Dagaz ile çalış (Nisan biterken)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
FD9A5CC9-0433-4F74-B9B7-1EAB316EB65C.jpegDagaz

Değerli Taş - Krizolit

Aktifleştirici- Lavanta tütsüsü

Ağaç - Ladin

Afirmasyon Kelimeler:

Başarılıyım, başarı olmaya devam ediyorum, refah içindeyim, zaman benimle birlikte benim iyiliğim adına alıyor. Döngülerimi tamamlıyorum.

Dagaz, gökyüzünde geçiştir. Gündüz ve ışık ile ilgilidir. Bize çalışmanın, üretmenin, görmenin önemini hatırlatır. Saklanmışlar ortaya çıkar.
Her şeyin bitmeye mahkum olduğunu ve yeniden başladığını bildirir. Şuan için iyi ya da kötü ne varsa bitecek ve yeniden başlayacak. Üzülme, korkma, tükenme bitecek ve yeniden başlayacak. Bu defa yeniden başlarken istediğin şekilde kurabilirsin.
Dagaz şiirin de der ki; Yaradan'ın görkemli ışığı olan Gün, İlahi güç tarafından gönderilir; insanların sevgisi de gün gibidir, umut ve mutluluk kaynağıdır, herkese hizmet eder.
Dagaz hızlı bir değişim getirir. Eğer yeni bir forma kavuşmaz isek tekrar eder.

Ya kendi kendini yiyen yılan gibi kendisinden bilgelik üretir ya da sonsuz bir döngü gibi aynı şeyi tekrar eder.
Sen Gününü ( günlerini) nasıl yaşamak istiyorsun?

Runeyi çevirirsek, Dagaz'ı zamana ve onun sürekli akışına bağlayan, amacı zamanı hızlandırmak ya da geriye döndürmek olan formüllerde kullanmayı mümkün kılan bir kum saatinin ana hatlarını göreceğiz.
Şahsen benim için rune, döngüsel olarak bir daire içinde hareket eden sonsuz yılanın sembolü ile ilişkilidir. Bu değişen, dönüşen, ancak yine de orijinal formuna dönen enerjidir.
Formüllerde, bu runeyi bir şeyi değiştirmek için bir işaretçi olarak bulabilirsiniz. Her şey değişmeli dagaz bu değişim ihtiyacına iyi gelebilir çünkü haftanın runesi olarak olumlu bir sonuç getirebilir.

Ancak dikkat etmelisin bu runeyi gece kullanma.
Dagaz ile çalış;

Hayatınızdaki karanlık dönemin sonunu yaklaştırabilir ve durumun başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilir

Kalıcı veya kronik hastalıkların tedavisinde yardımcı olur

Çevrenizdeki insanların görüş ve tutumları üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Kendi tutum ve davranışlarınızı değiştirmenize yardımcı olur

Psikolojik istikrar ve iç uyum sağlamaya yardımcı olur.

Dagaz rünesini çizebilirsin, imgeleyebilirsin. Ne yapacağım, nasıl yapacağım diye sorma ip uçları yazı da var. İçsel rehberine güven ve dagaz runesinin enerjisi sana iyi gelecekse onunla ne yapacağını sana söyler.
Kutlu olsun.

Darkon

Kayıtlı Üye
Işık ile ilgili olduğu için gece çalışmamalı ilişkisini anlıyorum. Genel olarak runelerin çalışılma zamanları var mıdır? Bana sanki yok gibi geliyor. Yanlış olabilir tabi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hayır zamanları yok. Dagaz gece de çalışılabilir sadece bu haftaya özel. Güneş tutulması var

Darkon

Kayıtlı Üye
Evet, zamanla deneyerek özel bir zaman diliminde çalışır diye bir şey olmadığını anlamıştım. Şüphede kalmayayım dedim. (y)

Zaman konusundan ziyade aktifleştirme kısmı da bana ilginç geliyor. Neye göre aktif oluyor-olmuyor çözemedim veya içsel rehberimle aram çok iyi değil :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Aktifleştirme çalışmaları yapıyoruz onlar tabi uzun eğitim konuları.

