Deccal ile temas kurdum gizli bilgiler

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
bu varlıkla temasa geçtim arkadaşlar ve yeri ya maya uygarlıgında bir tapınağın içinde tam olarak enerjisi bir mühürle saptanmış

şimdi gizli bilgileri aktarıyorum

bu varlıgın gezegeni uranüs ölüm gezegeni diğer adı nemesis (bazı gizli ilim tarikatlarının verdigi isim) incilde antichrist diyede geçer)

üstündeki kıyafetler maya ve aztecten kalma kıyafetlr tek gözlü ve uzun saçlı

ileriye gidip Temasa geçtigimde edindigim gizli bilgiler şöyle:

dünyada hepimizin bir varlıgı var bu güç ve parasal zenginligimizi yöneten varlıktır gezegenlerinde vardır dünyanın şu anki dünya zenginligini yöneten varlık siyah boga nasdaq amerikadır(amerika ve tüm dünya batıcak emtia çağı başlayacak) bu boga bu varlık deccal çıkmadan öne öldü yani bütün dünyada paralar çöp oldu ve çogunluk fakirledi

sonra güneşi kararttılar dünyanın atmosferine gönderdikleri uydular birbirine bağlandı ışığı engellediler

6 tane siyah seçilmiş kişi objeler getirdiler 1 tanesi bilgelik horusun gözüydü tapınağa koydular ve manevi mühürleri kırdılar deccal serbest kaldı ilk bir islam ülkesinde gece vakti ortaya çıktı ben bu varlıgın yanındayım kendisine dedimki güneş olsaydı ortaya çıkabilirmiydin dedim hayır dedi

bu varlık çıktıktan sonra dünyanın her yerinde büyük depremler büyük seller ve böcek istilaları patladı kıtlıktan topraklar kurudu sonra yerin altından

yerin altında yaşayan sayıları aşırı fazla bir topluluk gün yüzüne çıktı ama o kadar fazlaki sayıları sayamadım tenleri siyah gözleri kırmızı ellerinde kılıç ve ok var orduyla savaşıyorlar ama sayıları aşırı fazla oldugundan ordu güç getiremedi heryerden yerin altından siyah tenli lisan bilmeyen sayıları binlerce olan insan türü varlıklar çıkıyodu

ben sadece bu kadar ileriye gidebildim daha fazlasına enerjim yetmedi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim profilime yazıp, dünyevi bir meseleden bahsettiğiniz. Sanırım mesele buydu.
Biz şimdi bu bilgiyi ne yapalım? Yani çözüm öneriniz var mı?

Metanoia

Kayıtlı Üye
bu varlıkla temasa geçtim arkadaşlar ve yeri ya maya uygarlıgında bir tapınağın içinde tam olarak enerjisi bir mühürle saptanmış

bu varlıgın gezegeni uranüs ölüm gezegeni diğer adı nemesis (bazı gizli ilim tarikatlarının verdigi isim) incilde antichrist diyede geçer)

dünyada hepimizin bir varlıgı var bu güç ve parasal zenginligimizi yöneten varlıktır gezegenlerinde vardır dünyanın şu anki dünya zenginligini yöneten varlık siyah boga nasdaq amerikadır(amerika ve tüm dünya batıcak emtia çağı başlayacak) bu boga bu varlık deccal çıkmadan öne öldü yani bütün dünyada paralar çöp oldu ve çogunluk fakirledi

sonra güneşi kararttılar dünyanın atmosferine gönderdikleri uydular birbirine bağlandı ışığı engellediler

6 tane siyah seçilmiş kişi objeler getirdiler 1 tanesi bilgelik horusun gözüydü tapınağa koydular ve manevi mühürleri kırdılar deccal serbest kaldı ilk bir islam ülkesinde gece vakti ortaya çıktı ben bu varlıgın yanındayım kendisine dedimki güneş olsaydı ortaya çıkabilirmiydin dedim hayır dedi

bu varlık çıktıktan sonra dünyanın her yerinde büyük depremler büyük seller ve böcek istilaları patladı kıtlıktan topraklar kurudu sonra yerin altından

yerin altında yaşayan sayıları aşırı fazla bir topluluk gün yüzüne çıktı ama o kadar fazlaki sayıları sayamadım tenleri siyah gözleri kırmızı ellerinde kılıç ve ok var orduyla savaşıyorlar ama sayıları aşırı fazla oldugundan ordu güç getiremedi heryerden yerin altından siyah tenli lisan bilmeyen sayıları binlerce olan insan türü varlıklar çıkıyodu

Size tavsiyem, bunu olacak olan olarak kabul etmeyin. Geleceği bir kesinlik olarak değil, aksine her an şekillenmekte olan bir gerçeklik olarak düşünün. Kaosun kendine dair bir gelecek planı varsa, ilahi düzenin de var. Önemli olan enerjinizi ve düşüncenizi ne tarafa yönlendirdiğiniz, bu da sizin seçiminiz.

