Corona ile Mücadele

arifaydin

Kayıtlı Üye
Sevgili mabet üyeleri , hepinize merhaba.
Babamın 4 gün önce başlayan eklem ağrıları ve halsizliği üzerine test yaptırdık ve dün sabah testi maalesef pozitif çıktı.
Şu an evde ben (19) ve babam (52) varız.
Babam daha önce 2 defa zatürre atlattı.
Koronavirus ile mücadelede ne yapmam gerektiğini hala anlayamıyorum zira her kafadan bir ses çıkıyor. Beslenmenize dikkat ediyorum ancak bugün halsizliği arttı ve odasında inlemeye bile başladı. Inanılmaz korkuyorum. Yakında bende de belirtiler başlar büyük ihtimal. Bu hastalığı atlatmış olanlarımız varsa ne yaşadığını biraz anlatırsa çok mutlu olurum. Çünkü ateşi biraz çıktığı an panikliyorum. Önerilerinizi de beklerim. Teşekkürler
İnternette "dr. aidin salih " hanfendinin videolarını izlemiştim. Açlık ile tadaviden bahsediyordu. Dizimde 2 aydir geçmeyen bir ağrı vardı. Kremlerle ağrı azalıyor ancak bırakınca tekrar ağrım aya devam ediyordu. Bendr 7 gün su orucu tuttum. Dizimde ki ağrı iyileşti. Artık krem kullanmıyorum. 11 günlük açlık orucu için kemikteki kanser yok olur diyor.

Keira

Moderator
Dua etmekten başka yapacak birşey yok! Corona virüs tedbirde dinlemeyebiliyor.. En kral tedbiri alan kişide bile corona virüs gözlemlenebiliyor.. Aynı şekilde hiç tedbir almayan, maskesi çenesinde gezen bir kişide bile corona virüs gözlemlenmeyebiliyor..

Daha öncede söylemiştim bunu.. Corona virüs ilahi bir programdır.. Bir çok dilde taç anlamına gelmektedir.. Zaten doğal olarak taç çakra canlanmıştır zihninizde.. Doğanın, Allahu teala'nın bir programı ve yöntemidir corona virüs.. Kendini çok seven bir insanı yakalayabilir ve buna şaşırmayız.(örnek; Fatih Terim).. Fakat kendini görünüşte hiç sevmeyen bir insanıda yakalayabilir.. Çünkü biz onun içselliğini bilmiyoruz.. Allahu teala biliyor onun içselliğini.. 5 defa hacca gitmiş birisini yakalıyor.. Fakat 7-24 maskesiz gezen bir şarapcıyı yakalayamayabiliyor mesela.. Dediğim gibi içseli Allahu teala bilir..

Benim gözlemime göre bu virüs en çok kendini seven kişileri yakalıyor.. Çünkü Allahu teala kendini sevenlerden nefret eder.. Bir adam kendini seviyorsa Allahu tealaya karşıt ve düşmandır.. 5 defa hacca gitsede fark etmez.. Fakat bir adam berduş bir şarapcıdır fakat kendini sevmiyorsa o Allahu tealaya dosttur..

Bu hipotezinizin dayanağı nedir acaba? Bu bilgiyi elde etmek için ne kadar veri topladınız, hangi bilimsel çalışmaları yaptınız, kaç covidli hasta ile görüşüp onların kendilerini beğendiğine dair bir izlenime kapıldınız? Rica ediyorum herkesin bu salgın konusunda sabrının tükendiği bu yüzden sevdiklerini kaybettiği bir durumda saçmasapan yorumlar yapmayın

Ori

Kayıtlı Üye
Dua etmekten başka yapacak birşey yok! Corona virüs tedbirde dinlemeyebiliyor.. En kral tedbiri alan kişide bile corona virüs gözlemlenebiliyor.. Aynı şekilde hiç tedbir almayan, maskesi çenesinde gezen bir kişide bile corona virüs gözlemlenmeyebiliyor..

Daha öncede söylemiştim bunu.. Corona virüs ilahi bir programdır.. Bir çok dilde taç anlamına gelmektedir.. Zaten doğal olarak taç çakra canlanmıştır zihninizde.. Doğanın, Allahu teala'nın bir programı ve yöntemidir corona virüs.. Kendini çok seven bir insanı yakalayabilir ve buna şaşırmayız.(örnek; Fatih Terim).. Fakat kendini görünüşte hiç sevmeyen bir insanıda yakalayabilir.. Çünkü biz onun içselliğini bilmiyoruz.. Allahu teala biliyor onun içselliğini.. 5 defa hacca gitmiş birisini yakalıyor.. Fakat 7-24 maskesiz gezen bir şarapcıyı yakalayamayabiliyor mesela.. Dediğim gibi içseli Allahu teala bilir..

Benim gözlemime göre bu virüs en çok kendini seven kişileri yakalıyor.. Çünkü Allahu teala kendini sevenlerden nefret eder.. Bir adam kendini seviyorsa Allahu tealaya karşıt ve düşmandır.. 5 defa hacca gitsede fark etmez.. Fakat bir adam berduş bir şarapcıdır fakat kendini sevmiyorsa o Allahu tealaya dosttur..
Çoğu fikre tabiki saygım var ama ben böylesine içi boş bir yazı ilk defa görüyorum.

Fehu

Kayıtlı Üye
Bu arada , bende de pozitif cıktı . Plaquenil diye bir ilaç yazdilar. Yan etkisi çok olan bir ilaç olduğu için korkuyorum. Ilk tableti yuttum beklemedeyim
Ben söylenildiği gibi sabah akşam 1 bardak sütle ictim , çok büyük korkularım vardı. Ilk gün biraz mide bulantısı oldu. Sonrasında hicbir şikayetim olmadı. Plaquenil kullanacak olup da korkan varsa söylemek istedim

Ü

Üye silindi 57044

Eleştirilerinizi anlıyorum.. Saygıda duyuyorum.. Bozulan bir statüko var sonuçta.. İnsan gafildir, yanılgıdadır, maya'ya tabidir.. Maddi enerjinin yanılsamasına tabidir.

İnsan, bireysel anlamda hoşlanıcı olduğunun yanılgısına(maya) kapılır.. İnsan maddi enerji içinde yaşadığı için, maddi enerji ve maya'da çok kuvvetli olduğu için öyle bir yanılgıya düşer.. Esasında tek ve mutlak hoşlanıcı yaradan'dır. O yüzden kişi kendi arzusunu ve maddi yanılgı ile vücut bulmuş bedenini tatmin etmek yerine, yalnızca yaradanı tatmin etmelidir.. yalnızca yaradanı hoşnut etmelidir.. çünkü yaradan, esas ve gerçek hoşlanıcıdır.. bütündür.. insan ise kırılmış bir parçadır.. bütün değildir.. o yüzden kendisini tatmin ettikce maddi enerji batağına batar, alma arzusuna batar, firavuna ve şeytana köle olur.. Asla ama asla yaradanına kavuşamaz..

Yaradan esas, gerçek ve sonsuz hoşlanıcıdır.. Bütündür.. yaradılan ise kırılmış bir kabın ufak bir parçasıdır.. hepsi odur.. o kırılmış kabın kendisini tatmin etmeye çalışması beyhudedir.. Yalnızca yaradanı tatmin etmesi gerekmektedir.. bunu başarırsa tüm evreni tatmin etmiş olur.. işte yaradan o yüzden bu felaketleri getiriyor.. Salgın hastalıklar ve doğal afetler.. daha fazlasınıda getirecek.. İnsanoğlu uyanmazsa kötü günler bizi bekliyor bu bir gerçek. Acı ama gerçek...