Dilin Bağlanması

abc123

Kayıtlı Üye
Selamlar

2 gün önce memleketteydim. Akraba ziyareti vs. Bir akrabam ve oğlu baslarından geçen bazı olayları anlattılar. Kötü şeyler yaşamışlar hocalara falan gitmişler evlerinin bir kısmında arapca yazılı yumurtalar falan buldurmus bu hocalar. nese bir çok şey yaşamışlar ve sonra normale dönmüş sanırım.

simdi bu hocalardan birine giderken arabada gidiyorlar yanlarında da baska bir hoca dedikleri biri var. Bu akrabanın oğlu böyle hafiften dalga geçer gibi konusmus sanırım ya da oyle hissettirmiş. Hoca dedikleri adam babasına demiş müsaden varmı oğluna bir kaç soru sorayım demiş. Tabi demiş akraba.

Neyse adam sağ elini tutmus oğlunun sonra kendi sağ omzuna dönmüş bişeyler soylemiş. sonra dönmüş tuttuğu elin üstüne vurmus bırakmıs. Sonra demişki babasını göstererk bu senin neyin oluyor demiş. Cevap yok. Öyle bakıyor bos bos. Adın ne demiş cevap yok bakıyor bos bos.

Babası korkmus oğlanın demiş ne yaptın cocuga falan. Sonra adam diğer elini tutmus sağına mı solunamı tam hatırlamıyorum simdi dönmüş gene bişeyler okumus sonra gene vurmus tuttugu elin ustune normale donmus.

Ben bizzat kendisine sordum. Yuz ifadesi değişti korktugu belli oluyordu. Ne hissettin dedim. Herşey normal sıradısı bişey yoktu ama konusamıyordum dedi. Ondan sonra dalga geçmeyi bırakmıs bu işlerle.

Ne dusunuyorsunuz bu konuda bilgili arkadaşlar. Var mı böyle şeyler

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Selamlar

2 gün önce memleketteydim. Akraba ziyareti vs. Bir akrabam ve oğlu baslarından geçen bazı olayları anlattılar. Kötü şeyler yaşamışlar hocalara falan gitmişler evlerinin bir kısmında arapca yazılı yumurtalar falan buldurmus bu hocalar. nese bir çok şey yaşamışlar ve sonra normale dönmüş sanırım.

simdi bu hocalardan birine giderken arabada gidiyorlar yanlarında da baska bir hoca dedikleri biri var. Bu akrabanın oğlu böyle hafiften dalga geçer gibi konusmus sanırım ya da oyle hissettirmiş. Hoca dedikleri adam babasına demiş müsaden varmı oğluna bir kaç soru sorayım demiş. Tabi demiş akraba.

Neyse adam sağ elini tutmus oğlunun sonra kendi sağ omzuna dönmüş bişeyler soylemiş. sonra dönmüş tuttuğu elin üstüne vurmus bırakmıs. Sonra demişki babasını göstererk bu senin neyin oluyor demiş. Cevap yok. Öyle bakıyor bos bos. Adın ne demiş cevap yok bakıyor bos bos.

Babası korkmus oğlanın demiş ne yaptın cocuga falan. Sonra adam diğer elini tutmus sağına mı solunamı tam hatırlamıyorum simdi dönmüş gene bişeyler okumus sonra gene vurmus tuttugu elin ustune normale donmus.

Ben bizzat kendisine sordum. Yuz ifadesi değişti korktugu belli oluyordu. Ne hissettin dedim. Herşey normal sıradısı bişey yoktu ama konusamıyordum dedi. Ondan sonra dalga geçmeyi bırakmıs bu işlerle.

Cinler....
Var olmayanı var gibi göstermekte mahirdirler.
Görmeyi etkiledikleri gibi konuşmayı da etkiler veyahut da hiç konuşmamayı da sağlayabilirler.
Cinler beyin dalgalarına hükmedebilirler.

Bak insanoğluna meleklerin secde etmesi meselesini biraz derinlemesine düşünüp melek kelemisenin de meleke kelimesinden geldiğini bilirsek melekenin de kelime anlamı olarak güç anlamına geldiğini anlarsak mesele çorap söküğü gibi gelir.
Melekler sadece nurani beyaz kanatlı -) varlıklar değil ki. Atomun çekirdekleri de mesela melek olabilr. Neden? Secde ettirilenler maddenin melekleri olabilr mi? Pekala mümkün. Hal böyle olunca ademe de eşyanın ismi öğretilmesi meselesi açığa çıkıyor. Yani insana maddeye hükmrdip teknoloji üretebilmesi melekeleri verildi. E tamam eşrefi mahluk olabiliriz. Fakat yinr de enkulları değiliz. Haliyle madde forumunda ki varlıklara maddeye hükmetme, enerjisel formdaki kullarına da enerjiye hükmedebilme melekesi vermiştir Allah Azze Ve Celle. Hal böyle olunca beyin dalgalarına çok rahat hükmedebiliyor cinler. Yada beynin içinden de kontrol sağlayabiliyor. Dışından da dediğim gibi beyin dalgaları üzerindende
-yanında olmasına gerek yok - pekala yanındaymış gibi algılatıır sana. Göstermez, konuşturmaz, yada konuşturur filan. Ruhsatı neye yeterse...
Ruhsatı herşeye yetse kan kustururlar orası kesin..

teddy

Kayıtlı Üye
Selamlar

Biz yerde gökte ilim sahibi arıyoruz millet aynı arabada yolculuk yaparken dalga geçiyor.
Çok merhametlilermis sadece ufak bı ders vermişler. Sabun buyusunle insanı eritip öldürenler dil baglayamaz mi sence ?!

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle alemi varlıklar fiziki boyutta ki varlıklara sadece bir aracı ile gelebilir ve bu boyutta ki akışa bir kontak ile müdahil olabilirler. Melekler ve iblis kanı taşıyanlar arasında tarihin karanlık dönemlerinde büyük savaşlar ve bu savaşlar sonucunda da eşsiz yıkımlar yaşandı. Lakin Yaradanın isteği ile iblis ve iblis soyundan gelen tüm varlıkların "rahmeti ve nurima boyutlarına" girmeleri yasaklanmıştır. Ancak bu yasaklar bazı insanların para, hırs, şehvet gibi dünyevi arzuları sebebiyle çiğnenerek iblislerin bu boyuta geçiş yapmalarına sebep oldu. (iblisleri çağırabilecek güce sahip olan kişiler; büyücüler, itirafçı lar, nefilimler, seydler, duruidler, kunifler, Sigililer dir.) Arkadaşınızın konuşamamasının sebebi beyne bir büyücü tarafından gönderilen "enumsi" büyüsüdür. Bu büyü kişinin beyninin motor sisteminin kısa süreliğine felç olmasını sağlar. Bu büyü alemi varlıklar tarafından "hoca" denilen kişinin aracılığı ile de arkadaşınıza iletilmiş olabilir ya da basit bir enumsi büyüsü tekniğini bilen yetisi olan biri tarafından da yapılmış olabilir. Önemsenecek bir durum değil ancak, hiçbir varlık diğer varlığın önemini belirleyecek düzeyde konuşamaz ve önemini yükseltebilmek ya da alçaltabilecek düzeyde faaliyetlerde bulunamaz. Bu alemiler ve faniler arasında ki yasalara, anlaşmalara aykırıdır.

Bilginize Saygılarımla.