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Bunlar zaten olacak şeyler bunu her insan biliyor yani şöyle bu konu bizden önce nasıl konuşuldu tartışıldı ileriki nesillere tavsiyeler verildiyse bizden sonra da konuşulacak ta ki gerçekleşene kadar.

Yok ben gittim gördüm yok enerjim yetmedi aklınız da fantezi kurup insanlara yalan yanlış bilgiler vermeyin kalın sağlıcakla.

Livn

Kayıtlı Üye

serkan cevap verdiğin postlara baktım senin yaşadığın herşeyi çok merak ediyorum aşırı ilgimi çektin..

lightofgoddess

Kayıtlı Üye

Güzel hikaye Wattpadta patlar.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Deccal’in olduğunu onu gördüğünü söyleyen denizciler var.Görünüşünü onların söylediklerine göre kurguluyoruz.Deccal bir adada tutsakmış.Deccal o adaya giden denizcilerin gemisiyle geri dönmüş.

Retro

Kayıtlı Üye
İşin aslı bilgi çağındayız. Youtube çağındayız. İletişim kolaylığı ve ucu bucağı olmayan bir bilgilendirme ağı var. Kim daha sansasyonel bilgi verecek diye bir yarış bile var.

En cahil insanın bile resmen ahir zamana girdiğimizden haberi var, dünyanın sonunun geldiğinden , dünyayı Roşçiltlerin yönettiğinden haberi var, Mehdi, Deccal, İsa , Türkiye yüzyılı, global ahlaki dejenerasyon ve bunun gibi akışta bulunan gündemleri kulak dolgunluğu olarak biliyor hemen herkes.

Spritüel uyanış, paganist atılım, eski kadim bilgeliklerden ortaya karışık derlemeler sürekli önümüze düşüyor.

Sonuç :
Herkesin öyle ya da böyle bir iskelet bilgisi var. Devrin gereği olarak bilgi denen kalabalığa maruz kaldığı için var.
En sıradan insan bile beyni rölantide iken belli parçaları birleştirerek belli çıkarımlar yapabiliyor. Gölem yeteneği olan herkes bir gariplik farkedip gidişat okuması yapabiliyor.

Yani Deccalle bağlantiyı herkes kurabilir. Analitik beyinler bu bağlantıyı inşa etme yöntemi ile kurarken, sezgisel beyinler bu bağlantıyı farkediş olarak kurabilir.

Deccali gördüm saçı uzun vs diyenler deccalin alt sisteminin de alt sistemine kadar düşmüş bedbahtar olabilir anca.
Çünkü sonuç odaklı düşünememek deccalin işine yarar anca.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Deccal’in olduğunu onu gördüğünü söyleyen denizciler var.Görünüşünü onların söylediklerine göre kurguluyoruz.Deccal bir adada tutsakmış.Deccal o adaya giden denizcilerin gemisiyle geri dönmüş.
Hangi tür bir inancı benimsediğinizi veya neye inandığınızı bilemem ama müslümanlık inanışında deccalin(bazı apokrif kaynaklarda bu şahsın ismi Belial olarak geçmektedir.)dünya üzerinde sadece 40 gün kalacağı yazmaktadır.Konumuza dönmek gerekirse deccali gören denizcilerin olduğunu ve deccalin bu denizcilerin gemisiyle geri döndüğünü iddia ediyorsunuz.Aynı şekilde konu başlığını açan kişi, cümlelerinde gemi ve deniz ismini geçirmemiş olsada o da deccalin dünya üzerinde olduğunu iddia ediyor.Eğer deccal şu an dünya üzerindeyse ve konu başlığının 19 martta açıldığını hesaba katarsak şu an deccalin dünya üzerindeki 36.günü.Deccal tam olarak kaçıncı günde planları gerçekleştirmeyi planlıyor acaba? Madem deccalin bir gemiyle geri döndüğünü iddia ediyorsunuz bunu destekleyecek bir takım kaynaklar sunun buraya.Ayrıca geri dönmek derken? Bir yere geri dönülmesi için önce o yerden gitmek gerekir.Deccal daha önce dünya üzerinde miydi ki geri dönüyor?

