demon çağırmak ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Genellikle sağlam çıkan adam olmaz ama şansınızı deneyin.İyi bir dostluk kurarsanız iyi olur sizin için.Onların istediklerini yapın ve emirlerine karşı gelmeyin.Hakkınızda ölüm fermanı çıkar.Emirlere karşı gelmeyin boyun eğin eğer bu işten karlı çıkmak istiyorsanız.
bu ALLAHIN emri deil ya sevgili sonsuzgüç ölüm fermanını yüce zat ALLAH c.c. verir ALLAHTAN başkasına boyun egilmez...ki karlı çıkın aksi takdirde hesap günü ALLAHA ne cevap verirsiniz?boyunuzu aşan işlere girmeyın arkadaşlar müslüman mübarekler varken demon ne?şeytanla anlaşmak ne?onlar bizim en buyuk düşmanlarımız kuranı kerim bunu ifade edıyor..gerisi size kalmış saygı deger arkadaşlar..sevgıyle selametle..

MeLee

Kayıtlı Üye
sanırım söylediğiniz şeyleri tek cevapta toplamayı seçicem kendi bildiklerimdende katmaya çalışıcam yanlışım varsa düzeltin lütfen

1- Sabırlı saygılı öfkesini kesinlikle kontrol etmeyi bilen karşısındakinin gücünü hiç küçümsemeyen biri olmalısınız
2- Düşüncelerinizde ona emir vermek korkmak veya hükmetmek gibi bişey varsa sonucunu ağır ödersiniz bedeli size çok fena ödetir veya direk geri dönülmez bi yola girersiniz bu lafımı küçümsiyecek arkadaşlara söylüyorum sizin aklınızı kaçırmanız değildir amacı size acı çektirmektir ki bunu en sevdiklerinizle oynayarak yapar öldürmez dünyada sizi tek bırakır.(Püf Nokta)
3- Onun gücünü ne kadar bilir güvenirseniz o kadar iyi sonuç alırsınız ama şunuda unutmamak lazım Allah size seçenek sunar yolları siz seçersiniz istediğiniz şey sizin için ne kadar hayr orası muamma.
4- Sırf Merak ettiğiniz için çağırıcaksanız onu boşuna çağırmışsınız demektir o bunun için ve rahatını bozduğunuzun açık bi göstergesidir
5- İlk geldiğinde korkuya kapılırsanız kuklası olursunuz eğlence aracı olarak kullanır sizi.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Deadfingers arkadaşımız konuya devam edemediğine göre demon esir almış olmasın?Böyle demon konusu açanlar hep yarım bırakıp kayboluyorlar.İnşallah başlarına kötü bir şey gelmemiştir.

tahita

Kayıtlı Üye
Deadfingers arkadaşımız konuya devam edemediğine göre demon esir almış olmasın?Böyle demon konusu açanlar hep yarım bırakıp kayboluyorlar.İnşallah başlarına kötü bir şey gelmemiştir.

Güzel bir ayrıntı yakalamışsınız. Dileklerinize katılıyorum, inşaallah başlarına kötü bir şey gelmemiştir.

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Konudaki yorumları baştan sona kadar okudum bazı varlıklarla görüşebilenleri takdir ediyorum gerçekten zira büyük cesaret ister bu ancak yorumların birinde bir kaç şey dikkatimi çekti

1- bunların şeytanın yardımcılarıymış
2-çağırdığınız takdirde kendisi nederse yerine getirilmesi gerekir ve itaat edilmesi gerekir
3- bu işe girişenlerden sonradan ses çıkmıyor

Eğer bunlarda özelliklede belirttiğim 3. maddedeki mesele burdada gerçekleştiyse şu ayet bize yol gösterir nitelikte olduğunu düşünüyorum

Yasin suresi 60 - 62 ayetler
"Ey adem oğulları şeytana itaat etmeyin o size açık bir düşmandır diye size öğüt vermedimmi... o vakit niye düşünür akıl eder olmadınız"

Belirtmek isterim bunu kimseye atıf olsun diye yazmadım kendimide kattım araya

MeLee

Kayıtlı Üye
Konudaki yorumları baştan sona kadar okudum bazı varlıklarla görüşebilenleri takdir ediyorum gerçekten zira büyük cesaret ister bu ancak yorumların birinde bir kaç şey dikkatimi çekti

1- bunların şeytanın yardımcılarıymış
2-çağırdığınız takdirde kendisi nederse yerine getirilmesi gerekir ve itaat edilmesi gerekir
3- bu işe girişenlerden sonradan ses çıkmıyor

Eğer bunlarda özelliklede belirttiğim 3. maddedeki mesele burdada gerçekleştiyse şu ayet bize yol gösterir nitelikte olduğunu düşünüyorum

