Dedemin mezarında garip bir şey buldum.

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Herkese merhaba arkadaşlar,
Forum'a girmeyeli yıllar oldu aslında. Bugün bir şey yaşadım ve gelip burada sormak doğru olur diye düşündüm. Yaklaşık iki hafta önce ananem, dayım ve yengem dedemin mezarına gittiler. Biz o gün onlarla gitmemiştik. Bugün gitme kararı aldık. Annem kardeşim ve ben gittik, üçümüz dışında kimse gelmek istemedi. Oraya vardığımızda, mezarın tam ortasında yarım gömülü halde bir pet şişe gördük. Çekip çıkardık, mezar temizleme, dua okuma vb. bittikten sonra şişeyi inceledik. İçinde bir kağıt ve kırmızı bir şeyler vardı. Biraz ürpersek de açtık. İçerisinde biraz toprak, pul biber, yağ vardı. Ve ikiye katlanmış bir kağıt banta sarılmıştı, kağıdın üstüne de 7 adet toplu iğne saplanmıştı. İyice düşündük kim yapmış olabilir diye. Etraftaki mezarlarda hiç öyle bir şey yoktu. Dedeminki de öyle ayrı bir yerde değil, hani rastgele birisi yapsa o kadar karmaşık bir yerdeki mezara gelme olasılığı düşük. Kuzenimi aradım annesine ve babasına sormasını söyledim, "yok onlar koymamış, tövbe tövbe o neymiş öyle atın gitsin" dedi. Ananem ve onlarla aramız çok iyi değil, bizim bir suçumuz vs. yok ama sevilmiyoruz. Direkt ne olduğunu bile sorgulamadan atın demeleri ve hiç böyle bir şey olmamış gibi davranmaları ve de iki hafta önce mezarı ziyaret etmeleri bizi biraz şüphelendirdi. Ekleyebilirsem fotoğraf ekleyeceğim. Bilen veya benzer bir olayı yaşamış bir arkadaş düşünceşerini paylaşıp yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG-20210510-WA0003.jpeg
    IMG-20210510-WA0003.jpeg
    819.7 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG-20210510-WA0009.jpeg
    IMG-20210510-WA0009.jpeg
    426.8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG-20210510-WA0013.jpeg
    IMG-20210510-WA0013.jpeg
    523.1 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG-20210510-WA0015.jpeg
    IMG-20210510-WA0015.jpeg
    487.3 KB · Görüntüleme: 55

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler kendi akrabasının mezarı üstünde yapılmaz. Yani akraba açısından rahat olabilirsiniz, onlar yapmamıştı.
Dışarıdan biri yapmış. Su mezarlığa gömülüp 9 gün sonra çıkarılıyor ve büyü yapılan kişinin yemeğine içeceğine dökülüyor.
Siz o büyü bozmussunuz, fakat, o şişeyi dokunmaniz de açmanız da bakmanız da hiç iyi olmamış.
Arınma yapmalısınız. Çünkü büyü başlatıldı ve yerine uglasilmadi. Muhtemelen üstünüze cekmissiniz.

Ay çok fena bu, fotolara bakmayın arkadaşlar

S

SoldierO

Tamamen amatörce yapılmış. Tükenmez kalem latin harfleri vs.. hic bi işe yaramaz.

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler kendi akrabasının mezarı üstünde yapılmaz. Yani akraba açısından rahat olabilirsiniz, onlar yapmamıştı.
Dışarıdan biri yapmış. Su mezarlığa gömülüp 9 gün sonra çıkarılıyor ve büyü yapılan kişinin yemeğine içeceğine dökülüyor.
Siz o büyü bozmussunuz, fakat, o şişeyi dokunmaniz de açmanız da bakmanız da hiç iyi olmamış.
Arınma yapmalısınız. Çünkü büyü başlatıldı ve yerine uglasilmadi. Muhtemelen üstünüze cekmissiniz.
bende böyle düşünüyorum. muhtemelen bi mezara gömün dendi o da size denk geldi. yine de çok ürpertici. işe yarar-yaramaz bilemem ama kötü enerjisi yeter.. bari öleni rahat bıraksalar

Narkissoss

Kayıtlı Üye
ayyy çok korkunç görseller. Bu büyünün mantığı yapılan kişinin acı çekerek tabiri caizse kıvranarak ölmesi istenmiştir. Basiret bağlanıp şanssızlık getirir imiş.
İçinde kıl ve benzeri şeyler gördünüz mü?
Keşke siz ve yanınızdakiler dokunup ellemeseymişsiniz. Görmek bile insanı etkisi altına almaya yetiyor bile. Büyünün toprak ve ölü enerjisi alması da cabası.
Nasıl imha edileceği konusunda hiçbir fikrim yok ama uzun süre yanınızda taşımamanızı öneririm.

bahadır ibni cemile ne anlama geliyor olabilir?

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
cemile oğlu bahadır denilen birisine yapılmış amatörce bir uygulama.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cemile’den doğma Bahadır için yapılmış bir uygulama amacı. Sesinin kesilmesi. Kötü sinirli çok konuşan biri galiba. Sakin az konuşsun diye yapılmış. Tabi niyeti bilemem. Şöyle bir istek de olabilir verilen bir sırrı anlatmasın diye de olabilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mezarlıkta yapılan işlem yanlış ya da kuralına göre yapılmamış ise ise yaramayacağını kimse düşünmesin. Yapılan her negatif işlem mutlaka işe yarar. Mesele sadece nasıl yarayacağını. Yanlış yapıldı ise, büyük ihtimalle operatörün zararına çalışacaktır. Varlıklar kendi fırsatları asla kaçırmazlar. İşlemi yanlış yaptığınız taktirde boş bir kağıt imzaladiniz demek. Bu da işlem ( anlaşma,) yaptığınız varlığa hareket özgürlüğü kazandırır.

Mezarlıkta çalışmanın ayrı kuralları var. Ve İslami buyuleriyle aynı değil. Ölümün dini yok. Bu apayrı maji dalı.

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Mezarlıkta yapılan işlem yanlış ya da kuralına göre yapılmamış ise ise yaramayacağını kimse düşünmesin. Yapılan her negatif işlem mutlaka işe yarar. Mesele sadece nasıl yarayacağını. Yanlış yapıldı ise, büyük ihtimalle operatörün zararına çalışacaktır. Varlıklar kendi fırsatları asla kaçırmazlar. İşlemi yanlış yaptığınız taktirde boş bir kağıt imzaladiniz demek. Bu da işlem ( anlaşma,) yaptığınız varlığa hareket özgürlüğü kazandırır.

Mezarlıkta çalışmanın ayrı kuralları var. Ve İslami buyuleriyle aynı değil. Ölümün dini yok. Bu apayrı maji dalı.
sadece deneyim ve duyumlarıma göre;
zaten büyü işlerinde dolandırıcı bi tayfa yüzünden insanlar bu kadar sıkıntı çekmiyor mu? tüm işlemler harikulade yapıldığı için değil zaten. huzur için yapılan işlemlerde bile evde tersine sıkıntılar çıkabiliyor. çünkü dediğiniz gibi fırsatı kaçırmama ve hareket özgürlüğü kısmına geliyor konu. zaten bozulmaya veya ters tepmeye mahkum bi işlem olmuş konu sahibi olmasa bile kedi-köpek bile gelip o şişeyi dürtecektir.
nasıl kurallar peki? sadece merak ettim :unsure: