Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
@Elnora_alila maddi çıkmazlarını iyi çözmüşün burda :) ben geçen hafta erkeğin keyfi nasıl diye bi soru yöneltmiştim desteye ve maddi yönden bi sıkıntısı var yoğun bi telaşe içinde bunu çözmek için uğraşıyor diye bi sonuç çıkarmıştım.Sen burdaki kartlardan da çıkardın maddiyatını ;) Ağzına,yüreğine sağlık :)

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

X kişiyle birlikte olucak mıyız diye sordum.

Düz köpek düz süpürge (üstüne ters saah) düz çapa ters tagral düz kalp kartları çıktı. Bu kişiyle arkadaş olarak başlayacağımızı ama kişinin güvenilmez bir karakter oluşundan dolayı (saah ters çıkmış) aşk ilişkisine dönmeyeceğini ama gelecekte yeni biriyle tanışıp ilişkiye başlayacağım sonucunu çıkardım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Nara

Kayıtlı Üye
İlişkide erkek neden sessiz diye bi soru yönettik katinaya
Assyranta( üstüne baykuş) mektup
( üstüne çapa) derviş
Erkeğin kadına sevgisi,duygusu boş değil yanlış yapmak istemiyor daha dingin ve akıllıca hareket etmekten yana sanki geçmişten gelen bi ya ağız yangınlığı var ya da kadınla bazı tatsız yaşanmışlıkları var tekrar etmesinden de kaçınıyor diye düşündüm.Dönüşü var devamı gelir gibi sanki bi kadın yetkisi mi etkili bunda ya da karşısındaki kadını mı ranta yerine koyuyor acaba diyorum da sanki arkadaki kadın bu karşısındaki değil de.

Kızlar sizde yorum getirebilirsiniz
@Elnora_alila @esra96 @Nara
@Keira eksiklerimiz, noksanlarımızı gösterecektir 🙏
Merhabalar sevgili @nurumm çok teşekkür ediyorum🙏🙏🙏 bana göre kadın çok fedakar kendinden çok ödün veren bir insan ve çok olgun.. hatta yaşça adamdan büyük bile olabilir diye düşünüyorum.. adam mesaj atmak istiyor fakat insanlara güven problemi olabilir birinin bu kadar iyi olmasının altında bir sebep arıyor olabilir belkide mesaj atacak fakat güvenmek için biraz gözlemliyorda olabilir.. yada kendisinden yaşça büyük bir kadın var adamı doldurduğu için mesaj atmıyor güvenmiyor olabilir keşke ek kart çekseydin yanına yorum 2 türlüye de müsait bana göre..

Nara

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili @nurumm çok teşekkür ediyorum🙏🙏🙏 bana göre kadın çok fedakar kendinden çok ödün veren bir insan ve çok olgun.. hatta yaşça adamdan büyük bile olabilir diye düşünüyorum.. adam mesaj atmak istiyor fakat insanlara güven problemi olabilir birinin bu kadar iyi olmasının altında bir sebep arıyor olabilir belkide mesaj atacak fakat güvenmek için biraz gözlemliyorda olabilir.. yada kendisinden yaşça büyük bir kadın var adamı doldurduğu için mesaj atmıyor güvenmiyor olabilir keşke ek kart çekseydin yanına yorum 2 türlüye de müsait bana göre..
Dervişi görmedim çok özür dilerim biraz sabredilmesi lazım çünkü bekleme süresi uzayacak biraz.. maneviyat ve inançla dualar kabul görecek gibi🙏🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili @nurumm çok teşekkür ediyorum bana göre kadın çok fedakar kendinden çok ödün veren bir insan ve çok olgun.. hatta yaşça adamdan büyük bile olabilir diye düşünüyorum.. adam mesaj atmak istiyor fakat insanlara güven problemi olabilir birinin bu kadar iyi olmasının altında bir sebep arıyor olabilir belkide mesaj atacak fakat güvenmek için biraz gözlemliyorda olabilir.. yada kendisinden yaşça büyük bir kadın var adamı doldurduğu için mesaj atmıyor güvenmiyor olabilir keşke ek kart çekseydin yanına yorum 2 türlüye de müsait bana göre..
Seninde ağzına yüreğine sağlık @Nara.Ek kart çektim ama :) ben burda bildigim için yanlışını düzeltebilirim sanırım. Güven problemleri yok yeterince geçmişleri var. Yani güvenle sınamak derdinde değil adam.Kadın fedakar ve ödün veriyor ama diğer söylediklerine katılamayacağım.Yaş olarak da büyük değil, yaşanılanlara karşı olgun davranıyor.Akıllı ve mantıklıca hareket eden bir kadın yani ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Düz köpek düz süpürge (üstüne ters saah) düz çapa ters tagral düz kalp kartları çıktı. Bu kişiyle arkadaş olarak başlayacağımızı ama kişinin güvenilmez bir karakter oluşundan dolayı (saah ters çıkmış) aşk ilişkisine dönmeyeceğini ama gelecekte yeni biriyle tanışıp ilişkiye başlayacağım sonucunu çıkardım. Yardımcı olursanız sevinirim

