Cinlerle alakam yok bu durumda baktigim fallar nasil çikiyor?

Maximillian

Kayıtlı Üye
Emin misiniz cinler musallat oldugunda dua okuyarak gitmiyolar çevremde ornegi var biliyorum
ayetel kürsiyi geçebilen varlık yok çevrenizdekiler ya becerememiş ya da eksik okumuş tur ayetel kürsi zırhtır yapabilene muhteşem bir zırh hemde ama o anda dil dönmez akıldan uçar gider ya da anın vehameti ile kekelerseniz olmaz düz sıra kekelemeden yanlış yapmadan talfuzu doğru şekilde yapılırsa geçebilecek canlı yoktur.

Duygu09

Banlı Kullanıcı
ayetel kürsiyi geçebilen varlık yok çevrenizdekiler ya becerememiş ya da eksik okumuş tur ayetel kürsi zırhtır yapabilene muhteşem bir zırh hemde ama o anda dil dönmez akıldan uçar gider ya da anın vehameti ile kekelerseniz olmaz düz sıra kekelemeden yanlış yapmadan talfuzu doğru şekilde yapılırsa geçebilecek canlı yoktur.
Çevremde cin musallatina ugramis birisi odasindan kurani çikarttiriyor neden bahsediyorsunuz siz Allah askina. Insanlari yanlis yonlendirmeyin vebal alirsiniz Allah muhafaza

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Çevremde cin musallatina ugramis birisi odasindan kurani çikarttiriyor neden bahsediyorsunuz siz Allah askina. Insanlari yanlis yonlendirmeyin vebal alirsiniz Allah muhafaza
yani inançlı biri için tabi ki duaya sarılmak ona güvenmek lazım. ama maalesef bazı durumlar var ki bunların ötesine geçiyor...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
yani inançlı biri için tabi ki duaya sarılmak ona güvenmek lazım. ama maalesef bazı durumlar var ki bunların ötesine geçiyor...
Duanın da ötesine geçen durumların olduğunu eskiden pek düşünmüyordum ama son aylardır ve tanıdığım birisinin (çok yakın) yaşadığı olaylara tanık oldum.Elazığ-Bingölden hocalar geldi,kurbanlar kesildi karışımlar yapıldı 1 hafta boyunca dualar okundu o şekilde düzeldi.Bunları yapmadan önce ki ruh halini anlatmaya gerek yok.Kadın silüetleri görme (özellikle beyaz bir bulut içerisinde )ışıkların aniden kapanıp açılması ve en önemlisi kısmetsizlik 31 yaşına kadar bir kız arkadaşı olmuş sadece.Hoca geldikten sonra 1 sene içerisinde hayatına tam 8 kişi girdi ve evlenmek üzere şuan.
Bu hoca para almadan yapıyor herşeyi bu arada.sadece yol masrafları,adam bu işlerle ruhani bir boyutta uğraştığını söylemiş.Bu durumda olan arkadaşlara tavsiye olsun elazığ bingöl tarafında buluanan hocalar genellikle iyi oluyormuş.hocanın ismi numarası malesef bende de yok.anca bende böyle bir şey geçirmem lazım

Maximillian

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsiyide işe yaramaz yaptınız ya ne diyim size neyse sorun sizin benim değil çözümünde bulursunuz inşAllah ne diyim