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Sabahtan beri önceden okuduklarımı bulmaya çalışıyorum.
Müslim 'in rivayetinde, Fâtıma bnt. Kays anlatıyor:
"...İddetim bitince Rasûlullah'ın münâdîsinin "haydin toplayan namaza" diye seslenen sesini işittim ve namaz için mescide çıktım. Rasûlullah ile beraber namaz' kıldım. Erkeklerin arkasındaki kadınlar safın-daydım. Hz. Peygamber namazını bitirince gülerek minbere oturdu ve şöyle buyurdu: "Herkes namaz kıldığı yerde kalsın." Sonra sordu: "Sizi buraya niçin topladığımı biliyor musunuz?" Ashab: "Allah ve Rasûlü daha iyi bilir" dediler. Ardından şöyle buyurdu:"Vallahi sizi birşeye teşvik veya birşeyden korkutmak için toplamadım. Sizleri şu sebeple topladım: Temîm ed-Dârî hristiyandı. Geldi, bey'at edip müslüman oldu. Bana bir hadise anlattı. Anlattığı şey benim sizlere Mesih Deccâl'le ilgili anlattığıma muvafık düşmektedir. Bana şunu anlattı: Kendisi (Yemen'in iki kabilesi olan Lahm ve Cüzam kabilelerinden otuz kişiyle beraber bir gemiye binmiş. Denizde bir ay dalgalarla boğuşmuşlar. Daha sonra güneşin battığı yerde bir adaya varmışlar. Sandallara binerek adaya çıkmışlar. Onları kıllarının çokluğundan Önünü arkasını ayırt edemedikleri bir hayvan karşılamış. Ona "vah sana! Sen de kimsin?" demişler. O da "ben Cessâse'yim" demiş.

“Eğer Deccâl ben aranızdan ayrıldıktan sonra çıkarsa, artık herkes kendini ona karşı savunup korumalıdır”

“bir günün bir yıl kadar, bir başka günün bir ay kadar, bir diğer günün bir hafta kadar olmasını”

Hristiyanların ileri gelenlerinden biri iken, Şam’dan bir heyetle Medine’ye gelip Müslüman olan Temîm ed-Dârî, yolculuk sırasında arkadaşlarıyla birlikte uğradıkları ıssız bir adada, adının “cessâse” olduğunu söyleyen bir hayvanın delâletiyle deccâl ile görüştüklerini, elleri ve ayakları zincirle bağlı bulunan deccâlin zamanı gelince ortaya çıkacağını kendilerine söylediğini Hz. Peygamber (asm)’e anlatmış, o da deccâl hakkında duyduklarının daha önce ashaba söyledikleriyle benzerlik göstermiş olmasından dolayı memnuniyetini ifade etmiştir. (Müslim, Fiten, 119-121; Ebû Dâvûd, Melâhim, 15)

a) Bu hadis rivayetinde -özet olarak- bir sahabenin başından geçen bir olay nakledilmektedir. Cessase adında bir canlının görüldüğü ve bu canlının rehberliğiyle gördükleri acaib bir varlığın deccal olduğunu söylediği ifade edilmektedir.

b) Hz. Peygamber (asm) bunu anlatırken, bunu anlatmasının gerekçesi olarak kendisinin daha önce sahabelerine anlattığı “Deccalın Mekke ve Medine’ye girmeyeceğine” dair bilgiyle örtüşmesini göstermiştir.

Demek ki Efendimiz (asm), bu söylenenlere itibar etmiştir.

c) Hz. Peygamberin (asm) son sözlerine dikkat etmek gerekir:

“Dikkat edin, o / deccal Şam denizindedir veya Yemen denizindedir. Hayır! O Şark tarafındadır!” (Müslim, Fiten, 119, 121)

Bu ifadelerinden anlaşılıyor ki, Hz. Peygamber (asm) Deccal’in şark/doğu tarafından çıkacağına özellikle vurgu yapmıştır. Rivayetin bu ifadesi, deccal ile ilgili diğer bazı hadis rivayetiyle örtüşmektedir.

