Corona Virüsü

İbisu

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Eyl 2019
Mesajlar
355
Tepkime puanı
393
Evet ama taşıyıcılar var hala. Yaz mevsimi dünyanın heryerinde tropikal veya çöl iklimi olarak yaşanmadığı için ılıman kesimlerde yağışlı ve serin yerlerde virüs yaşamaya devam edecek diyorlar.

***

Kıșa da yeniden gelecek demelerinin sebebi bu. Küresel bağışıklık olusana kadar, hepimiz korona virüsünü bir çırpıda grip gibi kolayca atlatmaya başlayana dek bela kalkmayacak.

Eli mecbur sağlıklı olmak zorundayız. Vallahi sağlıklı olmaya mecbur bırakıldığımız için bazen sevinesim bile geliyor.

Kendi hayatını umursamayan insanlara ne halleri varsa görsünler derdik eskiden. Ama şimdi bilinçsiz davranan sokağa çıkan insanların kendimize hastalık dokunduracagindan korkuyoruz. Eli mecbur bir umursama oluşuyor.

Aynı şekilde kötü ahlaklı birine de ne hali varsa görsün diyoruz. Halbuki ahlakı bozuk olanlar çocuklarımızı okullarda, sokaklarda, Youtubta korona virüs gibi hasta ediyor. Kendimiz için umursamamız gereken şeyler olduğu gibi bütünün ihyasına katkı olarak ta umursamamız gereken şeyler olmalı. Umursamaz davrandıkça da örümcek ağına dolașmadıkça harekete geçemiyoruz. Örümcek ağına bulaşınca da çırpındıkça örümceğin işini kolaylaştırırsın zaten. İnsanlık hipnoz altına girdi şu an. Kimseyi de uyandırmak hiç kolay değil.

Virus sinir uçlarımıza dokundu diye kendimiz kadar etrafı da umursuyoruz. Halbuki fıtratını bozmuş kişiler, dejenere olmuş insanlar da yayılıyor. Enerji vampirleri, gerilimle beslenen insanlar, karadelik insanlar da ruhsal haller bulaștiriyorlar. İnsanlar coranadan once de mutsuzluk hastasiydilar. O hastalık daha tehlikeli.
Toplu bağışıklık kısmına katılmıyorum virüsün ciğerlerde kalpte böbreklerde beyinde kalıcı hasar meydana getirebildiğini erkekleri kısır edebildiği yazıyor
 

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Katılım
31 May 2016
Mesajlar
94
Tepkime puanı
197
Konum
Mars
Dünya sağlık örgütü yaptığı açıklamada 2. Dalganın her an başlayabileceğini söyledi.

DSÖ Acil Durum Bölümü’nü yöneten Dr. Ryan, birçok ülkede korona virüs salgınının yavaşladığını hatırlatırken, “Buna rağmen Orta ve Güney Amerika’da, Güney Asya’da ve Afrika’da salgın hız kazanıyor. Salgın genelde dalgalar halinde geliyor. Bu da salgının ilk dalgasını atlatan bir yerde bu yılın sonunda tekrar salgın patlayabilir. Ayrıca önlem ve yasaklar çok erken kaldırılırsa enfeksiyon oranı da artabilir” ifadesini kullandı.
 

dünyalı

Tecrübeli Üye
Katılım
18 Nis 2010
Mesajlar
418
Tepkime puanı
715
Başka ülkeleri bilmem ama TR erken saçıldı...şu aşamaya kadar önlemler iyiydi ama şu ara gevşetikdiğini düşünüyorum. .. Bodruma yasak kalkmasıyla kaç kişi gitti...şart mı yani bu sene de havuza denize gimeseler olmuyor mu? Oteller açılacak riskli bir tutum....rezerve yaptığım otel tatilini bu sene iptal ettirdim... ne olur ne olmaz.......
 

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Katılım
30 May 2013
Mesajlar
68
Tepkime puanı
3
Konum
Istanbul
İnsanlarımızın daha duyarlı ve bilinçli olması gerekirdi. Kendimiz ve özellikle etrafımızdakiler için kendi karantinamızı oluşturmamız şart. Karsta bunu dikkate almayan birinin kaptığı hastalık İstanbul da kurallara uyan sadece markete çıkan birini bulabilir ve onun hakkına girebilir. Azami dikkat edilmesi gerekiyor. Malum herkes bu hastalığı yenemiyor bunun bilincinde olmalıyız.
 

Mew

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Şub 2021
Mesajlar
33
Tepkime puanı
30
Grip olduğum zaman kaynağı buldum.Üç adet rusyadaki büyücü bunun kaynağıydı.Zihinlerinden geçen görüntüleri görmek için kapı açıp ne imajine ettiklerini gördüm.Sarı ışık içinde insanları tutup hastalığı naklediyorlardı.O sıralar korona virüs yeni çıkmıştı.Rüyalarımda gördüğüm bir fare varlık vardı.Ben ona fare kraliçe diyordum.Bu varlıkla yemek karşılığında anlaşma yaptım.Fareleri kontrol edip hastalığı yayması onun göreviydi.Bende rus büyücülerden öğrendiğimi uygulamaya başladım.Korona virüsü yaymamın sebebi dişimin kırılmasıydı.
Devlet hastahanesinde dişçiye gitmiştim.Dişçideyken telefon çaldı.Telefonun sesi yüksek olduğundan söylenenleri duyabiliyordum.Hastanın dişinin bir kenarını kalitesiz malzemeden yapacaksın dedi ses.Yapmazsan seni işinden ederim.Ön dişini iyice oy diğerleride sallanıp düşsün.Sonradan bu kişinin artık teşkilata çalışmadığım için avrupadaki dostlarının telefona çıkmaması nedeniyle bunu yaptığını öğrenecektim.
Korona virüs yayılmıştı.Bundan kar sağlayanların parayla adam tutup spreylerle hastalağı yaydığını duydum.Neyse günler ilerledi ve her şey daha kötü gitti.Bu sefer yerin altındaki nükleer sığanaklardan normal sığınaklara biyolojik silahları buldum ve onları da yaydım.
Saldırı büyülerini yönlendirdim ve dünya nüfusunu azaltmak amacıyla elimde olan her şeyi kullanıyorum.
Yukardaki okuduğunuz her şey hayal ürünüdür.
 

Similar Threads

4
Cevaplar
7
Görüntüleme
483
43887
4
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
262
Üye silindi 70925
Ü
Üst