Dimmrunir - karanlığın rünleri

createtherules

Kayıtlı Üye
Bunların kendi savunma kırması falan da kendi içinde. Sağa baksa bile bildiği usulden, sola bakarsa da blok kırarak gidiyor.
Enerjiyi nereden alacağını şartlıyor muyuz? Niyeti sözel söylüyoruz, söyleyip mi yakalım yoksa yaktıktan sonra mı? Bir de mesela sola baksın derken fotoğraftaki simetriği gibi olacak sanırım.

Teyla

Kayıtlı Üye
Peki sevgili @Absoluta Virtute qo rün'unu aşık etmek için kullanabilirim?o halde ve. 2 ayrı niyetim için aynı anda 2 muma kaziyabilirim değil mi

nurumm

Kayıtlı Üye
Runenin başı sağa sola ve baş aşağı.
Şimdi diyelim ro runesini çizeceğiz ya absolute sol olarak çizin diyor ya bu runu mumum ağız kısmına çizdiğimizde ipin soluna şekil aşağıdaki gibi olacak diye algıladım ben ama yanlış mı düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_7817.png
    IMG_7817.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 12

nurumm

Kayıtlı Üye
Noktalar var şu an siz demeseniz ben onu tamamen görmemiş hiç farkında değilim ve eminim sadece ben değil nokta kısnmını atlayan başkaları da çıkacaktı.Başından fark ettiniz 🙏 boşa kürek çekmedik teşekkür ederim absolute.

createtherules

Kayıtlı Üye
Biriyle ilgili yaparken ismini falan nereye yazacağız? Sadece söyleyerek mi? Mesela orada koruma kaldırma var. Nasıl olacak, ayrı kağıda figür mü çizsek.
Bir de çok kısa süre deneyimlenmiş. Bunları da, olmazsa tekrar denemek için 1 hafta yeterli sanırım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Koruma kaldırma cinlerden yardım alanlara etki eder mi?
O insan bilerek yardım almasa da onu seven koruyor zaten. Sonra senin arkadaşların olanlardan intikam almaya geliyor. O yüzden buna hakkı olmaması için kişinin koruyucusuna zarar vermeden belli bir süre için pasif bırakılmalı. Mümkün olduğunca hak vermemeli. Eline koz bırakılmamalı yani.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
O insan bilerek yardım almasa da onu seven koruyor zaten. Sonra senin arkadaşların olanlardan intikam almaya geliyor. O yüzden buna hakkı olmaması için kişinin koruyucusuna zarar vermeden belli bir süre için pasif bırakılmalı. Mümkün olduğunca hak vermemeli. Eline koz bırakılmamalı yani.
Yok bilerek yardım alıyor cin gönderip bir şeyler yapıyor. Yani haklı hiç bir yanı yok. Bu rünlar onun bütün Korumalarını kırıp büyülerini bozmami sağlar mı acaba. :rolleyes: yani sadece onun Korumalarını kırmak değil ona bu İşlerde destek olan kişilere yaptığı faydali büyüleri de bozmaya yarar mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Biriyle ilgili yaparken ismini falan nereye yazacağız? Sadece söyleyerek mi? Mesela orada koruma kaldırma var. Nasıl olacak, ayrı kağıda figür mü çizsek.
Bir de çok kısa süre deneyimlenmiş. Bunları da, olmazsa tekrar denemek için 1 hafta yeterli sanırım.
Foto varsa yanma koyuyorsunuz. DNA si varsa muma yapıştırıyorsunuz. Figür cizmeyegerek yok. Niyet okuyun ve imgeleyin.

nurumm

Kayıtlı Üye
Foto varsa yanma koyuyorsunuz. DNA si varsa muma yapıştırıyorsunuz. Figür cizmeyegerek yok. Niyet okuyun ve imgeleyin.
DNA sı kıl,saç teli,tırnak bu tarz olursa mumla birlikte yanmış olacak.Yanmayacak bi dna olursa sonrasında o dna yı ne yapmamız gerekir?

[XTR] Similar Threads