Corona Virüs bağlantılı kehanetler

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Paranormal bir sitedeyiz yakin gelecege dair ruya goren , duyum alan hic yokmudur paylassaniz sanirim kimse topa tutmaz sizleri.
Bundan 2 3 ay önce Istanbula döndüğüm de rüyada batıya doğru baktığımda sabaha karşı dolunay ve güneşi tutulmuş bir şekilde gördüm.
Elimden geldiğince rüya da gördüğümü resmini yapmaya çalıştım.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
İster inanın ister inanmayın ama birşey paylaşmak istiyorum. Zira bu paylaşacağım şey vesilesi ile bir kişi bile kurtulsa benim için veli nimettir.

Arkadaşım bana ses kaydı gönderdi. Seyyidlerden biri (Resulullah sav efendimizin soyundan) Resulullah ı rüyasında görüyor. Resulullah'ın yanında hem ehl-i beyt'ten hem ashabtan birileri varmış. Peygamberimiz, Rüyayı görene; "Seyyidim, sana bir tarif vereceğim. Onu ailenle birlikte uygula ve ulaşabildiğin kadar kişiye ulaştır. İnşaallah uygulayan kişiler bu beladan korunacaktır" diye buyurmuş ve tarifi şu şekilde vermiş: sen ve ailene yetecek şekilde hakiki bal'ın içine kabuğunu soyduğun ayva'yı küp küp dilimleyerek çekirdekleriyle birlikte kat ve dinlenmeye bırak taki bal ayvanın parçalarına nüfuz etsin. Sonra sütü kaynat ve çok cıvık olmayacak kadar balın üzerine ekleyip iyice karıştır ve ailenle onu yiyin.

Gören şahıs diyor ki ilk gördüğümde önemsemeyince aynı rüyayı peşpeşe en az 3 kez gördüm ve sizin (anlattığı alim zat) vasıtanızla yaymaya karar verdim.

Dileyene rüyayı görenin alim'e anlattığı ses kaydını gönderebilirim.
Ve yine dileyen googleden ayvanın faydaları ile ilgili hadisi şerifleri inceleyebilir.

Son düzenleme:

pisipisipis

Kayıtlı Üye
İster inanın ister inanmayın ama birşey paylaşmak istiyorum. Zira bu paylaşacağım şey vesilesi ile bir kişi bile kurtulsa benim için veli nimettir.

Arkadaşım bana ses kaydı gönderdi. Seyyidlerden biri (Resulullah sav efendimizin soyundan) Resulullah ı rüyasında görüyor. Resulullah'ın yanında hem ehl-i beyt'ten hem ashabtan birileri varmış. Peygamberimiz, Rüyayı görene; "Seyyidim, sana bir tarif vereceğim. Onu ailenle birlikte uygula ve ulaşabildiğin kadar kişiye ulaştır. İnşaallah uygulayan kişiler bu beladan korunacaktır" diye buyurmuş ve tarifi şu şekilde vermiş: sen ve ailene yetecek şekilde hakiki bal'ın içine kabuğunu soyduğun ayva'yı küp küp dilimleyerek çekirdekleriyle birlikte kat ve dinlenmeye bırak taki bal ayvanın parçalarına nüfuz etsin. Sonra sütü kaynat ve çok cıvık olmayacak kadar balın üzerine ekleyip iyice karıştır ve ailenle onu yiyin.

Gören şahıs diyor ki ilk gördüğümde önemsemeyince aynı rüyayı peşpeşe en az 3 kez gördüm ve sizin (anlattığı alim zat) vasıtanızla yaymaya karar verdim.

