Deccal İle Konuşmak

pisipisipis

Kayıtlı Üye
images (7).jpeg
Rüyam da eski iki katlı ahşap bir evdeyim vikinglerin evlerine benziyor üst katta salon da oturuyorum loş ışıklı bir ortam 30 40 kişi var kalabalık masalarda yemekler var.

images (9).jpeg
Annemi görüyorum bi kaç akrabamı görüyorum tanıdıklarım var konuşmuyoruz hepsi sadece salonun baş tarafında bi kadın var onu izliyor ve dinliyor bir şeyler anlatıyor tıpkı bir öğretmen gibi.

Önümde çorba var çorbanın içinde sadece siyah zeytin var bu ne ya diyorum kendi kendime
acaba yiyen var mı bundan diye etrafa bakarken annemin önünde de o çorbadan var sadece çorbayı içmişler sadece zeytinler böyle ortada toplu duruyor.

images (8).jpeg
Ben yavaş yavaş odadan çıkıyorum kimse yok etrafa bakarken merdivenlerden iniyorum ahşap evin ortasında bi ateş yanıyor közlerin içinde sadece bir çekiç var aynı Thorun Mjolnir çekicine benziyor başka da bir şey yok kapılar büyük ve sonuna kadar açık duruyor dışarısı yemyeşil çimen ve büyük bir dağ gözüküyor.
Tam çekice bakarak merdivenlerden inerken birisi geliyor içeri giriyor ve hızla çekici alıp gidiyor.

viking_house_bonfire.jpg
images (3).jpeg
Sacları omuzuna kadar uzun ve arkadan toplamış koyu kumral tonlarında sakalları uzun ve daha da koyu uzun boylu yapılı bastan aşağı siyah giymiş kolları açık iki bileğinde büyük parlak gümüş renkte bileklikler var.

images (2).jpeg
Merak ediyorum peşinden gidiyorum arkası dönük duruyordu ona yaklaşıp
-Sen Deccal misin ? diyorum
Kendim de sorduğum soruya şaşırıyorum.
-Evet cevabını veriyor yüzüme bakarak
Sonra ona o an
-Ölüm nasıl bir şey ? diye soruyorum
Başka sorular da düşüyorum bir yandan ama aklıma gelmiyor bir türlü içimden çok basit bir soru oldu bu diyorum kendi kendime.

Tok bir ses tonu ile bana cevap verdi
-Ölüm rüyadan uyanmak gibi
Ölünce bir anda uyanıyorsun ve neredeyim ben diyorsun onca yaşadığım şey neydi diyorsun hepsi bir rüya mıydı yoksa gerçek mı diye kendini sorguluyorsun dedi.

Sonra ona bakarken bir şey fark ettim iki bileğinde de zincir vardı.
Zincirlerin ucu büyük bir dağın üstüne oaradan da gökyüzüne doğru uzanıyordu

images (4).jpeg
Etrafta insanlar deccal mı o diye sorular sormaya ve toplanıp etrafını sarıp saldırmaya başladılar.
O arada pek samimi olmadığım bir akbaramı gördüm yanıma gelip
-Resmini çeksene onun insanlar Deccali görsün dedi
O sırada insanlar Deccale saldırıyor zincirlerinden tutup gitmesine engel olmaya çalışıyorlardı.

Telefonu aldım elime tam çekecekken neden yapayım ki bunu dedim sonuçta bana bir zararı olmadı sorumu cevapladı diye düşünürken o akrabam saldırgan kalabalığa beni gösterip
-Onda deccalin resmi var o resmini çekti onda resmi var diye bağırıyordu

Üstüme saldırıp elimde ki telefonu almaya çalışıyordu ben de ona vermemek için direndim sonra sağlam bir tane geçirdim yere düştüğünü gördüm.

Sonra tekarar eve gittim yukarıya salona doğru yürüdüm salonda
-İşte Deccalden bir parça bazıları da --Az kaldı Az kaldı diye konuşuyorlardı.

Deccalin kıyafetinden büyük bir deri parçasını koparmışlar masaya koyup inceliyorlardı.

Daha sonra kendimi bir odada buldum akşam olmus etrafta mumlar yanıyor büyük pencere var dışarısı net gözükmüyor
Pencereden dışarı bakıyorum güzel bir bahçeye benzeyen yer görünüyor sonra camın önünden çocukluk arkadaşım yanında biri ile geçiyor.
Sesleniyorum ona cama tıkıyorum bana bakıp el sallıyor yanıma gelmek iatiyor yanında kızıl kıvırcık saçları geniş yüzlü elma yanakları çıkık çekik gözlü bir kız vardı bakıp gülüyor ikimize de

Ben de camı açıyorum bi bakıyorum etrafta bir şey yok ne bahçe ne kız arkadaşım ne de onun yaninda ki kizil saçlı kız camda gorduklerim bir anda yok olmuş gibi sadece başka bir evin çatısı gözüküyordu.

Bu rüyanın yorumu ne olabilir ?

(Rüyada gördüklerime benzer resimler bulmaya çalıştım daha iyi anlaşılabilsin diye)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunu yorumlayabilecek kimse yok mu
Bunu okuyan arkadaşım. Bu rüyanın geçmiş yaşamdan bir hatıra olabileceği hissetmiş.

Eğer son zamanlarda bu konuda meditasyon yaptıysa, dönüşünü rüya yolu ile de almış olabilir. Yapmadıysa da danışabileceği biri vasıtasıyla geçmiş yaşam terapisi uygulasın. Dedi sizin için.

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Bunu okuyan arkadaşım. Bu rüyanın geçmiş yaşamdan bir hatıra olabileceği hissetmiş.

Eğer son zamanlarda bu konuda meditasyon yaptıysa, dönüşünü rüya yolu ile de almış olabilir. Yapmadıysa da danışabileceği biri vasıtasıyla geçmiş yaşam terapisi uygulasın. Dedi sizin için.
Çok teşekkür ederim