define bulma için görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apsolt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bizim eski evin bahçesinde define olduğunu düşünüyorum emin olmak için ne yapmalıyım

Mcahit

Kayıtlı Üye
Şüpheli yerde 1 defa Euzu Besmele çektikten sonra 7 defa Ayetel Kürsü okkuyun her okuduğunuzda o bölgenin sağına soluna her yerine okuyun, çember içine alın.Sonra Kuran'ı Kerimde Vakia suresini orada Kıbleye karşı 10 defa okuyun, okuduktan sonra hiç konuşmadan Fatiha Suresini okuyun.Sonra içinizden "Allah'ım hakkımda hayırlısı ne ise o olsun ve eğer burada define varsa bana bir işaret gönder" diye gizlice dua edin.Eğer orada define varsa kesinlikle ve kesinlikle size bir işaret belirecektir.Mesela içinizde burada define var diye bir ses duyabilirsiniz ya da yok diye.Gönlünüz size yol verecek.

Alıntı.
Ya da beraber kazıp bakabiliriz ;)

bloodlust

Kayıtlı Üye
Jeoloji/jeofizik mühendisi arkadaşlar var yer altı tarama yapabilen radarlı cihazları var.Bu arkadaşlara ulaşın tahmin ettiğiniz bölgede herhangi bir metal yoğunluğu var mı yok mu, var ise tam olarak nerede kaç metre derinlikte bunun taramasını yapsınlar.

albus

Kayıtlı Üye
kaz tabii. al eline kürek. ne bekliyorsun allah aşkına!! korkak olma bu kadar! bir de yakın arkadaşını topla. istersen biz la edri,chillout,tai,aja,nefertititi... çok deneyimli define avcıları olarak size yardım edebiliriz :D :rockon:
bakın; http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=41050

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...