Dileyene rüyayı görenin alim'e anlattığı ses kaydını gönderebilirim.
Ve yine dileyen googleden ayvanın faydaları ile ilgili hadisi şerifleri inceleyebilir.
Bu olay yalan çıkmış yanlız

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Bu olay yalan çıkmış yanlız
Nerden duydunuz yada okudunuz, kaynak var mı? Merak ettiğim için soruyorum. Zira ben, kaynağıda inceleyen ve önemseyen bir araştırmacıyım. Birileri gibi araştırmacıyım deyip kaynağı umrumda değil deyip sırf mizah niyetine bazı değerleri karalamaya çalışmıyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Okadar cok boyle seyler cikiyorki inanasimiz gelmiyor ama sizi burdan takip ettigim kadarıyla denemeye deger tesekkurler verdiginiz bilgi icin
Teşekkür ederim. Ayvanın zaten mideye, sindirime, bağışıklığa ve göğüs darlığına iyi geldiği biliniyor. Bu konuda hadisler de var. E rüyada da ters, aykırı birşey söylenmemiş. Bu yüzden denemekle birşey kaybetmiş olmayız.

Seuta

Kayıtlı Üye
4

43887

Paranormal bir sitedeyiz yakin gelecege dair ruya goren , duyum alan hic yokmudur paylassaniz sanirim kimse topa tutmaz sizleri. Ben hisli biri degilim ama ruyamda 5 6 kisinin once tarlaya yem attığını daha sonra tarlada yemi yemeye cikan hayvanlari avlandığını gormustum bundan bir ay once simdi anliyorumki avlanan yaşlı insanlarimiz ama avlayan kim ?

Rüyanız da tarlaya atılan yem bile isteye sürülmüş. 5-6 kişi dışardan etki demektir. Sayısal anlamda değisim karmaşadır. Hayvanların yemesi ve avlanması sıkıntıya işaret eder. Şu an yaşadığımız durumlarla alakalı hayvanlar virüsü bünyelerinde barındırıyor. İnsanlar ise sebeplisi yine insanlar yok ediyor. Suçlu insan :))
Bundan 2 3 ay önce Istanbula döndüğüm de rüyada batıya doğru baktığımda sabaha karşı dolunay ve güneşi tutulmuş bir şekilde gördüm.
Elimden geldiğince rüya da gördüğümü resmini yapmaya çalıştım.

Rüya sıkıntıya işaret eder. Batı' ya doğru bakmıssınız. Güneş batıdan batar. Siz ise sabaha karşı görmüssünüz ilk karmaşa burada. Dolunay gergin bir enerjidir. Güneş tutulması ise yaşanılan duruma göre (-/+) yılları etkiler. Yanyana görülmesi büyük olayların yaşanacağına işarettir. Ay; aile yuva-duygusal alan, dişil yan, Güneş yönetim şekli, liderler, hükümet, sağlık kalitemiz, eril yan ikisinin beraber yanyana olması sıkıntılıdır. Dolunay ayrı, Güneş tutulması ayrı zamanlarda yaşanır.İkisinin beraber olması majör etkiler içerir. Olağan dışıdır. Düzenin dengenin bozumuna işarettır.

Hayrolsun rüyalarınız ?

Seuta

Kayıtlı Üye
Rüyanız da tarlaya atılan yem bile isteye sürülmüş. 5-6 kişi dışardan etki demektir. Sayısal anlamda değisim karmaşadır. Hayvanların yemesi ve avlanması sıkıntıya işaret eder. Şu an yaşadığımız durumlarla alakalı hayvanlar virüsü bünyelerinde barındırıyor. İnsanlar ise sebeplisi yine insanlar yok ediyor. Suçlu insan :))

Rüya sıkıntıya işaret eder. Batı' ya doğru bakmıssınız. Güneş batıdan batar. Siz ise sabaha karşı görmüssünüz ilk karmaşa burada. Dolunay gergin bir enerjidir. Güneş tutulması ise yaşanılan duruma göre (-/+) yılları etkiler. Yanyana görülmesi büyük olayların yaşanacağına işarettir. Ay; aile yuva-duygusal alan, dişil yan, Güneş yönetim şekli, liderler, hükümet, sağlık kalitemiz, eril yan ikisinin beraber yanyana olması sıkıntılı düzen denge bozumuna işaret.

