Corona Virüs bağlantılı kehanetler

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Uzaylı aktivitelerim sonucu %90 savas görüyorum %10 ise kendi yasantı ve teknolojileri. Teknolojik ve yasamları dünya üzerinde anlatacak nesne veya alet karsılıgı olmadıgı için açıklayamıyor ve anlatamıyorum. Savaslarda ise genelde yüksek bir binadan bakarken görüyorum sonucunda hep dünya kaybediyor. Bir keresinde zemine inmiştim parlak tek katlı yapılar vardı platinyum gibi maddelere benziyordu acık alan cok parlak örnek ufuga bakamıyorsunuz diger yerler yeşillik. Şöyle düşünün sadece tek taklı parlar yapılar diger yerler yemyesil nerden bakarsanız bakın ufugu görebiliyorsunuz parlak ve canlı ortam on numara. Sonra hiç tek gezmiyorlar 7-8 kümeler halinde. Gelelim niye yazıyoruz.

Malum son dönem corona olayları benim teorim bu vrüs bitince ortaya cok farklı bir olay bir gizlilik cıkacak. Sadece sabredenlerin ve hayatta kalacagı çok güzel bir dünya bizi bekliyor olacak.
2. teorim ise bazı güçlü ülkeler çok insan kaybedecek neslini yitirecek düzeye gelecek ve bu nedenle 3. dünya savasları ve isyanlar cıkacak.

Hayatta kalanlar dünyada yaşamak zorunda mı kalacak peki?

4

43887

* Corona: Bir şeyler yanlış gidiyor...! *
? Wuhan a Şanghay = 629 km
? Wuhan a Pekin = 1052 km
Wuhan - Milano = 8700 km
? Wuhan a New York = 12000 km
? Wuhan a Etli = 8670 km
? Wuhan - Londra = 8880 km
? Wuhan - Paris = 8900 km
? Wuhan - İspanya = 9830 km
? Wuhan - Hindistan = 3575 km
? Wuhan a İran = 6560 km
? * Bir şeyler yanlış…!
? Corona virüsü, Çin'deki Wuhan şehrinden kaynaklandı ve şimdi dünyanın her köşesine ulaştı, ancak bu virüs Çin'in başkentine ulaşmadı: Pekin ve ekonomik sermaye: Wuhan yakınlarındaki Şangay, neden ...?
? Pekin, Çin'in tüm liderlerinin yaşadığı, askeri liderlerin burada yaşadığı, Çin'in gücünü yönetenlerin burada yaşadığı şehirdir, Pekin'de kilitlenme yoktur! Açık! Corona'nın burada bir etkisi yok, neden ...?
? Şangay, Çin'in ekonomisini yöneten bir şehir, Çin'in ekonomik başkenti, burada Çin'in tüm zenginleri yaşıyor! Sektörü çalıştıranlar burada kilitlenme yok, burada koronanın etkisi yok…! * Neden ...? *
? Corona, tüm dünyada panik yaratmanız gerektiği söylenen bir pandemik virüstür, ancak Pekin ve Şangay'a gelmeyeceksiniz, Çin'e dünyanın en büyük gelişmiş ülkeleri sormak zorundadır. Corona durdurulamadı! Corona dünyanın büyük şehirlerinde terör yarattı, peki bu virüs neden Pekin'e ulaşmadı…? ; Neden Şanghay'a ulaşmadı ...? * Neden ...? *
? Pekin ve Şangay, Wuhan'a bitişik bölgelerdir! Wuhan'dan virüs dünyanın her köşesine ulaştı, ancak bu virüs Pekin ve Şanghay'a ulaşmadı…! * Neden ...? *
? Bugün, tüm Hindistan kilitli ! Ekonomimiz durma noktasına geldi, ancak Çin'in tüm büyük şehirleri açık ve şimdi 8 Nisan'dan itibaren Çin Wuhan'ı açıyor! Bütün dünya virüsle kaplanmış! Şimdi Çin'de yeni vakalar gelmiyor ve Çin açık…! * Neden ...? *
? Bir başka büyük şey, dünyadaki borsa neredeyse yarı yarıya düştü! Ama Çin'in payı - pazar 3 bin oldu, bu sadece 2700'de! Bu virüsün Çin pazarına da bir etkisi yok…! * Neden ...? *
Bunlar ne olursa olsun, koronanın Çin'in dünyayı imha için bıraktığı Çin'in bir biyokimyasal silahı olduğuna işaret ediyor! Bazı insanları öldürdükten sonra Çin bu virüsü kontrol altına aldı! Belki de dünyayla paylaşmadığı ilacı var!
*Neden…?*
Alıntı
Akıllarda şüphe uyandıran maddelerden. Açıkçası bende de bu şüpheler yok değil. Yaptığım bakımlarımda da işaretleri gözüküyor. Hainlik entrikalar...Tabi bu hainlik Çin değil onun üzerine oynanan oyunlar üzerine de çıkıyor. Yakında çıkar kokusu şimdi insanlar yaşam savaşı veriyorlar. Nisan ayı da zorlu geçecek. Şimdi gözler ABD'de onların sınavları da ağır olacak.

star53

Kayıtlı Üye
Ben süreci çok iyi yönettiklerini düşünüyorum. Kendi ayaklarına sıkmadılar, virüsü başarıyla diğer ülkelere ulaştırdılar. Ödül olarak ise ekonomileri dağılmadı.

