Çöpçülerin Kralı

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
S

Schwarzenegger

Milyarder olmak bir hedef değil. Milyarları ne için istiyorsunuz? Onlara dokunmak ve onları koklamak için değil herhalde. Para olsun diye, para istenmez. Çünkü para enerjidir, yakıttır. Ne için kullanılacak ise hedef o!

Hedefiniz büyük ise onu küçük adımlara (hedeflere) bölerek büyük hedefe doru ilerleyin.
"Para enerjidir, yakıttır." bilgece bir yaklaşım💎

Alakan

Kayıtlı Üye
Bunu cilde mi çizip mi aktive ediyoruz? Çok soru sordum kusura bakmayın 😬
Ben olsam bu işlemi kağıda çizer ve kendi tükürüğüm ile aktif ederdim. Hatta elinizde varsa cizdiğiniz kağıda bir iki damla da gül yağı damlatın.

ekinnn

Kayıtlı Üye
Ben olsam bu işlemi kağıda çizer ve kendi tükürüğüm ile aktif ederdim. Hatta elinizde varsa cizdiğiniz kağıda bir iki damla da gül yağı damlatın.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim öyle yapıcam. Peki sonra ne kadar bekleyip kağıdı yakıyım sizce uzun bir süreç olucak ya cildin düzelmesi.

Alakan

Kayıtlı Üye
Tavsiyeniz için teşekkür ederim öyle yapıcam. Peki sonra ne kadar bekleyip kağıdı yakıyım sizce uzun bir süreç olucak ya cildin düzelmesi.
İşlemler sonsuza kadar kalmıyor aslında. Belli aralıklarla yenilenmesi gerekiyor. Ne kadar süreyle yenilemelisiniz bir şey diyemeyeceğim. Onu Absoluta yanıtlasın.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bu konulara çok uzağım. Olmasını istediğim bir şey için yapacağım. Ritüel tam olarak nedir?

"Şekli çiz, niyetini içinden söyle, mum ateşinde yak, küllerini savur."

Bunu balkonda yapacağım, saat ya da yerin bir önemi var mı?

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben bu çalışmayı başkası adına mülakat için uygulayacağım. Mülakat tarihi ayın 15i. Kaç gün önceden yapmalıyım çok kararsız kaldım. Hatta mülakattan sonra değerlendirme aşaması olacak sonuçta. O aşamada da işlemi tekrarlamalı mıyım sizce?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben bu çalışmayı başkası adına mülakat için uygulayacağım. Mülakat tarihi ayın 15i. Kaç gün önceden yapmalıyım çok kararsız kaldım. Hatta mülakattan sonra değerlendirme aşaması olacak sonuçta. O aşamada da işlemi tekrarlamalı mıyım sizce?
4-5 gün öncesinden yapın. Tekrar konusunda birşey diyemem. Bakım bakın.