Hayrolsun rüyalarınız ?
Tesekkurler ne guzel yorumladiniz yapan insan ceken yine insan , pispisinin ruyasi acayip huzur verdi bana gorselde demekki duzen denge bozulmarini seven bir kisilikmisim neyse konu dagilmasin iyi forumlar ?

Zek0808

Kayıtlı Üye
Bence zenginler küçülmeye gidecekler önce.
Onlara da şans veriliyor kozmos tarafından. Ta ki sınıf farkı minimuma gelene kadar.

Üzüm bağları olanlar, organik tarım tesisteri olanlar, dünyanın heryerinde lux mekanları hatta adaları olan kişiler mülkiyetini yönetme zaafına girecekler. Küçülme onlar için tek çıkar yol.

Neden? Çünkü kriz dönemlerinde yönetmesi en zor olan kaynak para kaynağı değil, insan kaynağıdır. Malını kime emanet edebilirsin ki?

İnsanlar çaresiz kaldıkça depresyona girmeye, depresyona girdikçe de adaletsiz olduğunu bildiği sisteme savaş açmaya meyillidirler.

Yozlaşmış Sisteme savaş açmanın bir cephesi de sembolik yozlaşmış zengin yağmalamaktır.

Bu kadar basit. Tarih böyle. Zorlayıcı şartlar zaten ortada.

Bir ice bucket challenge bile ńe kadar kolay viral oluyor. O halde ilk migrosun yagmalanmasi viral üstü viral olur ?‍♀️ insan başkasından cesaret bulan da bir varlık.

Ama asıll korku, zenginliğini sosyal medyadan birilerinin gözüne soka soka, hatta toplumun sinir uçlarını tahrik etme üzerinden yükselmiş ve halk nazarında öfke toplamış olan kişilerin yaşadığı korku olacak ?

Allah yardımcıları olsun. Linç nasıl yapılırmıș asıl o zaman görürler artık. ?
Umarım dediğin gibi olur. O kadar rahat görünüyorlar ki, insan ‘Kötüye bişey olmuyor, olan garibana olacak yine.’ diye düşünüyor. Bir de ben bu virüsün doğal yoldan çıkmadığı, birileri tarafından salındığını düşünenlerdenim. Bu sebeple şey de geliyor insanın aklına; ‘Bu vebayı salan mutlaka çözümünü bulup salmıştır. Kendi aşılarını olup ya da ilaçlarını alıp kendilerini korumaya almışlardır da bu mikrobu öyle salmışlardır.’

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Virüs hakkında ilginç bir videoya rasladım bu akşam. Forum halkının da yorumlarını merak ettiğimden paylaşmak istedim.

Ü

Üye silindi 58480

Dünyada en çok askeri üssü olan ülke USA.

Silahlanmaya en çok fon ayıran, hatta dünyadaki bütün terör gruplarını silahlandirarak dünyayı 2. Dünya savaşından beri kısık ateşte pişiren de Amerika.

Ama Italya' dan hemen sonra ölüm oranının en fazla olduğu ülke de Amerika. Italyaya yaklaşıyor sayı.

Yani Amerika kontrol edemediği yerden paçayı ele vermiş durumda. Eyaletler Beyaz Saray'dan bağımsızlık talep ediyorlar.

Amerikayı, Amerika Birleşik Devletleri yapan tek reel faktör vardı: o da Amerikanın dünyanın jandarması olması ve dünya üzerindeki kendine biçtiği misyonu idi. Ama o misyon artık Vahdettin osmanlısına döndü. ?‍♀️

Iran direndi, Çin direndi, Avrupa kıta olarak direndi. Biz direndik. Çünkü Amerikanın zaafını gördük artık. Araya yaptırımlar girdi, yaptırımlara direnirken de virüs girdi işin içine. Virüs tüm planları bozan bir Hızır oyunu olarak hala gizemini koruyor.

Amerika elindeki son mermilerini sıkıyor. Hem de artık boşa sıkıyor. Kendi kendini içten parçalayacak eğer bir süre daha dünyaca dayanabilirsek.