4

43887

Ben süreci çok iyi yönettiklerini düşünüyorum. Kendi ayaklarına sıkmadılar, virüsü başarıyla diğer ülkelere ulaştırdılar. Ödül olarak ise ekonomileri dağılmadı.
Evrenin yasalarına inancım tam. Ne ekersen onu biçersin. İşin içinde bir hinlik oyun varsa en çok gelir onun ayağına dolanır. Teoriler geliştirilebilir. Çin üzerinden oyun oynandıysa Çin'ı malüp etmedikleri kesin. Ellerine yüzlerine bulastırdılar bu noktada. Virüs bu sözden laftan anlamaz ki ?

star53

Kayıtlı Üye
Bunu biyolojik savaş niyetine yaydılarsa önümüzde bol bol benzer reaksiyonlar göreceğiz zaten. Zarar gören de her zamanki gibi halklar olacak :(

jensına

Kayıtlı Üye
Hindistan
vietnam
tailand
venuzela
afrika
Bu ülkelerde insanların çok çok büyük bölümü malesef ölecektir bu ve bunun gibi bir çok ülke var üstteki aşı, önlem vs olmazsa burdaki oranlar 1 milyar kişiye ulaşcak. Bulasanı demiyorum ölenleri diyorum diger ülkelerle birlikde 2-3 milyar kişiyi bulabilir tabi bu noktaya gelirken birçok ülke çini sorgulamaya baslayacak en ufak patlakda abd,fransa,italya, ispanya gibi ülkeler birleşip çine savaş acabilir Abd bir ıslık çalsa zaten arkadasından rahat 20 ülke gelir. Bu durumda bahsettiğimiz 2milyar kişi 3-4 milyara kadar gidebilir. Tabi bunlar teori ve seneryo ama gerçekleşme ihtimalide herzaman var.

Ü

Üye silindi 56746

Hindistan
vietnam
tailand
venuzela
afrika
Bu ülkelerde insanların çok çok büyük bölümü malesef ölecektir bu ve bunun gibi bir çok ülke var üstteki aşı, önlem vs olmazsa burdaki oranlar 1 milyar kişiye ulaşcak. Bulasanı demiyorum ölenleri diyorum diger ülkelerle birlikde 2-3 milyar kişiyi bulabilir tabi bu noktaya gelirken birçok ülke çini sorgulamaya baslayacak en ufak patlakda abd,fransa,italya, ispanya gibi ülkeler birleşip çine savaş acabilir Abd bir ıslık çalsa zaten arkadasından rahat 20 ülke gelir. Bu durumda bahsettiğimiz 2milyar kişi 3-4 milyara kadar gidebilir. Tabi bunlar teori ve seneryo ama gerçekleşme ihtimalide herzaman var.
Artık her şeye ihtimal dahilinde bakıyorum, senaryo diyemiyorum. Şu yaşadıklarımızı anca rüyamda görebilirim derdim eskiden olsa, senaryo gibi ama gerçeğin ta kendisi...

Ü

Üye silindi 70925

Hindistan
vietnam
tailand
venuzela
afrika
Fransa'da ki doktorlar, Covid-19 aşı denemelerini Afrika'da başlatacaklarını söylediler. Belki nüfusun azalmasına da sebebiyet vericekler?

Sömürgeci zihniyet işte.?

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Fransa'da ki doktorlar, Covid-19 aşı denemelerini Afrika'da başlatacaklarını söylediler. Belki nüfusun azalmasına da sebebiyet vericekler?

Sömürgeci zihniyet işte.?
Coğrafi keşifler , Amerika'nın keşfi ve sonrasında yerli insanları katlettikleri gibi. Sömürgeci ruhlarından asla vazgeçmeyecekler. Söylenildiği gibi bunlardan daha tehlikeli bir virüs yok. Ama mazlumun ahı indirir şahı demişler
Umarım planları, başlarına dolanır...

4

43887

Ünlü bilim adamı Stephen Hawking'in salgın sonrası kehanet gibi uyarı da dikkat çekmektedir. İngiliz fizik profesörü Stephen Hawking genel görelilik ve karadeliklerle ilgili araştırmalarıyla ün kazanmıştı. Hawking sıklıkla kendi araştırma alanından çıkarak, önümüzdeki dönemlerde insanlığı bekleyen zorluklar ve varoluşsal tehditlere de dikkat çekti. Bu konulardaki açıklamaları basının manşetlerinde yer alırken bazen de tartışma yarattı. Stephen Hawking tüm yumurtaları aynı sepete koymayı doğru bulmayan bir kişi. Bu örnekteki sepet ise Dünya oluyor.
Hawking’e göre insanlığı Dünya’dan silecek olaylar
Hawking on yıllardır insanlığın diğer gezegenlere kalıcı olarak yerleşmek için harekete geçmesi gerektiğini söylüyordu. Bu açıklamaları sıklıkla manşetlerde yer aldı.
Hawking’e göre insanlığı Dünya’dan silecek olaylardan kaçmak mümkün değil. Bu olaylar arasında göktaşı çarpması gibi kozmik olayların yanı sıra yapay zekâ, iklim değişikliği, genetiği değiştirilmiş virüsler veya nükleer savaş gibi olaylar da olabilir varsayımlarında bulunmuştur. Kehanet içeren sözleri 2020 yılında gündemimize oturan konulara paralellik gösteriyor.