Degerli taş

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 67799

Merhabalar burcum oğlak bana iyilik getirecek şans özgüven getiricek bir nesneye ihtiyaçım var taş kullanmak istiyorum hangi taş ı tavsiye edersiniz tenkyu

hopefull06

Kayıtlı Üye
Hayır dogum tarihim bile net degil aralıgın sonu ocağın başı gibi dogmuşum. Bi ara ametist yüzügüm vardı ama rahatsız hissettim kendimi ametist taşından
Normalde taş kullanımı için doğum haritanızda halihazırda toprak elementi yoğunluğu var ise veya satürn güçlü ise, taş kullanımı biraz enerji olarak zorlayabilir. Ne yazık ki doğal taşlar beğenimize göre kullanılamıyor.
Şayet 27-29 yaş aralığında iseniz ilk satürn döngünüzü geciriyorsunuzdur. Bu süreç biraz zorlar.
Size önerim gerçek doğum bilgilerinize ulaşmanız yani en azından doğduğunuz hastahane kayıtlarını sorgulayın oradan veya evde doğduysanız bile yine hastaneden doğum belgesi düzenlediyse muhtemelen yakın zaman bilgilerine ulaşacaksınızdır.
Bir süre düzenli açık havada yürüyüş yapın, inancınıza göre meditasyon yapin yada dua edin. Ayrıca yüzün. Veya sık duş alın. Mum yakın.
Yani 4 elementi dengeleyecek(ateş, toprak,hava,su) eylemlerde bulunun.

Ü

Üye silindi 67799

Normalde taş kullanımı için doğum haritanızda halihazırda toprak elementi yoğunluğu var ise veya satürn güçlü ise, taş kullanımı biraz enerji olarak zorlayabilir. Ne yazık ki doğal taşlar beğenimize göre kullanılamıyor.
Şayet 27-29 yaş aralığında iseniz ilk satürn döngünüzü geciriyorsunuzdur. Bu süreç biraz zorlar.
Size önerim gerçek doğum bilgilerinize ulaşmanız yani en azından doğduğunuz hastahane kayıtlarını sorgulayın oradan veya evde doğduysanız bile yine hastaneden doğum belgesi düzenlediyse muhtemelen yakın zaman bilgilerine ulaşacaksınızdır.
Bir süre düzenli açık havada yürüyüş yapın, inancınıza göre meditasyon yapin yada dua edin. Ayrıca yüzün. Veya sık duş alın. Mum yakın.
Yani 4 elementi dengeleyecek(ateş, toprak,hava,su) eylemlerde bulunun.
Teşekkürler

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Doğum tarihinizi veya saatinizi bilmiyorsanız rektifikasyon çalışması yaptırıp bulabilirsiniz.
Ben de oglagim ama her burcun taşının spesifik olmadığını düşünüyorum. Bir taşçıya gidip göz gezdirin, dokunun. Bazıları size titreşim gönderiyor zaten. Karşı karşıya gelmeden seçmeye inanmıyorum.