Kehanet tutacak. Amerikanın son başkanı Trump. Trumptan sonra birleşik devletler ya karar alarak dağılacak ya da kaos ile.

Virus Amerika için karınca ve aslan kıssası gibi.
Yaban karıncası aslanın kulağından girer ve beynini kemirir.

Ü

Üye silindi 57044

Her ne kadar çeşitli komplo teorileri ortaya atılsada; corona virüs tamamıyla üst gücün, üst aklın kontrolündedir..

Zannedildiği gibi laboratuvar ortamında oluşturulduğunu kabul edelim bu virüsün.. Bir takım elitlerin ve dünyayı yönetmeye çalışan güçlerin çıkardığını varsayalım... Virüs hiç kimseyi es geçmiyor.. Sporcular, hollywood yıldızları, başkanlar ve başkan eşleri.. hepsine bulaşıyor.. Yaradan dışında başka güçlerin var olduğuna inanmakta o kadar ısrarcısınız ki...

Hadi diyelim bu virüs gerçektende laboratuvar ortamında oluşturuldu.. küresel ve elit güçlerin dünya nüfusunu azaltmaya yönelik bir hareketi... fark etmez.. yinede yaradan yapmış olur.. Kralların kalpleri Allah'ın avucunun içerisindedir, onları dilediği gibi evirir ve çevirir...

star53

Kayıtlı Üye
İnternette bir video dolaşıyor şu aralar. 25 dakikalık bir uzunluğu var. İçeriğini başka bir yazardan alıntılıyorum;
* aşısı hazırda bekletilen bu virüs para için yapay olarak fransızlar tarafından geliştirildi diyor.

* 2003 yılından beri geliştiriliyor. ispat olarak patent enstitüsü üzerinden sorgulayabileceğimiz patent numaraları veriyor.

* sonraki yıllarda sars ile birleştirilmiş, fareler üzerinde deneyler yapılmış.

* yapılan tüm çalışmaları patent belge numarası vererek ispatlıyor, hatta diyor ki internete girin bu numarayı yazın patentin belgesini göreceksiniz.

* ellerinde aşı varmış, fransızlar yakın bir gelecekte dünyaya ilan edecekmiş. hatta doğrudan diyor ki pasteur enstitüsü aşıyı ilan edecek. bekleyin ve görün diyor.

* çocuklara geçmiyor olmasının sebebi de, koronavirüs aşısının kızamık aşısı içeriğine benziyor olması. kızamık aşısı olmayan çocuklarda istisnai olarak görülebilir diyor.

* bunları açıkladığım için can güvenliğimden şüphe ediyorum, koruma talep ettim, intihar etmeyecek kadar sağlıklı bir ruh halim var diyor.
Video bu. Vakti olanlar izleyebilir.

star53

Kayıtlı Üye
kızamıkla ne ilgisi varmış, bu kadar yaşlı insan kızamık aşısı olmadı mı çocukken? ya da çocukken olduğumuz aşılar yaşlanınca geçerliliğini mi yitiriyor? bilgim yok bu konuda...
Küçükken yapılan kızamık aşısı ile 2. yapılan aşının içeriği daha farklı galiba. Bir bakınca okuduğumdan bu sonucu çıkardım. Ve bireylerde ikinci aşıdan sonra kızamığı bağışıklık sistemi ömür boyu tanıyor. Ama bu virüsü tanımaması olası. Sadece teori olduğu için teorik fikirler yürütebiliyorum :p

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1136 Ekli dosyayı görüntüle 1138
Konuya uygun mu bilmiyorum ama oyun kartlarından bunlar
Biz oyuda ki hamleyi unuttuk ama onlar bu hamleyi yapalı 10 sene olmuş.

