dargın eşleri barıştırmak

herseyim1

Kayıtlı Üye
Katılım
21 May 2009
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
birbirlerine dargın olan eşleri barıştırmak için :eşlerden birisi akşam ezanı okundugu gibi namaz kılmalı ve hemen namazın akabinde ENFAL SURESİ:63.ayeti 63 kere okuması gerekir.ENFAL suresi 8.suredir.Bu işlem 41 gün yapılır.bayan arkadaşların bu ayeti okuyamayacagı özel günlerde okumayı bırakmalı ve tekrardan okumaya baslandıgı gün okunmuş günün üzerine eklenmeli.ayeti okumaya başlamadan önce ve okunduktan sonra niyet edilmeli. Takdir ALLAH'DAN
 

handetolga

Kayıtlı Üye
Katılım
9 May 2011
Mesajlar
31
Tepkime puanı
0
Sahihliği konusunda bir yorum yapacak olan yok mu ?
 

can-dan

Kayıtlı Üye
Katılım
12 May 2010
Mesajlar
310
Tepkime puanı
66
Konum
İZMİR
Enfal Suresi 63.ayetinin mealine baktığımız zaman istenen dilek için çok uygun olduğunu görüyoruz.Her şey Allah'tan .Bu terkibi başka yerlerde de gördüm ben .Denemeye değer derim arkadaşlar .

Enfal suresi 63.ayet meali: Ve (Allah), onların kalplerini birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların gönüllerini birleştiremezdin, fakat Allah onların aralarını bulup kaynaştırdı. Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir.

Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.
Allahım en hayırlısıyla muratlarınızı versin ,sevgiyle kalın...
 

atapasa

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Haz 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Arkadasim bunu illa esler icinmi yapmaliyiz?ben iki dargin olan aileyi baristirmak istiyorum,bunun icin mumkunmu?mumkunse nasil okumaliyim?sevgiler
 
Üst