Cinlerle alakam yok bu durumda baktigim fallar nasil çikiyor?

Duygu09

Banlı Kullanıcı
Bir süredir kahve falindaki sekillerden yola çikarak fal bakiyorum ve herkeste sasirtici sekilde dogru çikiyor. Birinci sorum cinlerle alakam yok bu durumda nasil dogru çikiyor? Ikincisini eger cinlerle alakaliysa ilerde musallat gibi bir durum yasanir mi? Üçüncüsü fal baktigimda degil ama arada sirada kabus görüyorum cinlerle ilgili. Bu kabuslar faldan dolayi olabilir mi? Annem dindar bi insan bu yüzden olabilecegini söyledi. Bu konularla ilgili pek bilgi sahibi degilim bu soruyu sormak için üye oldum. Cevaplariniz için tesekkürler.

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Cinlerden ziyade akaşa kayıtlarından geliyor bilgiler kişiye ortada bir odak bir niyet var bir nevi kişinin kayıtlarına bağlanıyorsunuz.Haliyle varlıkların dikkat alanına giriyorsunuz.Onlari tanıyıp nasıl mücadele edeceğinizi öğrenmeden devam etmeyin derim ben.Illaki bir açığınızı yakalayıp sirayet edebilirler.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
İstanbul ziyaretine gelen Rorschach’ın kahve falını gördükten sonra Rorschach testini bulduğunu söylerler. Bildiğiniz mürekkep testi. Birinin içtiği kahveden onun duymak istediklerini veya onunla ilgili olan şeyleri ardı ardına doğru biliyorsanız.; Kahve içenin fal kapatırken içinden geçenler imgesel olarak telvede şekillenirken sahip olduğunuz enerji okuma yeteneğinizle bu şekillere odaklanırken onun zihinsel alanına bağlanıyorsunuzdur.
İçinizdeki günah ve cin musallatı olur mu endişesiyle korkulu rüyalar görüyorsunuz. Bana kalırsa endişeniz varsa bakmayın. Samimi şekilde söylüyorum sakın yanlış anlamayın. Bu yeteneğinizi kendiniz için harcayın. Sürekli başkalarının enerjisine kontakt olmak sizi yoracaktır zaten.

business woman

Kayıtlı Üye
İstanbul ziyaretine gelen Rorschach’ın kahve falını gördükten sonra Rorschach testini bulduğunu söylerler. Bildiğiniz mürekkep testi. Birinin içtiği kahveden onun duymak istediklerini veya onunla ilgili olan şeyleri ardı ardına doğru biliyorsanız.; Kahve içenin fal kapatırken içinden geçenler imgesel olarak telvede şekillenirken sahip olduğunuz enerji okuma yeteneğinizle bu şekillere odaklanırken onun zihinsel alanına bağlanıyorsunuzdur.
İçinizdeki günah ve cin musallatı olur mu endişesiyle korkulu rüyalar görüyorsunuz. Bana kalırsa endişeniz varsa bakmayın. Samimi şekilde söylüyorum sakın yanlış anlamayın. Bu yeteneğinizi kendiniz için harcayın. Sürekli başkalarının enerjisine kontakt olmak sizi yoracaktır zaten.
Merhaba. Benim memleketimde fal bakan bi abi vardı. Çıkardı böyle çoğunlukla ne söylerse ama yarım bırakırdı. Cinleri olmadığını söylemişti ama bazen bilinçsizce ölçmeden tartmadan söylediğini sanırsın ama söyletiyolar demişti. Böyle olma ihtimali de var mıdır?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sürekli başkalarının enerjisine kontakt olmak sizi yoracaktır zaten.
Sürekli başka enerjileriyle kontak içindeyiz. Ben bu post yazdım siz de okuyorsunuz ve şuan enerji alışverişi gerçekleşiyor aramızda.
Asıl TV ve basın aracılığıyla salınan musallatlarindan sakınmak gerekir.
O daha tehlikelidir

