Cinlerin zararlarına karşı basit yöntemler(Cin çıkarma)

Maksimilyanuss

Kayıtlı Üye
Cinlerden dolayı vücudunda çeşitli rahatsızlıklar yaşayan arkadaşlara birkaç basit yöntemden bahsetmek istiyorum.Yalnız cinler hakkında burada bazı bilgiler verdiğim zaman aynı gün yada ertesi gün şerli cinlerden biri mutlaka rüyama gelir ve sen ne karışıyorsun der yada kötü rüya gösterip gider.Mabette hepimiz bir aileiz ve rahatsızlığı olan arkadaşlara yardım etmeyi kendime borç biliyorum.Şerliler belki bana kızıyor olabilirler ama bana kızsalarda bu konuyuda açmak istedim.
Cinlerin vücuda girmesiyle bedende çeşitli rahatsızlıklar,hastalıklar baş gösterir bunlar ne olabilir.Mesala baş ağrısı ve başda yani beyinde uyuşukluk,düşünme de zorlanma,akıl karışıklığı,konuşurken ne dediğini bilememe,dil dolaşması,sağlıklı düşünememe,sırtınızda omuzlarınızda veya vücudun çeşitli yerlerinde ağrılar,uyuşmalar,titreme,sallanma v.s. Böyle rahatsızlık yaşayan arkadaşlar mutlaka önce eline bir kalem yada kalem benzer bir cisimle Ayetel kürsi yi okumaya başlayarak hafif hafif kendine zarar vermeden kalemin ucu kafaya gelecek şekilde tık tık hafifce kafanın her tarafına kendini incitmeden vurmalı ama okuyarak.Siz böyle yaptıkça kafadaki cin rahatsız olacak ve bir alt kademe olan omuz ve sırta inecekdir.Bu sayede aklınızda yani beyninizdeki yukarıdaki saymış olduğum rahatsızlıklar geçecek ve sırta inen varlık bir müddet acıdan kıvranarak sırtınızda bekleyecek daha sonra aynı işlemi sırt ve omuzlarınıza yapmaya devam ettikçe bir iki kademe daha aşağı inecek ve bacaklara ve ayaklara yerleşecektir,Yine aynı işlemden sonra en son varlık ayaklardan çıkarak vücudu terkedecekdir.Ayrı bir bilgi olarak mesala sırta indi diyelim tekrar başınıza çıkarsa veya kollara,elinize gelirse işlemi tekrar başınızdan,kolunuzdan yani nereye geldi ise yaparsınız.Varlık zarar gördüğü için geldiği yani yerleştiği yerde damar seğirir gibi seğirecektir.Siz kalem benzeri aletle kendinize zarar vermeden işlemi yaptıkça ve Ayetel kürsinin de gücüyle harap bir hale gelecek ve sizi terk edecektir.Bütün rahatsızlığı olan kardeşlerimize ALLAH dan şifa diliyorum.
ALLAH ın has kullarına selam olsun...

Ü

Üye silindi 55028

Cinlerin vücuda girdiğiyle alakalı hadisler var.Bunlardan bir tanesi ağız ve burun deliklerinden cinlerin girmesidir.Esnerken estağfurullah denilmesi gerektiği ve böylelikle cinlerin şerrinden korunulacağı söyleniyor.Bilimsel olarak insan esnerken nöronlar 'yenilenir'.Yani vesvese alırız.
Cinler bedene girdiğinde abdesli olmak veya dua okumak onları yaktığı bir gerçektir.

Dinler bozulmadan önce hepsi islamı anlatmaktaydı.Bozulan bu dinlerde bile doğru bir bilgi tanecikleri vardır.Son gelen İslamla büyü sözcüklerle yapılır hale gelmiştir.Okuduğumuz dualar gerçek olmaktadır,sözcüklerle vizyonlarla değil.Cin çıkarma işleminde kişinin kafasına el konur.Temelde kafanıza elinizi getirip beyaz bir ışıkla 'içerdekileri' dışarı attığınızı imajine etmenizde dua okumanızla eş olacaktır.Olay elinizden ışığın çıkarak belli bir yere gitmesi.

İmajinasyonla yaptığımız majiler elektrik ve ısısal bir alandadır..Bahsettiğim vizyonunda belirli bir etkisi olmaktadır.Elinizi diğer elinize koyup sarı ışığın içinden geçicek şekilde hayal ederseniz belli bir ağırlığını hissedebilirsiniz.Aynı sarı ışığıyı kafanızda denerseniz daha belirgin olacaktır.Psi ball yaparkende atılan topun etkili olması içinde cismin içinden geçmesi gerekir.Önceki örneğe benzer bir durumdur bu olayda.Beyaz ışık ,sarı gibi tahribat bırakmamaktadır.Rüyanızda kendinizi gördüğünüz düzlemde bir gerçekliktir ve astral seyahatten farkı yoktur.Oluşan ağrılarda bu tarz değişik durumlardan kaynaklanıyor.Hepsi farklı bir gerçeklikte bedenin yıpranmasıyla alakalı.

Esnerken gerekli kelimeyi söylerseniz belirli bir bozukluk ortaya çıkar ve uyku problemi yaşarsınız.İyi veya kötü bazı durumlardan etkilenmek zorundayız.Yaşadığımız zaman nedeniyle metafizik dışında normal hayatta da zorluklar yaşıyoruz.Bir şeyleri değiştirmeye çalıştığımızda sorun yaşıyoruz.Arkadaşın kötü rüyalar göreceğim demesi gibi.Amaçları sıralayıp olası problemleri hesaplayıp zamana yayarak kaldırabileceğimiz şekilde gerçekçi bir şekilde yaşamak olay.Kıyamete kadar kötü insanlara zaman tanınmış,bu dünyada onlara karşı bir zafer kazanacağımız yok.Bu zaten kaybedilmiş bir savaş.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Cinler fiziksel zarar verebilir mi? bir dua uygulamasi yapmistim ve gece elim aciyarak ve de korkuyla uyandim baktim elimin ustu kalin bir cirmik.. baska hicbir aciklama getiremiyorum

Ü

Üye silindi 55028

Cüceler bölümününde ki yazıyı okuyunca bende acaba dedim ama zarar verebilseler zaten insanları ortadan kaldırırlardı.Karabasan olmaz kara ölüm olurdu.Ekmeğini paylaşmazdı hiçbir varlık.O olayda içeriği de bilmiyoruz.