Teknoloji ve Uluslararası Kalkınmanın Geleceği için Senaryolar

Yıllardır öngörülen küresel salgın geldi. Hızla yayılan virüs, salgınlara en hazırlıklı ülkeleri bile altüst etti.
Küresel salgın sırasında tüm dünyada liderler yetkilerini genişletti. Yüz maskelerinin kullanımının zorunlu hale gelmesinden, tren istasyonları ve süpermarketler gibi toplumsal alanlara girişlerde vücut ısısı kontrollerine kadar çok sıkı kural ve kısıtlamalar uygulandı.
Salgın tüm dünyayı sardı.
Tedbirlerin uygulanması gelişmiş ülkeler için bile büyük sorun oldu.
Fakat birkaç ülke üstesinden daha iyi geldi; özellikle Çin.
Çin hükümetinin tüm vatandaşlar için zorunlu karantinayı hızlı bir şekilde koyup uygulaması ve tüm sınırları anında kapatması milyonlarca can kurtardı.
Virüsün yayılmasını diğer ülkelerden çok daha erken durdurmaları salgın sonrası hızlıca toparlanmalarına imkân verdi.
Küresel salgının ekonomiler üzerinde ise ölümcül bir etkisi oldu. Hem insanların hem de malların uluslararası hareketliliği durma noktasına geldi, turizm gibi zayıf endüstriler ve küresel tedarik zincirleri etkilendi.
Yerelde bile, normalde en hareketli olan dükkânlar ve ofis binaları hem çalışanlar hem de müşterilerden yoksun şekilde aylarca boş kaldı.
Korumacılık ve ulusal güvenlik kaygılarıyla hareket eden ülkeler, Çin'in güvenlik duvarlarını taklit ederek kendi bağımsız, bölgesel tanımlı teknoloji ağları oluştururlar. Hükümetler internet trafiğini denetlemek konusunda çeşitli derecelerde başarıya sahiptir ancak bu çabalar yine de 'dünya çapında' internetin etkisini kıramadı.
Küresel gıda ve kaynak kıtlığı karşısında ülkeler iç piyasalarını ithalata karşı korumak ve tarımsal ürün ve diğer emtia ihracatını azaltmak için ticaret bariyerlerini yükseltti. 2016 yılına gelindiğinde, ülkeler Berlin Duvarı'nın yıkılışı sonrası dünyaya damgasını vuran küresel işbirliği ve birbirine bağlılığın en zayıfladığı döneme girdi.

www.rockefellerfoundation.org/news/publications/scenarios-future-technology adresinden paylaşıldı ne yazık ki kaldırılmış.

S

Sehane

İnternette bir video dolaşıyor şu aralar. 25 dakikalık bir uzunluğu var. İçeriğini başka bir yazardan alıntılıyorum;
* aşısı hazırda bekletilen bu virüs para için yapay olarak fransızlar tarafından geliştirildi diyor.

* 2003 yılından beri geliştiriliyor. ispat olarak patent enstitüsü üzerinden sorgulayabileceğimiz patent numaraları veriyor.

* sonraki yıllarda sars ile birleştirilmiş, fareler üzerinde deneyler yapılmış.

* yapılan tüm çalışmaları patent belge numarası vererek ispatlıyor, hatta diyor ki internete girin bu numarayı yazın patentin belgesini göreceksiniz.

* ellerinde aşı varmış, fransızlar yakın bir gelecekte dünyaya ilan edecekmiş. hatta doğrudan diyor ki pasteur enstitüsü aşıyı ilan edecek. bekleyin ve görün diyor.

* çocuklara geçmiyor olmasının sebebi de, koronavirüs aşısının kızamık aşısı içeriğine benziyor olması. kızamık aşısı olmayan çocuklarda istisnai olarak görülebilir diyor.

* bunları açıkladığım için can güvenliğimden şüphe ediyorum, koruma talep ettim, intihar etmeyecek kadar sağlıklı bir ruh halim var diyor.
Video bu. Vakti olanlar izleyebilir.
Peki bu konunun kehanet tarafı nedir acaba? :) Kişinin herhangi bir kahin kimliği yok, daha çok teoriler üzerine. Bu mesajınızın konuya uygunluğunu sorgulatıyor benim için.