Dileklerin olması için maji

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
gerekli malzemler:
bir beyaz kağıt
kurşun kalem
bir parça beyaz kumaş
beyaz mum

kağıda kurşun kalemler bir 5 köşeli yıldız çiz ortasına yingyang çiz

kumaşa dileğini yaz: şunu şunu istiyorum diye

kağıdı içine koy ve kumaşı 3 kere katla ve mumla mühürle heryanına mum damlat ve kumaşu yak küllerini penceden aşağıya dök ve şunları söyle

dileğimin yollarını aç ve kabul et. ne zman ve neşilde dileğimin olacağı belli olmaz ama bu sihir olacak .....

kullnılacak yazı :

fot

Kayıtlı Üye
urum dileklerimizi bu harflerlemi yazacağız anlamadım ki

fot

Kayıtlı Üye
peki sen hiç denedin mi bunu benim için çok önemli çünkü.inacımı yitirdim böyle böyle.nerdeyse Allah yok diyeceğim.kendimi çok mutsuz ve umutsuz hissediyorum.lütfen yardımcı olun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cadı olmadan denemeyiniz bunu daha islami usullere yöneliniz

dido06

Banlı Kullanıcı
urum bız sımdı cadılık ınsıyesı alıryorz ya 2 3 4 katıldım cadı oldugumuz nasıl anlycaz yanı bızler yapsak olurmu bıde butun beze yazılanlar bu alfabeden cevırlp yazılcak deılmı

aura

Banlı Kullanıcı
ben ne yapsam ters teptı hep :(

Hayalet

Kayıtlı Üye
inancınızı kaybetmeyin, en güçlü sevgi, en güzel mutluluk burada.İslamın kurallarına göre yaşıyor olmasak bile, Allah'a olan inancımız sayesinde, mutluluğa erişebilirz.
O bizi izliyor, o bizden isteklerimiz için dua etmemizi bekliyor. Bir kere değil, 10 kere değil değil, belki binlerce kez dua etmemiz gerekebilir. Sonuçta eğer olmayacaksa, bunda bir hayır var demektir. Zamana bırakırsanız bu hayrın yararını göreceksiniz.
Sevgilerimle

Lady-Layla

Kayıtlı Üye
bu harfler islamdan önce kullanilan harfler mi acaba?

yelda

Kayıtlı Üye
gerekli malzemler:
bir beyaz kağıt
kurşun kalem
bir parça beyaz kumaş
beyaz mum

kağıda kurşun kalemler bir 5 köşeli yıldız çiz ortasına yingyang çiz

kumaşa dileğini yaz: şunu şunu istiyorum diye

kağıdı içine koy ve kumaşı 3 kere katla ve mumla mühürle heryanına mum damlat ve kumaşu yak küllerini penceden aşağıya dök ve şunları söyle

dileğimin yollarını aç ve kabul et. ne zman ve neşilde dileğimin olacağı belli olmaz ama bu sihir olacak .....

kullnılacak yazı :

yingyang nedir?ne yaptıysam hiçbiri olmadı neden yaaa:banghead:

Lady-Layla

Kayıtlı Üye
türklerin islamdan önce kulandığı alfabeler mi diye sordun ? hayır bunlar maji alfabeleridir batı kökenli rünlerdir

sag ol :)

ama böyle harfler vardi sanki büyü icin cok etkici oluyormus o alfabetlerle yazilirsa fakat bu ilim kayboldu galiba cünkü hic bir yerde bulamiyorum...varmi biri anlatmaya calistigim seyi bilen?

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
urum ben zeyna. bunu özel bi gün veya özel bir saatte yapmamız gerekiyormu acaba

esilah

Kayıtlı Üye
bakkaldan aldığımız beyaz mum olabilirmi bunun içiin?

Toroslu

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum bu saatte birileri var mı? Ben bu büyüyü yaptım. Bana göre hiç olmayacak birşey istedim. İnanamıyorum.... 1 hafta geçmeden gerçekleşti. Gerçekten inanamıyorum. Şimdiye kadar sadece 1 cadılık ve 1 medyumluk insiliyesi aldım. Bunlarda da hiç birşey hissetmemiştim insiliye anında. Ama istediğim şey o kadar gerçekleşmesi imkansıuz birşeydi ki. İnanamıyorum ve korkuyorum kendimden. Yıllar önce de bir büyü yapmıştım ve gerçekleşmişti. Yıllarca bu konulardan uzak kalmıştım. Bu ikinci oluyor. Bu da gerçekleşti. Aslında ben iki şey istemiştim. Biri oldu, diğerinin de olmasını beklemeli miyim bu durumda. Çok ilginç... Yapamayacağım sandım ama oldu... İkinci dileğim için büyüyü tekrarlamam mı lazım, yoksa biraz daha beklesem mi?