Yasin suresi 60 - 62 ayetler
"Ey adem oğulları şeytana itaat etmeyin o size açık bir düşmandır diye size öğüt vermedimmi... o vakit niye düşünür akıl eder olmadınız"

Belirtmek isterim bunu kimseye atıf olsun diye yazmadım kendimide kattım araya

çok haklısın Denemek isteyenlere bişey demiyorum ama sizin için hayırlı olanı beklemenizde yarar var allah hepimize iyi kötü bi yol çizer iyi olan bellidir ama işte ister nefs diyin ister merak çok şaşıyoruz..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu işlerle uğraşanlardan sonra ses çıkmıyor;
çünkü bu işlerin sonucu yüzde 99 kötü bitiyor.

Varlık bedenini ele geçirmiş, kişiye çok kötü işler
yaptırmış olabilir. En sonda da iş kişinin intihar
etmesi şeklinde bitiyor.

Geçen yıl bana demon davetinde yardım eden bir adam vardı.
Adam dedimse 27 yaşında. Şimdi artık yaşamıyor.
Bu işe girip de yaşlılığını gören sanırım binde 1 kişidir.

Demonla yapılan anlaşmaların bozulduğuna dair inancımı da yitirdim.
Yani bir süre sizi rahat bırakıyor, bitti sanıyorsunuz.
Ama birgün karşınıza çıkıp eceliniz oluyor işte.

Bende demon daveti yaptım geçen yıl.
Kendim yaptığım şeyi başkasına yapmayın diyemem.
Ama gördüğümüz kadarıyla bu işin sonu pek iyi bitmiyor.
Bu işe girmiş de eceliyle ölmüş birisini daha duymadım doğrusu.

canavar

Kayıtlı Üye
Bu kadar eksileri varken,insan neden demon çağırmak ister ki....

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bu kadar eksileri varken,insan neden demon çağırmak ister ki....

İnsan nasihat dinlemez.Kendi isteği olsun ister.Davetten sonra da davete gelen varlıklarda musibetleri getirir.Zaten davet en tehlikelisi.Savunması olmayan insanların davet yapması,bir ip cambazına benziyor bana göre.Aşağıda ateş var eğer düşerse cambaz o ateşte cayır cayır yanacak.Eğer cambaz bu uzun ipi yürüyerek geçerse,insanlar tarafından saygınlık kazanacak ve o beladan kurtulacak.10 kişiden 2 si bu ipi geçer.Kalanları ateşe düşer.Ateşten birisi kurtulduğunda yanığı olur.Acı çekmeye devam eder.Bu insanlarda ateşten kurtulur ama acı çekmeye devam ederler.

striker

Kayıtlı Üye
demonların musluman olanı yada , itaat edilmeden çağırılanı varmıdır acaba.
anlaşma itaat değilde, geldim gördüm , gidiyorum tarzında.
birde demonların musluman olanları da vardı yanılmıyorsam.
çok güçlü varlıklar,
tabi ben çok güçsüz olanlarını bile görmediğim için, rahat rahat yorum yapıyorum.
neticede yaşamayan bilemez derler.
ama bir demon görmeyi çok isterdim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
demonların musluman olanı yada , itaat edilmeden çağırılanı varmıdır acaba.
anlaşma itaat değilde, geldim gördüm , gidiyorum tarzında.
birde demonların musluman olanları da vardı yanılmıyorsam.
çok güçlü varlıklar,
tabi ben çok güçsüz olanlarını bile görmediğim için, rahat rahat yorum yapıyorum.
neticede yaşamayan bilemez derler.
ama bir demon görmeyi çok isterdim.

Bir demonun müslüman olduğuna, hem şeytan olup hemde müslümanım diyen insanları gördüğüm kadar şaşırmam

striker

Kayıtlı Üye
aslında bu forumda işin ehli çok insan var , ama senin benim gibi kişiler yanlış yaparlar diye , birrçok konuda , ayrıntılara girmiyolar.
mesela gerçek bir nokta atışlı davet bulsam , riyazet , oruc felan değilde, okununca direk gelen,
anında yapacağım. bu davetten sonra , bende belki akıllanırım , birdaha bulaşmam yada konu açanlara bende aynı şekilde , sakın çağırmayın felan diyebilirim.
yada çağırmanın ve görüşmenin , sanıldığı kadar , korku verici olmadığı bilgisini paylaşabilirim.
her iki durumdada bu sır olmaktan çıkacak benim için ::)