Sanırım erkek için soruldu.Erkeğin ilk başlarda kadına karşı duygusal yönden bi düşünce ve hissiyatı yokmuş aksine olmayacağını düşünüyormuş kadının hareketleri karşısında şekil almış ve alttan alttan düşünmeye ve kadına karşı ısınmaya başlamış bi şans verecek gibi geldi bana ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
Yaşanmış bir ilişki varsa ve ilişkide aralarının açılmasının sebebi bir aile üyesiyse, beyefendi kendi aile üyesini haklı gördüğü için susuyor derim.

İlişkide aralarının açılmasının sebebi aile üyeleri değil yani açılmaya bi sebeb de yok aslında.Erkeğin tamamen geçmişine bakarak alacağı karar yada kadınla yol almak istemiyor.

Nara

Kayıtlı Üye
Seninde ağzına yüreğine sağlık @Nara.Ek kart çektim ama ben burda bildigim için yanlışını düzeltebilirim sanırım. Güven problemleri yok yeterince geçmişleri var. Yani güvenle sınamak derdinde değil adam.Kadın fedakar ve ödün veriyor ama diğer söylediklerine katılamayacağım.Yaş olarak da büyük değil, yaşanılanlara karşı olgun davranıyor.Akıllı ve mantıklıca hareket eden bir kadın yani
Beni düzelttiğin icin cok teşekkür ediyorum @nurumm böyle böyle alisacağim inşallah 😍🥰🥰🥰

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Düz köpek düz süpürge (üstüne ters saah) düz çapa ters tagral düz kalp kartları çıktı. Bu kişiyle arkadaş olarak başlayacağımızı ama kişinin güvenilmez bir karakter oluşundan dolayı (saah ters çıkmış) aşk ilişkisine dönmeyeceğini ama gelecekte yeni biriyle tanışıp ilişkiye başlayacağım sonucunu çıkardım. Yardımcı olursanız sevinirim
Sizin X kişisi biraz tilki :)

Karalamak gibi olmasın ama yakın çevrenizden birine yürüyor olabilir hatta koşuyor bile olabilir. Fazla entrikacı, kurnaz bir karakter.
Bu kombinasyonda sondaki kalp çok zorlama geldi bana. Tam olarak ne var biliyor musunuz ?

Geçmişte yaptıklarımı bağışla, orta yolu bulalım ( çevrenizden birini aracı kılmak ). Söz bir daha aynı hataları yapmam yeter ki şans ver. Cümleleri ile gelip 1 ay sürmeden aynı saçmalıkları yapacak biri. Huylu huyundan vazgeçmez diye boşuna demiyorlar. Ben olsam burnunu kırıp uzaklaşmıştım :D

esra96

Kayıtlı Üye
Elnora yorum için teşekkürler. Kurnaz bir karakter olduğunu ben de düşünüyorum fakat ortak çevremiz yok bizim. O yüzden ortak çevremizden birine yürüyor olamaz. Nurumm'un yorumu daha tutarlı geldi bu noktada.

nurumm

Kayıtlı Üye
Benden başka açılım yapan yok mu 🙃

Erkeğin sorunu sıkıntısı problemi nedir dediğim de
Tağral,Selçuksassa,Mezar hepsi düz geldi.
Erkeğin aklı geçmişte bitmiş ilişkisin de diyebilir miyim? Sevgili @Keira

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin kadına duygu ve düşüncesi nedir ?
Turan,kalp,güneş,valide,( üstüne afyon) hesse( üstüne kalif) hepsini düz verdi.

bu kişiye açtığımda son günlerde valideyi önüme her açılımda hemen hemen veriyor diyebilirim.Kartların hepsi olumluyken balide bu kombinasyonun içinde nasıl çıkar yada ne demek ister? Gerçekten deli olmuyorum desem yeri 🤦‍♀️
Kızlar fikirlerinizi de beklerim. @Keira bu durumla ilgili de düşüncelerinizi almak isterim.Yani kartlar olumlu ve güzelken neden Valide ?