Duygu09

Banlı Kullanıcı
Cinlerden ziyade akaşa kayıtlarından geliyor bilgiler kişiye ortada bir odak bir niyet var bir nevi kişinin kayıtlarına bağlanıyorsunuz.Haliyle varlıkların dikkat alanına giriyorsunuz.Onlari tanıyıp nasıl mücadele edeceğinizi öğrenmeden devam etmeyin derim ben.Illaki bir açığınızı yakalayıp sirayet edebilirler.
Cinlerle nasil mücadele edilir, bu konuda hemen hemen herkesin bildigi seyleri biliyorum gece aynaya bakmamak, yatakta yemek kirintisi olmamasi vs. Onun disinda icinde ayetel kürsi, nas felak, ve nazar duasinin bulundugu cevsen takiyorum.

İçinizdeki günah ve cin musallatı olur mu endişesiyle korkulu rüyalar görüyorsunuz. Bana kalırsa endişeniz varsa bakmayın. Samimi şekilde söylüyorum sakın yanlış anlamayın. Bu yeteneğinizi kendiniz için harcayın. Sürekli başkalarının enerjisine kontakt olmak sizi yoracaktır zaten
Yetenegimi kendim için nasil harcayabilirim?

Sürekli başka enerjileriyle kontak içindeyiz. Ben bu post yazdım siz de okuyorsunuz ve şuan enerji alışverişi gerçekleşiyor aramızda.
O daha tehlikelidir
Basin araciligiyla salinan musallat ne oluyor tam olarak

Merhaba. Benim memleketimde fal bakan bi abi vardı. Çıkardı böyle çoğunlukla ne söylerse ama yarım bırakırdı. Cinleri olmadığını söylemişti ama bazen bilinçsizce ölçmeden tartmadan söylediğini sanırsın ama söyletiyolar demişti. Böyle olma ihtimali de var mıdır?
Söyletiyolar dediyse zaten cinlerle ilgisi vardir illaki

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Cinlerle nasil mücadele edilir, bu konuda hemen hemen herkesin bildigi seyleri biliyorum gece aynaya bakmamak, yatakta yemek kirintisi olmamasi vs. Onun disinda icinde ayetel kürsi, nas felak, ve nazar duasinin bulundugu cevsen takiyorum.
Öncelikle bilinçaltınızı onlara karşı güçlü hale getirmeniz gerekiyor.Onlarin size hiç bir şekilde zarar veremeyeceğini unutmayın.Koruyucu ayetler kendinizi koruyup kollayamadiginiz zamanlarda kendinizi muhafaza edebilirsiniz diye gönderildi.Enerjinizi onlara ters düşecek şekilde geliştirmenizde mümkün buda kendinizi ve onları tanıdıkça şekillenecektir isteğiniz doğrultusunda.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
O daha tehlikelidir
Görsel yayın daima manipülasyon aracıdır. Kaba tabirle şeytan kutusu. Bizi yoran, bir gram da olsa kötü etki yapan ve bize yarar getirmeyen her şeyi yapmamak tarafındayım. Fal bakıp eğlenemiyorsa bakan kişi bakmamalıdır. Bir kişinin umutsuzluğu birinin rüyasının kabusu olmamalı. Hep yük. Sevgilerle :)

Cinim yok demiş. Söyletiyorlar demiş. Bu kısım şüpheli geldi bana. Genel geçer şeyler haricinde sizin için özel bir şeyi bildiyse inanmalısınız.