LURTZ

Kayıtlı Üye
İnsan nasihat dinlemez.Kendi isteği olsun ister.Davetten sonra da davete gelen varlıklarda musibetleri getirir.Zaten davet en tehlikelisi.Savunması olmayan insanların davet yapması,bir ip cambazına benziyor bana göre.Aşağıda ateş var eğer düşerse cambaz o ateşte cayır cayır yanacak.Eğer cambaz bu uzun ipi yürüyerek geçerse,insanlar tarafından saygınlık kazanacak ve o beladan kurtulacak.10 kişiden 2 si bu ipi geçer.Kalanları ateşe düşer.Ateşten birisi kurtulduğunda yanığı olur.Acı çekmeye devam eder.Bu insanlarda ateşten kurtulur ama acı çekmeye devam ederler.

sonsuz güç söyledikerine tamamen katılıyorum

ama şu mesaj kutundaki yoğunluğu biraz azaltırsan sana tekrrdan sorular sorup fikrini almak isterim

striker

Kayıtlı Üye
gözlemlediğim birşeyler oldu,
ben davet çeşitlerinden bazılarını yaptım, etki ,tepki durumları olmadı,
diğer günler olağan dışı olayları gözlemleyip, sizlere yazmak istedim, birkaç kücük olay dısı hal olmadığından yazılarda belirtmedim,
forumda bir arkadaş söylemişti, aslında ne yaparsak yapalım, onları düşünmemiz bile kapı açıyor demişti,
1 hafta oldu yaklaşık olarak dün gece, yattığım odanın kapısına gece yarısı vuruldu, sonra musluktan damlama sesleri geldi,
lavoboya baktım, damlama sesi lavoboya gidince boruların icinden bir tıkkırtı gibi gelmeye basladı,
tekrar uyumaya gecince , tüylerim diken diken oldu, aniden ,
buz gibi oldum, oysaki hiç aklımda yok tu,
düşündüm , varmı birşeyler diye, görmeye çalıstım,
birşey göremedim ama,
odamın içini kaplayan bir yoğunluk varmış gibi oldum.
konusmaya calıstım, eğer var ise bir varlık, görünmesini istedim, muhtemelen görünse bile bende görecek göz olmadığından,
enerji olarak ben yetersiz olduğum için, ne görebiliyor , nede duyabiliyorum.
korku olarak sorunum hiç yok sadece, varlığı belkide çağırdım,
oda geldi, ben göremiyor yada hissedemiyorum,
ayıp oldu diye düşünüyorum.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
bu davet ritüel halvet riyazet gibi konuların tek bir amacı vibrasyon seviyesini yükseltmektir yani o varlığa demon,melek,hadim,hüddam,şeytan vs onları görebileceğiniz anlaşabileceğiz enerji seviyesine getirmektir bu kelimeleri söyledikçe enerji artar ve vibrasyon değişir.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
peki demon çağıranlarn gerçekten çağırmaktaki amacı nedir ? benim anladığım kadarıyla ciddi bir istekleri yok meraktan çağırıyorlar

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
insanlardaki bu merak duygusu herşeyi yaptırıyolar tabi hepsi merak için çağırmıyolar bu işin ehlileride var ama geneli merak bi anda çok güçlü olmak kısa yoldan zenginlik güç veya birini kendine aşık etmek için benim bi arkadaşım vardı bu işin ehlilerinden ne yaparsan yap hatta kendini öldür ama çağırma bu gibi varlıkları diyordu arkadaşım insanları bi bakışıyla resmen şoka dahi sokuyordu insanları çok kolay etkisi altına alıyordu ama ne yaparsan yap bu varlıkları çağırma diyordu.

poine

Kayıtlı Üye
Benden size tavsiye böyle şeylere girişmeyin.ben yaptım ve sonucunu gördüm.ilk herşey güzel gözükür sonra o tatalı rüyadan uyanırsınız ve herşeyin düzelemeyeceği noktaya gelmişsinizdir.

maiela

Banlı Kullanıcı
Benden size tavsiye böyle şeylere girişmeyin.ben yaptım ve sonucunu gördüm.ilk heaşadıklarınırşey güzel gözükür sonra o tatalı rüyadan uyanırsınız ve herşeyin düzelemeyeceği noktaya gelmişsinizdir.

Anlatırmısın biraz yaşadıklarını? Bende çok merak ediyorumda demonları :) çağırsamda gelmezler bana, en azından çağıranlardan neler yaşadıklarını duyayım onunla yetiniyim ;)

poine

Kayıtlı Üye
sakın çağırma benden sana tavsiye...sakın öyle düşünme kişiden kişiye değişen birşey değil ki bu çağırırsan sanada gelir ama çağırmaman en iyisi...olayı sana aktaramıyorum çünkü hala benimle ondan kurtulamadım ve anlatırsam sinirleniyor o yüzden mühim durumlar haricinde anlatamıyorum :) ne kadar b*ktan bir durum olduğunu anlamışsınıdır. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...