esra96

Kayıtlı Üye

bu kişiye açtığımda son günlerde valideyi önüme her açılımda hemen hemen veriyor diyebilirim.Kartların hepsi olumluyken balide bu kombinasyonun içinde nasıl çıkar yada ne demek ister? Gerçekten deli olmuyorum desem yeri 🤦‍♀️
Kızlar fikirlerinizi de beklerim. @Keira bu durumla ilgili de düşüncelerinizi almak isterim.Yani kartlar olumlu ve güzelken neden Valide ?
nurumm duygu ve düşüncesi diyerek 2 ayrı soru gibi olmamış mı soru şekli?

nurumm

Kayıtlı Üye
Evet aslında öyle ama normalde ayrı ayrı sorarım da akşam bi içimden böyle geçti niyeyse ;)

Anosia

Kayıtlı Üye
Karşıma başka bir iş fırsatı çıktı, pazartesi günü başlayacağım :) bu şirkette geleceğim var mıdır diye bir soru yönelttim kartlarıma, sırasıyla Süpürge, Ay (bu ikisi ters), Assyranta, Afyon ve Baykuş (bu üçü düz) geldi. Ben de dedim ki başlarda sıkıntılı olacak, hatalar olacak (Süpürge tartışmayı temsil ettiği için özellikle iletişimsel bir sorun olabilir diye düşündüm, ters geldiği için bu sorun düzelebilir dedim) evet ama sonrasında yola girecek düzene oturacak. Afyon ve Baykuş niyeyse bana rahat bir ortammış gibi hissettirdi. Umarım gerçekten öyle olur :)
Bu arada ters gelen Süpürge ve Ay kartları, ben kartlarımı karıştırırken desteden düştü, kendim seçmedim ama onları da bakıma dahil etmem gerekiyormuş gibi hissettim.

Biliyorum biraz ekstrem ama bu kişi madde kullanan biri midir? Valide (her türlü negatiflik) + Afyon (adı üstünde) kombinasyonu bana biraz bunu verdi sanki. Sevgisi içten ama halletmesi gereken çok problemi olan biri. Birilerine duygu beslemeden önce kendisini düzeltmeli. @Keira daha iyi bilir gerçi, umarım görür sizi 🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
Biliyorum biraz ekstrem ama bu kişi madde kullanan biri midir? Valide (her türlü negatiflik) + Afyon (adı üstünde) kombinasyonu bana biraz bunu verdi sanki. Sevgisi içten ama halletmesi gereken çok problemi olan biri. Birilerine duygu beslemeden önce kendisini düzeltmeli. @Keira daha iyi bilir gerçi, umarım görür sizi
@Anosia :)) madde değil canım ama ağır depresyon ilaçları içiyor bildiğim kadarıyla ve kendini bi toparlayamadı sanki. Belki kendi düşüncesi de bu yöndedir kendimi toparlamam lazım önce diye biraz hayatının zor süreçlerinden sıkıntılı taraflarından geçiyor. kendime faydam yok başkasına ne faydam olur diye düşünüyor sanırım.
İş konusuna gelince de ilk etaplarda biraz zorlayacak seni olmayacağını düşüneceksin lakin iş bi noktadan sonra senin düşündüğün gibi olmayıp daha iyi yöne doğru yol alacak derim özellikle ay kartı olumsuz düşüncenizin arkasının sizin düşündüpünüz gibi olmadıgın ifade eder ki devamındaki baykuş bunu tasdiklemiş.Hakkına hayırlısı olsun canım.

Anosia

Kayıtlı Üye
@nurumm Eh yaklaşmışım biraz :D kötü niyetli biri olarak görmedim ben bu kişiyi, kendisini toparlaması gereken biri olarak gördüm, her şey üst üste gelmiş belli. Çok teşekkür ederim bu arada, hepimiz için hayırlısı olsun 🙏

Anosia

Kayıtlı Üye
Aynı konu hakkında iki farklı açılım yaptım. İlk sorum "üniversiteye geri dönebilecek miyim?" oldu (okuduğum bölümden atıldım devamsızlıktan dolayı sanırım), sırasıyla Zara (düz), Fareler (ters), Ariman (düz) geldi. Ben bunu kesin evet olarak algıladım. Ters gelen Fareler bu konuyla alakalı bir fırsat çıkabilir hissi uyandırdı (öğrenci affı gibi). İkinci sorum ise "bu geri dönüş ne zaman olacak peki?" oldu, sırasıyla Güneş (düz), Adhamdeva (ters), Balık (düz) oldu. Sanki biraz vakti var gibi bir anlam çıkardım ama tam bir yorum getiremedim 😓 zaman konulu sorularda asla doğru düzgün bir yorum yapamıyorum ben. Yardımınızı rica ederim 🙏