business woman

Kayıtlı Üye
Cinim yok demiş. Söyletiyorlar demiş. Bu kısım şüpheli geldi bana. Genel geçer şeyler haricinde sizin için özel bir şeyi bildiyse inanmalısınız.
Bunu onlarla iletişim kurduğu için söylediğini sanmıyorum. Çünkü söylediğine göre kendisinin değil ablasının cinleri varmış. Fal bakan herhangi biri için söylemişti. Eğlencesine de baksa herhangi biri bazen bilinçsizce şeyler söylermiş fal anında aslında söylemek istedikleri değil söylemesini istedikleri olurmuş. Ben bizi etkileyebileceklerini düşünmüyorum. Sadece sizinle paylaşmak istedim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunu onlarla iletişim kurduğu için söylediğini sanmıyorum. Çünkü söylediğine göre kendisinin değil ablasının cinleri varmış. Fal bakan herhangi biri için söylemişti. Eğlencesine de baksa herhangi biri bazen bilinçsizce şeyler söylermiş fal anında aslında söylemek istedikleri değil söylemesini istedikleri olurmuş. Ben bizi etkileyebileceklerini düşünmüyorum. Sadece sizinle paylaşmak istedim.
Bence cinler değil de ablanın egosu.
Bazı insanlar kattiyen doğruyu duymak kabul etmek istemez. Falciya "yalan soyluyorsun" derler. Taki duymak istediklerini duyana kadar.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Bir süredir kahve falindaki sekillerden yola çikarak fal bakiyorum ve herkeste sasirtici sekilde dogru çikiyor. Birinci sorum cinlerle alakam yok bu durumda nasil dogru çikiyor? Ikincisini eger cinlerle alakaliysa ilerde musallat gibi bir durum yasanir mi? Üçüncüsü fal baktigimda degil ama arada sirada kabus görüyorum cinlerle ilgili. Bu kabuslar faldan dolayi olabilir mi? Annem dindar bi insan bu yüzden olabilecegini söyledi. Bu konularla ilgili pek bilgi sahibi degilim bu soruyu sormak için üye oldum. Cevaplariniz için tesekkürler.
Felak nas Ayetel Kürsi oku devam et bişi olmaz

business woman

Kayıtlı Üye
Bence cinler değil de ablanın egosu.
Bazı insanlar kattiyen doğruyu duymak kabul etmek istemez. Falciya "yalan soyluyorsun" derler. Taki duymak istediklerini duyana kadar.
Ama bunu çok iyi yapanlar gördüm. Aslında geçmişime dair herşeyi nokta atışıyla sıralayıp geleceğe dair hiçbşy tutturamayanlar. Bazıları olası hisleri söylerler ayy sen çok üzülmüşsün gibi bunlardan değil tabi😁 ama haklarını da yememek lazım egodan fazlası olmalı ..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ama bunu çok iyi yapanlar gördüm. Aslında geçmişime dair herşeyi nokta atışıyla sıralayıp geleceğe dair hiçbşy tutturamayanlar. Bazıları olası hisleri söylerler ayy sen çok üzülmüşsün gibi bunlardan değil tabi😁 ama haklarını da yememek lazım egodan fazlası olmalı ..
Ben fal baktiranin egosundan bahsettim.
Falciya gelince, gelecegin çok versiyonu var. Falcı onlardan birine ışık tutunca olma olasılığı yükseliyor. Fal baktiranin düşünce gücü ile. Sen fala inanmaz isen olmaz o fal. ;)

Lightofgod

Kayıtlı Üye
ben de bi ara eğlencesine bakıyordum tuttukça rutine bindi ama baş ağrılarım gece huzursuzluğu artınca bıraktım. bunlar enerjisel işler. cinlerin de varlığı enerjiden ibaret bizim için. benimde alakam yok ama yıllardır pek peşimden ayrılmazlar ya enerjimiz uyuyor ya da enerjime dadandırttılar :) o kısmı bilemiyorum. ama zaten onlarla alakalı mıdır diye düşünmeye başlayarak enerji alanlarına giriyorsun bence. rahatsız ediyorsa ve anladığım kadarıyla eğlencesine bakıyorsun, çok da şeyapmamaya çalışmanı tavsiye edebilirim :)

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
ben fal bakdırdığım gece uyuyamıyorum,üstelik annem üzerinden benimkine bakıyorlar o şekil de olmasına rağmen

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Neden musallat oldular peki
bilemiyorum küçüklüğümden beri var. dozajı değişiyor bazen çok müdahiller bazen yoklar. evimizde çok fazla büyü muska olurdu ben küçükken. muhtemelen onlar en çok beni etkiledi. bi hoca da sana büyü yapılmaya çalışılmış beceremeyince de musallat olmuşlar dedi. bu işler kara borsa. işi bilene denk gelemedim henüz. ama ne uykuda ne uyanık hiç huzurum kalmadı.