Çok karmaşık düzenleyecek zamanım yok.Denizciler bir adaya çıkıyor bu adada dabbe ve deccal var.Deccal hz süleyman tarafından o adaya hapsedildi deniliyor.Dönecek mevzusunu burdan çıkardım.O denizciler tekneyle deccali taşıyorlar.Sonrasında yaşadığı süre için hadislerde bir sabitlik yok bu yüzden bazı kesimler Saygın sözcü Muhammet yaşarken veya öldükten sonra döndüğüne inanıyor.Yaşadığı süreyi uzatanlar ve hala faal olduğunu söyleyenler var.Benim yeteneğimle bulabildiğim bu adanın hindistanın doğusunda olduğu.Çok güçlü biri yanında 2 top taşıdığı ve bunların birinin cennet birinin cehennem olduğu insanları diriltebildiği yazıyor.İlizyonunun güçlü olduğu da aşikar.Sol yan kötülüğü sağ yan ise iyiliği temsil ettiğinden bir gözünün kör olması bile muallak.Bunların yanı sıra marjinal bir kesimin amerikan yetkilisinin biz çıplak koşmuyoruz gibi laflarının kapalı kapılar ardında olma olasılığını tartışması var.

Deccalin olup olmaması benim için pek önemli değil.Diyanetin Mehdi iddası insanları tembelleştiriyor,kurtarıcı beklemek onları tembelleştiriyor sözleri gibi...Yanlış seçimi yapan insanın deccalden demesi de gereksiz.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Nostradamusa göre 3 deccal olmasıda konuyu dahada işin içinden çıkılmaz yapabilir.Bir düşünce fırtası için bakabilirsiniz.Onun bahsettiği 3 anti christten sonuncusu bizim deccal dediğimiz oluyor.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Çok karmaşık düzenleyecek zamanım yok.Denizciler bir adaya çıkıyor bu adada dabbe ve deccal var.Deccal hz süleyman tarafından o adaya hapsedildi deniliyor.Dönecek mevzusunu burdan çıkardım.
Dediğim gibi apokrif kaynaklarda deccalin diğer ismi “Belial” olarak geçer ve biliyorsunuzdur ki Belial satanist kaynaklarda bir demon olarak tanımlanmaktadır.Hz.Süleyman dönemine baktığımız zaman ise Hz.Süleymanın demonların üzerinde büyük bir yetkisi olduğunu ve onları kontrol ettiği söylenmektedir.Bu yüzden Hz.Süleymanın deccali bir adaya hapsettiği ile ilgili paragrafınız benim parafgrafımla uyuşuyor ama hala boşluklar var.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
O boşlukları kitaplar satın alıp yorumlarım ama beni ya cezaevine ya akıl hastanesine kapatırlar.Okuyandan korkuyorlar.Üzerimde baskı var.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Nostradamusa göre 3 deccal olmasıda konuyu dahada işin içinden çıkılmaz yapabilir.Bir düşünce fırtası için bakabilirsiniz.Onun bahsettiği 3 anti christten sonuncusu bizim deccal dediğimiz oluyor.
Romanın eski hristiyan kaynaklarında bir gün birisinin geleceği ve hristiyanlara büyük bir işkence edecek her türlü yıkımı yapacak bir deccalden bahsedilir ve bu deccalin sayısı 666’dır.Roma İmparatoru Neron dönemine bakıldığı zaman ise Neronun hristiyan insanlara ve halkına etmediği işkence ve zulüm kalmamıştır.Neron isminin ibranice sayı karşılığı ise 666 sayısıdır. Eğer Nostradamus haklı ise o 3 deccalden birisinin Neron olduğunu farz edebiliriz.Peki kalan ikisi?

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Düşünülüp bir düzlem oluşturulabilir.İnsan kusursuz değildir düşündüğü düşüncede kusursuz değildir.Her ideolijinin düşünce yolunun kişiyi kötüden korumak için yöntemleri olması gibi bir düzlem oluşturulabilir.Vaysayımlar oluşturulabilir.Atatürk döneminin bir gazetesinde yaptıklarının diğer yanlarını göstermek için muhalif yazılar yazıyordu.
Cin veya şeytan gibi bir baskıdan söz etmiyorum.İnsana göre daha barışçılar.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Düşünülüp bir düzlem oluşturulabilir.İnsan kusursuz değildir düşündüğü düşüncede kusursuz değildir.Her ideolijinin düşünce yolunun kişiyi kötüden korumak için yöntemleri olması gibi bir düzlem oluşturulabilir.Vaysayımlar oluşturulabilir.Atatürk döneminin bir gazetesinde yaptıklarının diğer yanlarını göstermek için muhalif yazılar yazıyordu.
Cin veya şeytan gibi bir baskıdan söz etmiyorum.İnsana göre daha barışçılar.
Keşke cümlenizi biraz daha açabilseydiniz