Ateş ve hava ile beslenen bir rune. Tütsü Ateş ve havayı temsil eder.

içsel rehberin ile Aran kötü olamaz sen dinlemiyorsundur ya da kendine güvenmiyorsundur. ( kişisel kendine güvenmeme sorunundan bahsetmiyorum elbet oda olabilir)
İçsel rehberimiz bize sürekli içsel ve dışsal mesaj gönderir biz onu bazen duymayız görmeyiz bazen anlamayız bazen önemsemeyiz bazen göz ardı ederiz. İçsel rehberimize güven burada başlar. Mantıklı ya da duygusal kararlar alarak onu işaretlerini görmemek yerine iyi ya da kötü fark etmeden içsel rehberimizin bizim yüksek iyiliğimiz adına çalışacağını bilip saçma yanlış aptalça demeden onun işaretlerine karşı kendimizi açmamız gerekir.

Darkon

Kayıtlı Üye
Aktifleştirme konusu eğitim almak gerekiyor doğru. Çünkü çok farklı şekillerde olabiliyor.

İçsel rehber bana hep üst benlik gibi bir kavram geldiği için bazen bariz işaretler de olsa anlamama, görememe olabiliyor sanırım(Ne uzun cümle kurdum ya). Dinlememe, güvenmeme bir yana daha çok verilen işaretlerin farkında olamamaktan dolayı bir körlük olabilir. Bizim iyiliğimiz adına çalışsa bile hayatta diyelim çok kişiyle, olaylarla iletişimdeysek çok bariz şeyler bile gözden kaçıyordur.:(

hekate22

Kayıtlı Üye
Aynen dünyevi benliğimiz yüzünden gözden kaçıyor- kaçırıyoruz- kaçırmak işimize geliyor.

Aynen dünyevi benliğimiz yüzünden gözden kaçıyor- kaçırıyoruz-
Aktifleştirme çalışmaları yapıyoruz onlar tabi uzun eğitim konuları.

Ateş ve hava ile beslenen bir rune. Tütsü Ateş ve havayı temsil eder.

içsel rehberin ile Aran kötü olamaz sen dinlemiyorsundur ya da kendine güvenmiyorsundur. ( kişisel kendine güvenmeme sorunundan bahsetmiyorum elbet oda olabilir)
İçsel rehberimiz bize sürekli içsel ve dışsal mesaj gönderir biz onu bazen duymayız görmeyiz bazen anlamayız bazen önemsemeyiz bazen göz ardı ederiz. İçsel rehberimize güven burada başlar. Mantıklı ya da duygusal kararlar alarak onu işaretlerini görmemek yerine iyi ya da kötü fark etmeden içsel rehberimizin bizim yüksek iyiliğimiz adına çalışacağını bilip saçma yanlış aptalça demeden onun işaretlerine karşı kendimizi açmamız gerekir.
Resmini çizip , karşıma koyarak pratik çalışabilsem faydası olurmu?

Alex06

Kayıtlı Üye
Mayıs ayı için bir rune paylaşsaniz ne güzel olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

Tabi o şekilde de çalışabilir rune harfleri

hekate22

Kayıtlı Üye

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bir karışıklık mı oldu? Resmi çizilip karşımızda dursa diye sorduğumun cevabı bumu?😊
Elim deymişken, bunu da sorayım, diğer aylar içinde aynı rune çalışabilirmi? Malum Merkür, bu yıl dört kez gerilicek...
Evet onun cevabı

ay ay değilde konu konu çalışmak daha mantıklı. Nisan ayında güneş tutulması vardı özellikle onun içindi. Merkür gerilemesi içinde farklı rünler çalışabilir. Daha onu inceleme fırsatım olmadı. Hazırlarsam açarım konusunu

hekate22

Kayıtlı Üye
Evet onun cevabı

ay ay değilde konu konu çalışmak daha mantıklı. Nisan ayında güneş tutulması vardı özellikle onun içindi. Merkür gerilemesi içinde farklı rünler çalışabilir. Daha onu inceleme fırsatım olmadı. Hazırlarsam açarım konusu

Tamam, teşekkürler.