiz şeyleri ortadan kaldırma.
h – İki veya daha fazla yapının iç içe geçmesi. Örneğin insanları birbirine bağlamak veya yolları birbirine bağlamak.
i – Savunma yoğun ve puslu.
k – Tüm gücün tek noktada toplandığı, hedefe yönelik bir saldırı.
l – Çemberleme.
m – Tanrılara çağrı, projenin yukarıdan beslenmesi.
in – Yolda koruma.
pn – Agresif savunma.
qo – Ateşleme, ısı, yanma.
ro – İki kişi veya iki nesne üzerinde eşleştirilmiş etki.
sr – Yelken. Yol maksimum hızda ve koruma altındadır.
s – Olumsuzlukları temizler.
t – Yok edin, kesin olarak bitirin.
u – Pil.
æ – Tamamlama ve temizleme.
y – İyileştirme runesi. Detoksifikasyon, yara iyileşmesi.
z – Aynı anda savunma ve saldırı. Arkasından saldırabileceğiniz bir kalkan.
p– İki süreci bir araya getirin.
ð – Çaba. Finale ulaştıran son bir g
Merhaba size nasıl ulaşabilirim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mum tek başına kullanılırsa, b daha iyi olur.
Başımdaki şeytan gitmemi istemiyor ben gidersem foyaları ortaya çıkar diye çekiniyor yani benden sonra gelen idare etmeyebilir bazı şeyleri.. ondan yelken sembolü yolculukta korunma yani istediğim yere gitmemin önündeki engelleri kaldırır gibi anladım yada ikisini de yapayım farklı günlerde.
s – Olumsuzlukları temizler. Bu işe yarar mı gitmeme mani olmaya çalışan kişilerden korunmak için.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Başımdaki şeytan gitmemi istemiyor ben gidersem foyaları ortaya çıkar diye çekiniyor yani benden sonra gelen idare etmeyebilir bazı şeyleri.. ondan yelken sembolü yolculukta korunma yani istediğim yere gitmemin önündeki engelleri kaldırır gibi anladım yada ikisini de yapayım farklı günlerde.
s – Olumsuzlukları temizler. Bu işe yarar mı gitmeme mani olmaya çalışan kişilerden korunmak için.
Goktukten formül ve muma bu runeden yardımcı yapılsa iyi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Şimdi geleyim ilk deneyimime @Absoluta Virtute komedi gibi desem yeri var :) Ben ilk olarak bir arkadasla görüşmüyordum bir araya gelme olarak bi işlem uyguladım.Yönünü sol çizmek istemiştim ama anlayamadığım için tamamen ters çizmişim sembolü.( sonra siz izah edince jeton düştü) Dedim en kötü ihtimal olmaz işlem sonuç vermez ne olabilir ki başka diye. Ve ben uzunca bir süredir görüşmediğim ve görüşmeyi de arzu ettiğim benim için değerli bir dostumla tesadüfen bir yerde ortak bir noktada buluştuk.3 yıldır konusmuyorduk bu arada. Sembol ters olunca herhalde istediğim kişiyi değilde bana, başka bir görüşmediğim dostumu karşıma çıkardı :) Bir hafta gibi bir sürede oldu. Yani tersi de başarı diyebilirmiyiz :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute dolunayda 3 tane yaptım üç ayrı mum üçü de birbiryle bağlantılı. İğneyle kazıdım niyetimi ettim diğer herşeyle destekledim dna fotoğraf. Olmamasının sebebi ne?
Bu runeler benim için de yeni. Tek mum tek işlem tek rün kuralını ihlal etmiş olabilirsiniz. Yani böyle bir çalışma uygun olmayabilir.
Yine süre konusunda tam da emin değilim. Fazla işlem yapmadığım için.
Bakım bakılmalı

business woman

Kayıtlı Üye
Bu runeler benim için de yeni. Tek mum tek işlem tek rün kuralını ihlal etmiş olabilirsiniz. Yani böyle bir çalışma uygun olmayabilir.
Yine süre konusunda tam da emin değilim. Fazla işlem yapmadığım için.
Bakım bakılmalı
Her bir muma bir run çizdim. Anlatiim baştan. Yapacak arkadaşlar da okuduğunda net birşey oluşur. Balmumlarımı hazırladım. Orta boy orta kalınlıkta. Yapacağım işlemi belirledim. Runeyi iğneyle kazıdım. Daha sonra niyetimi belirttim. Kibritle yaktım. Buraya kadar doğru değil mi?
Üç ayrı runeyi üç ayrı muma bu şekilde kazıdım.

nurumm

Kayıtlı Üye
Her bir muma bir run çizdim. Anlatiim baştan. Yapacak arkadaşlar da okuduğunda net birşey oluşur. Balmumlarımı hazırladım. Orta boy orta kalınlıkta. Yapacağım işlemi belirledim. Runeyi iğneyle kazıdım. Daha sonra niyetimi belirttim. Kibritle yaktım. Buraya kadar doğru değil mi?
Üç ayrı runeyi üç ayrı muma bu şekilde kazıdım.
Tek işlemi kademeli yapmak istemişiniz ve o yüzden de üç sembol belirlemişiniz. Üçünü aynı anda değilde bir istek bir rune ya size en uygun runeyi seçip ve yönünü belirleyip yapmış olsanız tutacaktı belki de ayrı ayrı birbirine bağlı işlem.diyelim ki tek rune işinizi görmeyecek önce birini yapıp olmasını bekledikten sonra diğerini yapmanız gerekiyor diye düşündüm.Mesela eski sevgiliniz diyelim barışmak istiyorsunuz ya önce küslük bitsin diye yapacaksınız barışınca arkasından da aşk istiyorsanız aşk olanı yapacaksınız gibi gibi algılayın olayı birde öyle deneyin istersniz.

business woman

Kayıtlı Üye
Şimdi bir iş vardı yapabilirim. Ama adam çok güçlü o işi alabilir miyim bilmiyorum. Alsam 6 ay rahatım. İlk muma savunmayı kırmak için run çizdim. İkinciye olumsuzlukları temizlemek için run çizdim. Üçüncü muma da o projede birleşmek için mum çizdim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Şimdi bir iş vardı yapabilirim. Ama adam çok güçlü o işi alabilir miyim bilmiyorum. Alsam 6 ay rahatım. İlk muma savunmayı kırmak için run çizdim. İkinciye olumsuzlukları temizlemek için run çizdim. Üçüncü muma da o projede birleşmek için mum çizdim.
işte bunların hepsi tek bir runla oluyor siz ayrı ayrı yapınca işlemin boyutu değişmiş.Adamın savunmasını arakneyle kırsaydınız ritüelden önce sonra da isteğiniz için tek bir run belirleyip yapsaydınız daha olumlu sonuç alırdınız gibi

[XTR] Similar Threads